Prototype - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

אני לא יודע מה איתכם אבל ששיחקתי במשחק לא ממש נזכרתי במשחקי ספיידרמן, ושיקחתי בהם דיי הרבה.

וגם אם הוא לא מחדש, לא כל משחק טוב צריך ליהיות פריצת דרך כמו PORTAL, זה מספיק בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא כולם אתה, תבין.

אני שיחקתי איזה עשרים ומשהו שעות ועדיין מידי פעם חוזר אליו, לפי דעתי זה מהמשחקים שצריכים להישאר על המחשב, למי שאוהב אותו כמובן.

לגבי מה המשחק חידש, ממש לא הבנתי אותך, זה משחק דיי חדשני, נכון שיש את כל הספיידרמנים ועוד משחקי גיבורי על שנותנים חוויה דומה

אבל פה כאילו לקחו את כל הטוב מכולם ושילבו, תן לי עוד משחק שאתה גם מרגיש כל כך עווצמתי גם מהיר וגם יכול להיתגנב, בשבילי זה חידוש רציני.

ד"א, COD4 שיחקת, נכון ? ::)

ברור ששיחקתי cod4

וזה לא ממש חידוש מה שהזכרת, יש הרבה משחקים בסגנון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחריי יום יומיים כבר תשתעמם אני שם כסף אפילו, דרך אגב, חוץ מזה שהמשחק חדש הם חידשו משהו חוץ מהעלילה? (החברה)

אני משחק בו מעל יומיים ועדיין נהנה מאוד, ולא רק זה, עוד בכלל לא מיציתי אותו, אני חושב שאני רק ב70% ככה של המשימות ויש עוד לא מעט events שלא עשיתי ושדרוגים שלא קניתי (חדשים שנפתחו לי עכשיו) ורק בסשן המשחק האחרון שלי גיליתי שאפשר להשתלט על מסוקים, מה שמביא את המשחק הזה לדרגת Freakin Awsome

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור ששיחקתי cod4

ומה הוא בידיוק מחדש ? :nixweiss:

כלום !

ואיך בידיוק הגענו לעמוד 50 אם המשחק כזה גרוע ?

תקראו בעמודים הראשונים, הרוב הגדול מאוד אמרו שהם אהבו, ככה גם הביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NAVK 2 אני לא מבין למה הוויכוח על עניין של טעם ?

ובעניין חידש לא חידש לא תמיד משחק טוב חיב לחדש

אבל צריך להיות יותר מדויקים שמתארים משחק כי יש אנשים ששוקלים לקנות אותו לפי תגובות כאלו

אני משחק היום במטרואיד פריים 2 הוא בקושי חידש משהו יחסית למטרויד פריים הראשון אבל אני נהנה מימנו בכל זאת

אם אתה ואחרים אוהבים את פרוטוטיפ סבבה

רק קצת דיוק במה כן יש לו ומה אין לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוו מה אתה ילד קטן ? תעבור בעצמך לעמודים 10-40 ותיראה שזה לא ככה.

ותפסיק עם הגישה הילדותית הזאת.

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/prototype?q=prototype

קיבל 79 בממוצע, אבל לכל משחק שם צריך לעלות כמה נקודות כי יש את 1UP ,GAMESPY ו Gameplayer Sweden שנותנים

תמיד ציונים ממש נמוכים.

לפי דעתי משחק שקיבל 80 בהחלט שווה התלבטות, נכון זה לא משחק השנה אבל אתם מתארים אותו בצורה כל כך שלילית שזה ממש מוגזם.

עריכה : 3000 משתמשים לא טועים.

http://www.gamespot.com/pc/action/prototype/players.html?tag=scoresummary;user-score

גם אפשר ליראות שם שהציון הממוצע מכל הביקורות שגיימספוט אספו הוא 85, מה שמאמת עוד יותר את הטענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בואו נפסיק את הוויכח המטומטם הזה, זה סתם וויכח שאף אחד לא מרוויח ממנו, אם מישהו רוצה להתלונן על המשחק שיתלונן בפרטי.

קצת נסחפתי עם התגובות על המשחק אבל עכשיו כדאי להפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לא קראתי אמנם את כל 50 העמודים אבל יש לי שאלה. שיחקתי במשחק בויסטה ואחרי ששידרגתי ל-7 המשחק לא עובד. מה עושים אנשים עם WIN7 שרוצים לשחק במשחק הזה? ובכלל מה קורה אם מתקינים DX9 ב-7 שיש בו DX11? למה הם לא מוציאים איזה פאטצ' או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון גם אם DX11 "קיים" אצלך, אין לך מה לעשות איתו כי אין לך כרטיס מתאים שלא נדבר על אפליקצייה מתאימה.

דבר שני, אין בעיה בלהתקין DX9 "על" DX10\11, אתה תיהיה אפילו צריך מכיוון שיוצאים עידכונים אחורה גם אחרי שיוצאת גרסה חדשה (DX10) וכך

אפילו אם יש לך גרסה קדימה אתה צריך לעדכן את הקודמת.

ותמיד שמבקשים ממש להתקין DX בתחילת המשחק, תתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עוברים את משימה 3 ?אני לא מצליח לעבור אותה אחרי כול הזמן מגלים אותי ובסוף אני מת

בבקשה עזרה

תסביר בדיוק מה קורה שם או תצרף תמונה, לא כולנו זוכרים את המשחק בעל פה ויודעים מה בדיוק היה ב"משימה 3".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...