גיפורס 4{מחירים} - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיפורס 4{מחירים}

com

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פה בארץ גוזלים אותנו במחירים!!!

ב PRICEWATCH מחירו של GEFORCE4 TI400 של ASUSTEK הוא רק 321$ (1,486.55 ש"ח)

VISIONTEK מוכרים כרטיס זה ב 280$ (1296 ש"ח)

תשוו את זה למחירים של הארץ ותראו שעושים עלינו רווח של מאות אחוזים! איפא ההצדקה?

אני מבין שגם היבואנים רוציםלהרוויח, אבל עברנו מזמן את קו הרווח והעפלנו לקו העשיקה...

ממש עצוב, לא מעודד רכישה של מוצרים בארץ (אני עומד להזמין כרטיס זה מחו"ל, וכמוני כמה חברים שלי... ז"א במקום שהם יורידו קצת את המחירים, יעודדו קנייה בארץ וירוויחו רווח סביר, הם יפסידו את כל הרווח - זוהי מחירה של תאוות בצע מוגזמת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו חנויות מחו"ל שולחות לארץ ?, צרף לינקים בבקשה

עדיף כבר לחכות שהמחירים בארץ ירדו כי עד שזה יגיע לך מחו"ל , וגם לך תדע מה יקרה לכרטיס בזמן שהוא עובר ממקום למקום... (וזה הרבה מקומות עד לארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מטורף?ממה שראיתי האריזה מרופדת להחריד הכרטיס עטוף באיזה שלושה מאות עטיפות והקופסא בעוד איזה ארבעת אלפים

זה ישרוד את המסע של 10 סעות במטוס (וחוץ מיזה תמיד אפשר לעשות ביטוח דואר וזה לא יקר)

בשביל לחסוך 200$ זה שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מיזה תמיד אפשר לעשות ביטוח דואר וזה לא יקר

ומה זה אומר , שאם הכרטיס נדפק בדרך אז הוא חוזר לחו"ל , שולחים לך אחד חדש , ואתה תחכה עוד חודש? בזמן שכבר בארץ זה יהיה יותר זול? (במחיר סביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חודש לחבילה מחול? מתי זה קרה לך? אני מזמין די הרבה ואף פעם לא לקח לזה יותר משבועיים וזה עוד כשהיה את השביתה במכס

וביטוח יחזיר לך את הכסף במקרה שמשהו קורה לכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה בארץ גוזלים אותנו במחירים!!!

ב PRICEWATCH מחירו של GEFORCE4 TI400 של ASUSTEK הוא רק 321$ (1,486.55 ש"ח)

VISIONTEK מוכרים כרטיס זה ב 280$ (1296 ש"ח)

תשוו את זה למחירים של הארץ ותראו שעושים עלינו רווח של מאות אחוזים! איפא ההצדקה?

אני מבין שגם היבואנים רוציםלהרוויח, אבל עברנו מזמן את קו הרווח והעפלנו לקו העשיקה...

ממש עצוב, לא מעודד רכישה של מוצרים בארץ (אני עומד להזמין כרטיס זה מחו"ל, וכמוני כמה חברים שלי... ז"א במקום שהם יורידו קצת את המחירים, יעודדו קנייה בארץ וירוויחו רווח סביר, הם יפסידו את כל הרווח - זוהי מחירה של תאוות בצע מוגזמת)

נתחיל בזה שזה יוצא 1772 ללא משלוח ורווח ליבואן...

פרט לזה, אנחנו בישראל... זה יעלה לפחות 2500 ש"ח (ה- Ti4600).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...