BB Gun והזמנתו מחול - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BB Gun והזמנתו מחול

Cereal  Killer

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אסור לייבא לארץ, גם לא מפלסטיק. בדוק.

אם אפשר להביא סכינים אני לא רואה בעיות עם BB

אז זהו, שגם סכינים אסור לייבא, חייב אישור ספציפי מאוד. הסוג היחיד של סכין שלא יעשו לך בעיות איתו זה סכין מטבח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אסור להביא כלי נשק

אבל ראיתי שאישרו כבר שוריקנים וסכינים.

אבל אפילו כדורים מפלסטיק לאקדחים המפגרים האלה שמוכרים בתחנה המרכזית אין אישור יבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, לסכינים יש אישור מסודר שאפשר להוציא.

סה"כ, סכינים זה חוקי בארץ, כל עוד אתה לא נושא על עצמך להב עם קפיץ (שלא חוקי בכלל בארץ) או להב גלוי באורך מעל 8 ס"מ שהוא לא סכין עבודה.

אקדחי BB למיניהם, גם הפלסטיק, הם לא חוקיים בכלל בארץ- ולכן אין אפשרות בכלל להוציא רשיון ייבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי, לסכינים יש אישור מסודר שאפשר להוציא.

סה"כ, סכינים זה חוקי בארץ, כל עוד אתה לא נושא על עצמך להב עם קפיץ (שלא חוקי בכלל בארץ) או להב גלוי באורך מעל 8 ס"מ שהוא לא סכין עבודה.

אקדחי BB למיניהם, גם הפלסטיק, הם לא חוקיים בכלל בארץ- ולכן אין אפשרות בכלל להוציא רשיון ייבוא.

אתה יכול לייבא דרך חנות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הזמנה קטנה מDealExtreme עוברת מתחת לרדאר..

ולפותח הת'רד, למה שתרצה רפליקה שנראית אמיתית? זה יכול להביא לך רק צרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאד להיות שזה לא ימצא חן בעיני כמה מכם

אבל אני חייב להפנות אותך לFXP.

אם תכנס לכתובת הבאה:

http://www.fxp.co.il/forumdisplay.php?f=493

תגלה פורום שלם שעוסק לא רק בכלי האיירסופט אלה בליגות, אימונים, תחרויות ומשחקים שבנוים על הBB GUN (למען האמת אם תעיין מעט בלינקית הפורום תגלה מה ההבדל בין 'רובה אוויר' לכלי איירסופט..)

לעוד פרטים והנחיות, שלח לי ה"פ .

יותם,

מנהל פורום איירסופט בקהילת FXP (לשעבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכוכבי הטלה נחשב לנשק לא חוקי בארץ.

רובה BB זה נחשב לצעצוע בארה"ב אבל זה צעצוע די מסוכן. כשגרתי שם היה לנו אחד מפלסטיק עם קפיץ שהיינו יורים בפחיות. שמעתי שמשתמשים בהם להרוג סנאים שנחשבים בארה"ב למזיקים בעיקר אם הם נכנסים לך לבית ועושים בלגאן בחצר. איפה שגרתי (פלורידה) הסנאים יותר נפוצים מג'וקים.

אחת הבעיות עם ירי בארץ מכל סוג שהוא הוא שהארץ שלנו די צפופה ויש סיכוי גדול לפגוע במישהו אלא אם כן אתה גר באיזה חור במדבר. מה גם שבארץ ירי מכל סוג שהוא יביא לך משטרה וחילים די מהר. איך שתשלוף אקדח פלסטיק 5 אנשים ישלפו אקדח אמיתי ובמקרה הטוב יעשו לך נוהל מעצר חשוד בלי לירות באוויר שבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרובים שמשתמשים בהם כדי להרוג סנאים אלו רובי אוויר, לא האלה שאתה יכול למצוא בשוק.

הם יורים כדורי ברזל בקוטר קטן יותר, ובמהירות גדולה פי 4 בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...