Prototype - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב לציין שלמרות שהמשחק נראה מאוד אלים, האלימות ממש לא ריאליסטית. אני מבין שזה אמור להיות דם, אבל זה יותר נראה כמו ג'לי או משהו.

(לא שזה לא נראה טוב, זה לא משהו שהייתי אומר שהוא "אלים" לפחות לא ריאליסטי מספיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה זה נראה לי משימה 16

במשימה עם המסוק שאני פעם ראשונה טס איתו שיש לי 3 גלאים כאלה ואין לי מושג מה לעשות איתם ?

זה כאילו מסמן לי במפה אותם

תודה.

מישו מוכן לעזור לי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נימאס לי מה זה? כימעט כל משחק שאני משחק עם מלא תקיעות אני עם 9800gtx+ מעבד e8400 ואני עם דריברים אחרונים הבעיה היא שמתי שאני על הגגות למעלה ה fps על 60 שזה טוב מאוד ואחרי שאני יורד למטה מהביניין ה fps ישר צונח ל 45 ויש קטעים שרצים מהר ואז ה fps על 33 ויש תקיעה לדעתי זה כאילו שאני רץ הוא לא מספיק ליטעון תמפה!! וזה לא אמור להיות ככה!!! איך אפשר לעשות שזה יזוז חלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חופרת האליזבת הזאת באמת שהגזימו הפעם

שיעשו צ'ק פוינט אחרי פעמיים שמורידים לה איזה חופר זה , עשו רק פעם אחת בהתחלה צ'ק פוינט והגעתי לפעם האחרונה שצריך להוריד את כל ה3 והרגה אותי היצור הלא קשור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי שעתיים ועד עכשיו לא אהבתי...

הגראפיקה פשוט על הפנים...מרגיש כמו משחק מיושן שכזה.

רגיל לסטנדרטים של GTA4 וזה ממש נפילה בכל תחום הפיזיקה והגראפיקה...

ובינתיים המשחקיות נחמדה+ אבל זה פשוט SANDBOX חביב ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה קשה!

המפרט בצד, מחשב דנדש, מריץ הכל מעולה, אני על HOME PREMIUM X64 אבל את Prototype הוא מחליט שלא פתאום... התקנתי DX 9.0C, ועדיין לא עובד... זה נותן לי את השגיאה הזו:

689b7s.jpg

מה עושים?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה קשה!

המפרט בצד, מחשב דנדש, מריץ הכל מעולה, אני על HOME PREMIUM X64 אבל את Prototype הוא מחליט שלא פתאום... התקנתי DX 9.0C, ועדיין לא עובד... זה נותן לי את השגיאה הזו:

689b7s.jpg

מה עושים?!

תתקין DX9 מדיסק ההתקנה , למרות שיש לך DX10 , הוא חייב כביכול לעשות עדכון לDX , הוא לא מוחק או משנה את הDX10 שמותקן אבל זה הכרחי לריצה תקינה של המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שעשיתי זאת... הבנתי מה שכתוב בהודעת השגיאה, והתקנתי DX9.0C כבר מלפני כן - כשהתקנתי Assassin's Creed, והתקנתי שוב מדיסק ההתקנה של Prototype, ועדיין לא פועל לי... מה שמוזר זה שהפעלתי את המשחק על המערכת השניה שלי (סתכלו במפרט) ורץ בסדר, עם PRO...

לא חשוב, סודר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה יודע מה קורה כשאר שאני מסיים לעשות CONSUME לכל ה WEB OF INTIRIGATE?

אני מנחש שאתה מקבל הרבה נקודות EP שאתה ממילא לא צריך..?(לי אישית יש עודף שלהן ואין שום דבר לשפר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...