לוחות mini-itx עם מעבד atom מה דעתכם ? - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות mini-itx עם מעבד atom מה דעתכם ?

AlexJ

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קשיח אני מעדיף להימנע, נוסע, כבישים לא משהו, פסי האטה, בקיצור מתכון לצרות... SSDים יקרים לי, כל התקציב לסיפור הזה יהיה כ 550$ כולל המסך והכל

למה לשקול מחדש הרצת מ"ה מ SDHC? ראיתי המון כרטיסי המרה מ SDHC או CF ל SATA ו IDE ככה שהוא מתפקד כדיסק קשיח לכל דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sdhc איטי מידיי בשביל זה ,אני לא הייתי מריץ אילו , וזה לא תמיד מתכון לבעייות ,עובדה כל היצרניות הגדולות (bmw , מרצדס ) נותנות במערכות בידור שלהן דיסק קשיח לכן אני לא חושב שתהיה כל כך בעייה ,מקסימום תיבנה " מיתלים " שיגנו על הדיסק .

בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי הם משתמשים בדיסקים כדומאת אלו:

http://store.mp3car.com/Seagate_40GB_SATA_EE25_5400_2_ST940817SM_p/hrd-011.htm

מתלים היא אופציה גרועה.

לרכב יש את מערכת המתלים שלו, מערכת מתלים נוספת רק תגדיל את התנודה

חוץ מזה, כרטיס מהיר של 16 ג'יגה לא כזה יקר כיום, מתקינים tinyxp וזהו... עליה תוך 40 שניות גג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כל מי שמתעסק עם זה יקח טוב בחשבון את חום המעבד יש לי 3 חדשים כאלה בעבודה עם מארז קטן שכולו חורים קטנים לאוויר ובסרק הוא ב 70 מעלות שהמאוורר על 4900 סל"ד ויש מקום במארז קטן רק למאוורר של המעבד ולא אחר הספק אכן חיצוני מדובר על ה 330

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יפתח אחד ויראה אותו בפנים בביוס יש יש רק מאוורר אחד שמראה מהירות לא זוכר כרגע אם מעבד או צ'יפסט,לא ניראה הגיוני שיש לצ'יפסט מאוורר ולמעבד לא

בכל מקרה חום המעבד בסרק 70 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...