Pro evolution soccer 2010 הטריילר הראשון - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro evolution soccer 2010 הטריילר הראשון

alexc32

Recommended Posts

על פי הטריילר דווקא יש כמה חידושים נחמדים.

המד של רמת הלחץ בהגנה, אם זה יהיה שמיש תוך כדי משחק זה יהיה מעולה.

כנ"ל לגבי שיפור הטכניקה במצבים של אחד על אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שישפרו את הצ'יפים מעל השוער, הכי חשוב.

וחוץ מזה שיעשו שזה יהיה אפשרי להכניס גול מ 33 מטר בערך בחופשי כשהכדור טס לחיבור.

ובבעיטות מרחוק, יש המון קטעים שהשוערים פשוט לא אנושיים.

שיעשו שהבעיטות פחות "יתלבשו" אבל שגם יחלישו את השוערים אם בעיטה כן מתלבשת כמו שצריך.

ושימחקו את ברצלונה מהמשחק!@# :pissed: הכי מעצבן שאתה משחק נגד חבר שלך, והמאעפן לוקח ברצלונה ומבסוט שהוא מפרפר לך את ההגנה.

עוד דבר שאני מאוד רוצה שיתווסף, זה השליטה ב MANUAL PASS. נכון לעכשיו זה לא שימושי בשיט, כשיש לך רק 4 כיוונים לתת את הפס.

שינצלו את האנאלוג ויתנו יותר שליטה בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם יביאו השנה רישיונות לעוד קבוצות ?

חברת "קונמי" קנתה גם את הזכויות של רוב מועדוני הכדורגל ולכן נוכל לראות את השחקנים בתלבושות המקוריות של המועדונים הגדולים והמפוארים ביבשת.

http://one.co.il/Article/138242.html

אמנם לא המקור הכי נאמן למשחקי מחשב.. אבל הם היו שם... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שישפרו את הצ'יפים מעל השוער' date=' הכי חשוב.

[b'] 1. וחוץ מזה שיעשו שזה יהיה אפשרי להכניס גול מ 33 מטר בערך בחופשי כשהכדור טס לחיבור.

ובבעיטות מרחוק, יש המון קטעים שהשוערים פשוט לא אנושיים.

שיעשו שהבעיטות פחות "יתלבשו" אבל שגם 2.יחלישו את השוערים אם בעיטה כן מתלבשת כמו שצריך.

3. ושימחקו את ברצלונה מהמשחק!@# :pissed: הכי מעצבן שאתה משחק נגד חבר שלך, והמאעפן לוקח ברצלונה ומבסוט שהוא מפרפר לך את ההגנה.

עוד דבר שאני מאוד רוצה שיתווסף, זה השליטה ב MANUAL PASS. נכון לעכשיו זה לא שימושי בשיט, כשיש לך רק 4 כיוונים לתת את הפס.

שינצלו את האנאלוג ויתנו יותר שליטה בקטע הזה.

1. מכל הפעמים שניסיתי להכניס בבעיטה חופשית מעל 25 מטר אני חושב שהצלחתי פחות מ 5 !

כבר וויתרתי, עכשיו אני שם שחקן ליד הכדור הוא נוגע בכדור, מי שכיבייכול היה אמור לבעוט רץ וממשיך עם הכדור, יש לזה סיכויים ממש טובים,

במיוחד אם כל שחקני ההגנה בצד אחד של החומה.

2. יהרוס לפי דעתי, תחשוב במציאות, אם לשחקן מוסיים מתלבשת בעיטה אז השוער ייתפקד פחות טוב ? אין קשר..

והרבה פעמים בעיטות לא מתלבשות הקטע זה שאתה בועט רק עם שחקנים שיודעים לבעוט ושהם ברמה גבוהה, תנסה לבעוט עם שחקן הגנה שטכניקת הבעיה שלו מתחת ל 75, רוב הפעמים הכדור עף לקיבינמט.

3. קח גם אתה את ברצלונה אם זה כזה מפריע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז PES4... ממש אהבתי את הפיזיקה של הכדור במשחק...

1. מכל הפעמים שניסיתי להכניס בבעיטה חופשית מעל 25 מטר אני חושב שהצלחתי פחות מ 5 !

כבר וויתרתי, עכשיו אני שם שחקן ליד הכדור הוא נוגע בכדור, מי שכיבייכול היה אמור לבעוט רץ וממשיך עם הכדור, יש לזה סיכויים ממש טובים,

במיוחד אם כל שחקני ההגנה בצד אחד של החומה.

