Prototype - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

סחטיין, עדיין לא מצאתי 100

לא התחלתי לחפש באופן מעשי אלא על הדרך כי עדיין לא סיימתי את המשחק ::)

מזכיר לי שהיה חיפוש יהלומים במשחק far-cry2 וזה היה כל כך לא מהנה לעומת כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ועוד שאפו אחד ענק למשחק הזה-השליטה במסוק.

פשוטה,אינטואיטיבית ומהנה-האם צריך יותר מזה במשחק "ארקיידי" שכזה? אחרי הרבה משחקים שדאגו להפוך את השליטה בכלי טיס לסיוט אחד גדול(כן ,גם אתה),המשחק הזה עושה את זה באלגנטיות ובפשטות..בקצרה,כמעט כל אספקט במשחק הזה הדגש שלו הוא על כיף,דבר שנראה שהרבה מהמשחקים ה"מודרניים" שכחו מהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי!

שיחקתי בBF2 במשך שלושה-ארבעה חודשים בצורה די אינטנסיבית ולמרות זאת עדיין לא הצלחתי להשתלט על המסוקים והמטוסים במשחק..והמצחיק הוא שיש את אלו שמתייחסים למשחק כאל סימולטור טיסה וכל מה שהם עושים הוא לטוס ולפוצץ את כולם נון-סטופ...מה יש להם שאין לי?!?! :'(

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכור לי משהו מתחילת המשחק שדובר על platinum events ברגע שמסיימים את כולם בזהב, זאת הסיבה שאני מנסה לסיים את כולם...

לגבי ה-LANDMARKS מצאתי איזה 120 בחיפוש פאסיבי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכור לי משהו מתחילת המשחק שדובר על platinum events ברגע שמסיימים את כולם בזהב, זאת הסיבה שאני מנסה לסיים את כולם...

לגבי ה-LANDMARKS מצאתי איזה 120 בחיפוש פאסיבי..

אם תסיים את כל הEVENTS במדליית זהב יפתחו לך הPLATINUM EVENTS שיביאו לך(!!)...עוד EP..ביג וופ-טי-דו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום .

שיחקתי במחשק אצל חבר .

אבל נתקענו בשלב אחד .

השלב בוא די בהתחלה .

אני על בניין וכל הצבא למטה , ויש 4 מכשירים שאני צריך לעשות משהו (לא להרוס) אבל כשאני מתקרב למכשיר הוא מתחיל לצפצף ולא הבנתי מה לעשות .

אחרי שלחצתי E זה רושם שזה נכשל או משהו .

איך לעבור את השלב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבל במכשירים האלה כדי שלא יזהו אותך.

תתקרב אל כל אחד מהם,תלחץ על הכפתור הימני בעכבר(מופיע לך גם במשחק שצריך ללחוץ עליו כשאתה מתקרב אליהם),אח"כ יתחיל לך מיני-גיים קצר שבו תצטרך ללחוץ על מקשי המספרים מ1 עד 4 לפי הסדר שיופיע לך על המסך..שומדבר מסובך,4-5 לחיצות וסיימת.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...