עכשיו כל אחד יכול "לשחק אותה ישו" וללכת על המיים......... - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו כל אחד יכול "לשחק אותה ישו" וללכת על המיים.........

dan79

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי אני אומר שאני בכלל לא רוצה להכנס לדיונים הללו, אבל בכוח אתה נכנס/ים, אז לכן אמרתי אולי תרצה מידי פעם הודעה לפרטי? אתה מגעגע?

:silly:

אל תערבב היום לכל אחד קוראים רב[כמו מורה בבית הספר], אני מדבר על גדולי - אין להשוות אותם לשום דבר אחר.

אתה יכול לפנות לאלפי אנשים [גם חילונים ו-מכל העדות] ויספרו לך. לומר לאדם עם גידול [שנשאר לו כמה שבועות לחיות לפי הרופאים] תלך עכשיו לרופאים תאמר להם שאין לך כלום זה "נורמלי" ,זה לא מקרה אחד ולא שתים.

כן תתפלא יש המון אנשים שכל דבר הולכים לשאול [קנית דירה,וכו'.. ממש כל דבר] אין שום תקלה ביד הרב.

יש מקרים שגם יאמר לא לעשות או אין הצלחה.

לא מדובר כאן על כאלה שלוקחים כסף, לא כסף ולא נעליים [נטו תורה] זה מה שאני מציע תמיד ללכת לגדולי - [שגם ככה לא לוקחים דבר] מאשר ללכת לכל מיני" באבות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לפנות לאלפי אנשים [גם חילונים ו-מכל העדות] ויספרו לך. לומר לאדם עם גידול [שנשאר לו כמה שבועות לחיות לפי הרופאים] תלך עכשיו לרופאים תאמר להם שאין לך כלום זה "נורמלי" ,זה לא מקרה אחד ולא שתים.

כן תתפלא יש המון אנשים שכל דבר הולכים לשאול [קנית דירה,וכו'.. ממש כל דבר] אין שום תקלה ביד הרב.

יש מקרים שגם יאמר לא לעשות או אין הצלחה.

לא מדובר כאן אל כאלה שלוקחים כסף, לא כסף ולא נעליים [נטו תורה] זה מה שאני מציע תמיד ללכת לגדולי -ישאל [שגם ככה לא לורחים דבר] מאשר ללכת לכל מיני" באבאות".

קודם כל אני לא מבין למה אתה משנה דיונים כאלו שלא באמת קשורים לדתות

שנית הייתה לי שכנה חולה בסרטן שמתה מהמחלה והיא הלכה להרבה שרלטנים שהוציאו מימנה כסף בלי תמורה אמיתית

חוץ מזה "גדולי תורה " לא לוקחים כסף ? אתה צוחק נכון ? ה"תרומות" זה לא כסף ?

יש לי "צדיק" ליד הבית שיש לו מכונית פאר וסידר לכל הילדים שלו דירה

להאמין בדת זה דבר אחד ואני מקבל את זה אבל להיות אטום זה כבר דבר אחר

דת לא אמורה לגזור מאנשים קופון ובטח לא מהמסכנים ובמיוחד הדת היהודית שאומרת תסתפק במה שיש לך

ושזה מצווה לעזור לנזקקים

אבל "גדולי התורה " שלך הרבה פעמים לוקחים "תרומה" מאותם נזקקים אולי תסביר לי למה ?

למה לקחת "תרומה" מאדם במחלה סופנית ?

בכל מקרה צדיק דגול אמר פעם

אלוהים הוא כל יכול חכם חזק וכו

אבל הוא צריך כסף הרבה כסף ....

(אם לא הבנתה זה לא ירידה על האמונה עצמה אלה על אותם "מנהיגי דת" שלחלקם אתה קורא "גדולי תורה "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים אפשר לכתוב, זה לא אני נכנס זה הם. 100 פעם אני כותב לא ליגרר.

גדולי -ישראל לא לוקחים כסף כי זה לא מעניין אותם חומריות. אתה מוזמן לבקר אצלהם וגם לנסות לתת. [רוצה כתובות של כמה? תיהיה ג-ב-ר ותנסה]

הבעיה שאתה בכלל לא יודע מי הם.