2. יהרוס לפי דעתי, תחשוב במציאות, אם לשחקן מוסיים מתלבשת בעיטה אז השוער ייתפקד פחות טוב ? אין קשר..

והרבה פעמים בעיטות לא מתלבשות הקטע זה שאתה בועט רק עם שחקנים שיודעים לבעוט ושהם ברמה גבוהה, תנסה לבעוט עם שחקן הגנה שטכניקת הבעיה שלו מתחת ל 75, רוב הפעמים הכדור עף לקיבינמט.

3. קח גם אתה את ברצלונה אם זה כזה מפריע לך.

השיא שלי זה 32 מטר. במציאות אם בעיטה הולכת לחיבור גם ממרחק כזה, אין לשוער סיכוי לקחת אותה.

2. בגלל זה אני אומר שיעשו שהבעיטות יתלבשו פחות וגם יחלישו את השוערים. עם כל שחקן פנוי אתה יכול להוציא בעיטה טובה, גם אם הוא שחקן הגנה.

אבל זה מתסכל שהוצאת בעיטה חזקה לחיבור מ 30 מטר והשוער לוקח אותה כאילו כלום.

3. מוציא את הכיף מהמשחק. לא צריך להתאמץ בכלל כדי להגיע למצבים ולהכניס גולים.

לפי דעתי הכי הוגן לשחק עם קבוצות מהדרג השני, כמו רומא למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

בעיטות חופשי זה דבר שצריך להתמחות בו במשחק. אולי כדאי להם במשחק הבא לעשות את הבעיטות קצת יותר קלות למרות שעם שחקן שבועט טוב (רונאלדו, צ'אבי, לאמפרד) כל כדור חופשי עד 27 מטר אני מבקיע ככה שזה לא עד כדי כך קשה. מצריך אימון אך בהחלט אפשרי, וכן גם מ30 מטר הבקעתי לא פעם ולא פעמיים.

מאז שאני משחק במשחק הוא עבר שינוי מהותי, חלק מהדברים לטובה וחלק לרעה, אני מאוד מקווה שיתקנו את הבאגים הקטנים האלה וכל החארטות הקטנות בהגנה. שהשוער לא תמיד ישמיט בעיטה מזויות מסוימות וזה תמיד מגיע לחלוץ לגול קל של ריבאונד. שמתחילים מהאמצע משחק אז ההגנה לא מסודרת וקל מאוד לפרפר אותה ולספוג גול.

בקשר לבעיטות מרחוק, אני דווקא לא רואה כאן שום בעיה, ברגע שבועטים לשוער טוב מ30 מטר הוא צריך לקחת את רוב הכדורים, גם אם הם הולכים חזק ולפינה, אם זה לא יהיה ככה אז תגידו שהמשחק לא מציאותי. נכון, יש שערים נדירים ממרחקים נדירים אבל הם קורים בתדירות נמוכה יחסית וכך גם במשחק.

מה שאני דורש בו שיפור מיידי הוא נושא הקרנות. יש שיטה להרים קרן שפשוט אין לשוער מה לעשות נגדה ויוצא מצב ש-2 מ-3 קרנות זה שערים. מסובבים לתוך השער והשוער הודף פנימה(אפילו בופון) זה פשוט מעצבן ולא מציאותי.

בנוגע לאלו שלוחקים את ברצלונה, אל תדאג מהשנה יהיה לך את ריאל בכל הכוח ככה שמי שמשחק רק עם בארסה יצטרך להתמודד עם ריאל.

ואגב, צ'ופר קטן לנו, ראיתי שיש את מכבי חיפה (שבמקרה אני אוהד אותה) במשחק כבר עכשיו. ללא ספק פיצ'ר נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה.. באמת יהיה כיף לשחק עם חיפה..

לגבי הבעיטה חופשית, אחרי הרבה בדיקות שעשיתי, הסיכויים הכי טובים לגול הם אם אתה שם שחקן ליד הכדור שנוגע בו בקטנה ואז איזה בועט טוב בא ובועט, יש לזה סיכוי של משהו כמו 5 מתוך 10, וזה עובד גם במעל 30 מטר, השיא שלי זה מ34 מטר עם רונלדו, ואני בטוח שאפשר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...