עכשיו כל אחד יכול "לשחק אותה ישו" וללכת על המיים......... - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו כל אחד יכול "לשחק אותה ישו" וללכת על המיים.........

dan79

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו צריךת לעשות אותו אל-חוטי

לא מעשי וגם מסוכן.

כל הקטע שהמנוע עם הדלק(סכנת פיצוץ היות ומדובר במנוע בנזין) מרוחק מהמשתמש.

יתרון נוסף בשיטה הזו,שהמשקל שהמשתמש נושא על גופו הוא אפסי,כך שבמקרה של תקלה,

המשתמש פשוט נופל למיים.

היות ומדובר בגובה נמוך יחסית,אז גם אין סכנה לנזק פיזי משמעותי (זה כמו קפיצה ממקפצה גבוהה).

second 42

מה שהבאת, מיושן וכבר הופיע במופע הפתיחה של האולימפיאדה לפני כ-15 שנה.

אולם זה מסוכן ביותר ומחייב הכשרה ארוכה ומיומנות גבוהה ביותר שגורמים לפיתרון הזה ,להיות לא מתאים להפצה מסחרית.

בנוסף לכך,זמן התעופה, הוא ככול הידוע לי כ-2 דקות בלבד מה שהופך את זה לגימיק שיכול לשמש אולי בסרטים\מופע פתיחה כמו אולימפיאדה.

בתור מי שעסק בעבר בצניחה חופשית אני יכול להגיד שהבעייה הכי גדולה ,זה לא להגיע למצב של AIRBORNE

,אלא דווקא להבטיח נחיתה בטוחה ..... :bash:

רק מי שיש לו הבנה בסיסית בנושא,יכול להעריך את הגאונות הכרוכה בפיתרון הזה,שמצד אחד נותן חוויה של מעוף

ומצד שני עושה את זה בצורה בטוחה יחסית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני נגעתי בשחור ;D

זה שאתה אומר שזה לא מעשי אומר שיש שם בעיה וצריך לפתור אותה, זה לא בילתי אפשרי...

אתה מוכן להפסיק לדבר בחידות וברמזים מוזרים?

מה זה ביטוי חדש או משהו :

"לא אני נגעתי בשחור "D" "; :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05:

ובכלל אתה מבלבל לגמרי בין 2 דברים שונים לחלוטין.

יש מקור אנרגיה לתהליך,קרי בנזין .

ויש חומר דחף קרי מים (THRUST MATERIAL )

הגאונות היא בפשטות ובהפרדה בין המנוע שמרוחק מהמשתמש ובין יציאת חומר הדחף (מיים).

אם באופן תאוריטי מעמיסים גם את המנוע על המשתמש,אזי יש צורך במנוע חזק וכבד בהרבה על מנת שהוא יוכל להרים

גם את המשקל העצמי שלו.

דבר זה,אם היה מתבצע היה גם מייקר מאוד את המערכת וגם היה מחייב אמצעי בטיחות רבים ,כבדים ויקרים אחרת

כול תקלה רצינית במנוע היה מסתיימת באחת מהתרחישים הלא סימפטיים הבאים:

פיצוץ ומוות בשריפה

או

הפסקה בפעולת המנוע שהייתה גורמת למשתמש לפול כמו אבן לתוך המיים כשהוא רתום למנוע ששוקל עשרות רבות של קילוגרמים ולטביעתו הכמעט ודאית.

למיטב הבנתי מדובר בסך הכול בעיקר במנוע ג'ט סקי שבמקום שיזרים את המים אחורה (וידחוף את הג'ט סקי קדימה) הוא פשוט דוחף את

המים לאורך צינור עבה שבסופו יש שסתום שעליו שולט המשתמש.

למעשה ,התוצאה הסופית זה כמו להיות מחובר לקצה צינור מכבי אש שמזרים מיים בעוצמה אדירה ותוך כדי כך ,לשלוט על קצב וכיווןיציאת המיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי אכזב ממבט ראשון מה שניראה כמו צינור גדול מחובר מאחורה

ולמרות זאת ממבט שני :

העיניין של היחידת כוח המופרדת הוא נכון מאוד לזמן הטכנולוגי של היום בו יחידת יצור הכח היא בעצמה כבדה ומסורבלת

אני די מאמין שעם פיתוחים מתקדמים יותר היחידת כח תהפוך קטנה יותר וגם הצינור המחבר ( קרי מעביר הכח ) יהיה דק יותר , עד שבסופו של דבר עם ההיתפתחות הטכנולוגית הם יהפכו למה שמנסים כעת לעשות עם המתקן השני .

בשלב הטכנולוגי הזה אני חושב שזה הצעד הנכון , אני בטוח שזה יכול להיות להיט במתקני שעשועים של מים . ( בשלב של הפיתוח הנוכחי אני לא רואה לזה שימוש נוסף מלבד בילוי ) ( המכשיר משתמש בסביבה באופן מסיבי מידיי ) ( בקיצור גדול מאוד )

אני חושב שאולי היה אפשר לעשות זאת עם אוויר , אם היה אפשר להבטיח נחיתה בטוחה .

אם היה אפשר לארגן מנוע חשמלי אולי היה אפשר לשדר את האנרגיה החשמלית שאליה המנוע הזה היה זקוק לו כמו שמתכוונים להפעיל מכשירים חשמליים בעתיד הקרוב ( בחלק זה כבר קורה עכשיו ) ( אבל טוב , ניראה לי שיש עוד זמן לזה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...