עכשיו כל אחד יכול "לשחק אותה ישו" וללכת על המיים......... - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו כל אחד יכול "לשחק אותה ישו" וללכת על המיים.........

dan79

Recommended Posts

אני רוצה שמישהו יסביר לי איך בדיוק המתקן הזה עוזר ב "לשחק אותה ישו" ללכת על המיים

אם כבר CHRIS ANGEL עושה עבודה הרבה יותר טובה בללכת על המיים

ומקדים אותכם בשנים בתעופה מנועים קטנים וכו ...

http://www.youtube.com/watch?v=XwB27PsCluY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אין פה אף אחד שיודע איך הוא עושה את זה...

(אני מתיחס לסרטון הראשון, ולא לשני כי שם לא באמת מראים את כל האזור ולא עשו שם בדיקות)

הטריקים שאני מכיר זה כשהוא חותך מישהו ל2 - מה שקורה זה שזה לא בן אדם אלא 2 גמדים...

והטריק עם הזכוכית על הכביש ושדורסים אותו, אבל כל השאר, ההליכה על המים המעבר דרך הדלת וכו... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין פה אף אחד שיודע איך הוא עושה את זה...

(אני מתיחס לסרטון הראשון, ולא לשני כי שם לא באמת מראים את כל האזור ולא עשו שם בדיקות)

הייתה לא מזמן תוכנית בה חשפו איך עושים קסמים מסויימים (קוסם במסיכה הראה זאת, אך לא מדובר על הסדרה הישנה), והראו שבקסם הזה ספציפית, משתמשים במוטות פלסטיק (שהוזמנו במיוחד) בתוך המים, ושבצילום מזוויות מסויימות - לא ניתן לראות אותו. המתרחצים בבריכה קיבלו תשלום עבור ההשתתפות, וכשרואים מישהו שוחה מתחתיו, הוא למעשה עובר בין המוטות.

יש כוחות של טומאה/קדושה שדרכם אפשר לעשות זאת [כמו ישו].

בסך הכל ישו היה עושה כישוף -למד את זה בסודות התורה.

אם הייתי יודע סודות אלה אמממ הופף אותך לצפרדע [כמובן בהומור].

בואו לא ניסטה ...

:screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל לא ניסטה וההוא בא...

בנתיים כל מה שאתה הבאת -קיבלת מענה ... תמשיך.... -להיות מאמין הדוק של "חופש".

עכשיו אני מבקש לא להיגרר.... באשכול כאן[בוא נראה אם אני בדרגת נביא -שזה כן יגרר] -הצליח הפוך על הפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על הקסם הזה. היום לרוב הכל טריקים.

לגבי קסם אמיתי- היו כמו חרטומי מצרים, כמו רבנים שיודעים סודות התורה [כמו לדוגמא לדעת את שם ה' המפורש]

אפילו בדורות שלנו תקרא קצת על הבאבא סאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת שמה -ימצחיק...[כנראה במרוקאית זה שונה]

תעזבו אותי בשקט -וזהו.

בכוח אתם רוצים להכנס איתי לזה.

אני מכיר מקרים אישיים כמו אצל הרב חיים קנייבסקי [זה לא קסמים] אלה צדיק גוזר -ה' מקיים.

לדוגמא אדם שהיה לו גידול בראש בא אלו , ואמר לו הרופאים קבעו עוד כמה שבועות נשאר לי לחיות. הרב אומר לו [משהו לקבל עצמו -אפילו משהו קטן הרב מציע נטילת ידים של בוקר ]תלך אליהם ותגיד להם שאין לך כלום . -וכך היה לבסוף.

אלפי מקרים יש אצלו.

מקרה אישי , אברך אחד שאישתו היית צריכה ללדת , היה הולך האברך לרב חיים... ואומר לו באיזה בית-חולים ללדת? [בני -ברק שם אין מיכשור משוכלל -ואם נצטרך לזה בשעת לידה?] שהרב אמר לו תלד בבית חולים בבני-ברק [אותו זמן באמת לא היה צריך את המכשירים הללו] ובפעם האחרת הרב אמר לו תלך עכשיו לבית חולים בפתח תקווה ,והאמת ששם אישתו היית צריכה את אותן מכשירים -ללידה קיסרית].

עוד מקרה שאני מכיר של עסקן [את כולם אני מכיר אישית] כל עסקה שהרב אומר ללכת בה -יש בה ברכה והצלחה, וכל מה שאומר לא - אין בה ברכה [אינה מצליחה]

אתם אוהבים לעשות צ-ח-ו-ק-י-ם- על זה נאמר -"שמח בחור בילדותך ויטיבך לבך בימי בחורותיך"........

אם אתם כל כך מתגעגעים אלי אז אפשר מידי פעם לשלוח לכם משהו לפרטי [עם תמונה] ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לטרו(ל)ני עם הפרטי אני לא מבין , ררררוננני למה אתה לא שולח לי כלום לפרטי ? הרב בובא מייסס אומר שעל כל מעשה ניסים אחד שטוחנים אותו אלף פעמיים יש אלף מיקרים טחונים ואין נס אחד שקורה .

אולי נשים איזה רב בתור מנהל בית חולים ? זה יחסוך הרבה למשלם המיסים על ביטוח - פחחח , בעצם עשו את זה , שמו רבי דוס לנהל את כל משרד הבריאות וזה עולה לנו הרבה מאוד - חחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...