שרלטים -יש ,[כמו בנתיבות -כל מיני "בעלי כוחות"] ואני בכלל מדבר על גדולי -ישראל שהם בקיאים בתורה ,מצוות ,מידות ויושרו כו',ואני אומר למה ללכת אליהם [לשרלטים ?מה לעשות שיש אנשים תמימים] אם כבר ללכת -אז לגדולי-הדור.[שלא לוקחים דבר]

אחד מגדולי -ישראל שהוזכר כאן זה -זה http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1439764

אפשר לראות באיזה תנאים הוא גר, וגם לנסות להכניס כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים אפשר לכתוב, זה לא אני נכנס זה הם. 100 פעם אני כותב לא ליגרר.

אתה כל פעם אומר משהו בנושא ואז אומר לא להגרר. כלומר, אתה נכנס לנושא ומבקש מאחרים לא להכנס אליו. למה שלא תוותר על זה מלכתחילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רומי אני לא יגיב לך על דת פה כדי לא לזהם את הדיון עוד יותר

בכל מקרה החלק על ישו היה בדיחה ולא חושב שפיתוח הדיון יתכוון באמת לדבר על דת פה

דרך אגב פותח הדיון זה ניראה לי מגניב ומזכיר לי את זה -

(מתחיל מדקה וכמה שניות ) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, תראה את ההודעות שלי בהתחלה.. דיברנו על קוסמים עד שגלש ..

עזוב אני עצמי לא נכנס לדת ואמונה ולא רוצה בזה בכלל, המשתמש אסף שצדק בדברו -אני להבא ברגע שיגרר לא אגיב [כך זה יסתיים]

עכשיו מה הקטע של מריו שזה מציור? חח

פותח האשכול הביא דבר מציאותי שנעשה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו מה הקטע של מריו שזה מציור? חח

אמרתי שזה מזכיר לי כי בזמנו שיחקתי במאריו הזה

הריחוף במאריו הזה הוא על אותו עיקרון מינוס הסירה

ברור שזה לא מציאותי אבל מצחיק אותי שעשו דבר כזה אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי אכזב ממבט ראשון מה שניראה כמו צינור גדול מחובר מאחורה

ולמרות זאת ממבט שני :

העיניין של היחידת כוח המופרדת הוא נכון מאוד לזמן הטכנולוגי של היום בו יחידת יצור הכח היא בעצמה כבדה ומסורבלת

אני די מאמין שעם פיתוחים מתקדמים יותר היחידת כח תהפוך קטנה יותר וגם הצינור המחבר ( קרי מעביר הכח ) יהיה דק יותר , עד שבסופו של דבר עם ההיתפתחות הטכנולוגית הם יהפכו למה שמנסים כעת לעשות עם המתקן השני .

בשלב הטכנולוגי הזה אני חושב שזה הצעד הנכון , אני בטוח שזה יכול להיות להיט במתקני שעשועים של מים . ( בשלב של הפיתוח הנוכחי אני לא רואה לזה שימוש נוסף מלבד בילוי ) ( המכשיר משתמש בסביבה באופן מסיבי מידיי ) ( בקיצור גדול מאוד )

אני חושב שאולי היה אפשר לעשות זאת עם אוויר , אם היה אפשר להבטיח נחיתה בטוחה .

אוויר???, על מה אתה מדבר???

אולי אתה מתכוון למנועים סילוניים זעירים???

אם כן,זה לא חדש אולם זה לא מתאים לאדם הממוצע ואפילו לא לרוב המוחלט של החברה שעוסקים בצניחה חופשית (האמן לי ,בתור אחד שזה תחביבו,

בדקתי את הנושא לעומק וזה ה-THREAD הבא שאני אפתח ).

נחיתה בטוחה ???

הסבר את עצמך.....

אין היום שום טכנולוגייה נישאת שמאפשרת נחיתה בטוחה מלבד שימוש במצנח ,או כמו במקרה שלפנינו ,באמצעות "נחיתה" לתוך גוף מים מגובה נמוך יחסית ובמהירות איטית.

(במהירות סופית של כ-190 קמ''ש-מהירות הנפילה המקסימלית של גוף אנושי,פגיעה במים כמוהה כפגיעה בבטון,קרי מוות מיידי).

אם היה אפשר לארגן מנוע חשמלי אולי היה אפשר לשדר את האנרגיה החשמלית שאליה המנוע הזה היה זקוק לו כמו שמתכוונים להפעיל מכשירים חשמליים בעתיד הקרוב

למנוע חשמלי אין את כוח הדחף הנחוץ.

זה אולי טוב למסוקים חשמליים זעירים בתור צעצוע,אבל לא יותר מזה.

מה כוונתך במשפט "לשדר את האנרגיה החשמלית שאליה המנוע הזה היה זקוק לו " ?

ולמגיבים ההזויים בשני הדפים האחרונים בשירשור:

בתור פורום טכנולוגי ,אודה לכם מאוד אם תמנעו מלדבר בפוסט שלי על דת ,קסמים,פנטזיה ושאר בולשיט מסוג זה.

יש מספיק פורומים ברשת שעוסקים בדברים כאלו.

כאן זה לא המקום,תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבנתי הבעיה היא עם יחידת הכח כלומר צריך יחידת כח קלה מספיק שתרים את עצמה ואת המפעיל שלה

יחידת הכח צריכה להיות בעלת מאגר אנרגטי ( דלק ) גדול ככול האפשר ומסה קטנה ככול האפשר .

ה"שידור" עליו דיברתי יכול להיות נניח קרן ליזר על תא פוטו אלקטרי שיספק אנרגיה למנוע , הרי זה מה שהמכשיר הזה שלך עושה רק הוא עושה זאת דרך צינור , יחידת הכוח מופרדת מהבן אדם והכוח קרי המים בלחץ מועברים דרך הצינור , המנוע והדלק מופרדים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להבנתי הבעיה היא עם יחידת הכח כלומר צריך יחידת כח קלה מספיק שתרים את עצמה ואת המפעיל שלה

יחידת הכח צריכה להיות בעלת מאגר אנרגטי ( דלק ) גדול ככול האפשר ומסה קטנה ככול האפשר .

ה"שידור" עליו דיברתי יכול להיות נניח קרן ליזר על תא פוטו אלקטרי שיספק אנרגיה למנוע , הרי זה מה שהמכשיר הזה שלך עושה רק הוא עושה זאת דרך צינור , יחידת הכוח מופרדת מהבן אדם והכוח קרי המים בלחץ מועברים דרך הצינור , המנוע והדלק מופרדים .

שמעתי על צעצועים חשמליים שמופעלים באנרגיה של גלי-מיקרוגל המכווונים אליהם (אני לא מדבר על השלט,אלא שגלי-מיקרוגל עצמם משמשים מקור אנרגייה)

בוא נניח שאנחנו ב-2020 ויש כבר טכנולגיה שמאפשרת "שידור" של מקור אנרגיה

עדיין, אף אדם שפוי ואפילו לא קופצי הבייס (BASE ) המטורללים שבין חברי לתחביב יסכימו לחטוף סרטן מהקרנה של גלי-מיקרוגל עליהם

או לחילופין להתעוור מקרינת .

לא ריאלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור

נכון להיום אני בתובנה שאין לאדם מפלט מטכנולוגיית המיזעור כלומר אין לנו קפיצות דרך כמו הניסיון של לשים את אותה יחידת כוח ודלק על גופו של האדם , מה שיוצא מיזה זה גאג'דט שמתאים למופע פתיחה של אולימפידה או דקה צילומים בסרט ג'יימס בונד .

אולי בעתיד יוכלו לאפשר טכנולוגיית של העברה של כוח בצורה מדוייקת , נניח דרך במקום הצינור הזה שתלוי לו מאחורה ( לזה אני מתכוון במיזעור ) ואולי השלב הבא שיבוא אחריו זה איזה "צינור" / "חוט" אפילו דק יותר וכו' .[br]פורסם בתאריך: 27.06.2009 בשעה 23:18:50

אהה , מה שכן על הטכנולוגיה של שידור אנרגיה דרך קרן ליזר קראתי פעם , כרגע לא זוכר היכן והיה שם משהוא על מעלית לחלל אאל"ט .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...