BB Gun והזמנתו מחול - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BB Gun והזמנתו מחול

Cereal  Killer

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלי נראה מספיק אמיתי, אנשים בכיתה חשבו שהתחרפנתי סופית ואני הולך להרוג אותם כשהבאתי אותו.

ומאיפה אתה מתכנן להזמין?

אני מאחל לך מקרב לב, תמות.

אנשים כמוך הורסים ושוחטים את מה שעמותות כמו אס"י (איגוד סטרייקבול ישראל) וגירית עושות במשך חודשים ושנים

בגלל אנשים כמוך שלוקחים כלי איירסופט ("רובהה עוויר סעעססס מעעגניבבבב !!!") לבצפר או יורים על בעל"ח ואנשים ברחוב הספורט שלנו לא מצליח להפוך חוקי בארץ

לפותח האשכול,

אם היית נכנס לפורום שהראתי לך כמו שאמרתי, פותח אשכול כמו בן אדם ושואל

היית מגלה שלא משנה כמה תנסה, זה לא יעבור במכס.

יש לך מקומות כמו מטווח בית ברל ומטווח דני היי

אני ממליץ לך להכנס לפורום בFXP ולפתוח תרד עם כל השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני לא מתכוון להפוך את זה לתחביב או עיסוק (למרות ששיחקתי קצת איירסופט ["טקטיק-בול" בלשון החבר'ה שהפעילו את העניין :P ]), לכן אני לא מתכוון לקנות כלי רציני במאות שקלים. אבל רפליקה די טובה (לפחות בתמונות) בקצת פחות מ 60 שקלים זה פיתוי שלא יכלתי לעמוד בפניו.

מה גם שאני באמת לא מבין את סיבת איסור הייבוא על העניין. בכל חור הם נמכרים והיום האהבלה במכס אמרה לי שכל מה שאני צריך כדי להכניס אחד לארץ זה שיהיה לי מס' עוסק מורשה ולהגדיר את המשלוח כייבוא מסחרי, מה הנקודה לעזאזל?!

משחקי קקי של הביורוקרטיה הישראלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי היום גם סמים ושאר חוי נמכרים בכל חור

זה לא הופך אותם לחוקיים ..

בקיצור, רפליקה ב60 שקל היא לא רפליקה שתראה טוב או תרגיש טוב ביד .. ממליץ לך לשים קצת יותר כסף למשהו שיוכל גם לשמש אותך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה לכל מי שהזמין מ DX

הם יכולים לראות מה יש בחיבלה? הזמנתי פלאפון הם יכולים לראות שיש בחבילה פלאפון ?

אם הם ראו הם שולחים לי הודעה לבוא לשלם מכס? או משו בסגנון?

הזמנתי גם סכין קטנה מ DX הם יכולים לעלות על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי היום גם סמים ושאר חוי נמכרים בכל חור

זה לא הופך אותם לחוקיים ..

בקיצור, רפליקה ב60 שקל היא לא רפליקה שתראה טוב או תרגיש טוב ביד .. ממליץ לך לשים קצת יותר כסף למשהו שיוכל גם לשמש אותך ..

מהו הסכום המינימלי שאפשר לקנות בו רפליקה של 1911 או של זיג 228 או גלוק 17/19 בארץ (לא משנה לי ספריג או חשמלי אבל נראה לי ספרינג יהיה יותר זול)?

האם יש חנויות מקוונות בארץ?

יש לי שאלה לכל מי שהזמין מ DX

הם יכולים לראות מה יש בחיבלה? הזמנתי פלאפון הם יכולים לראות שיש בחבילה פלאפון ?

אם הם ראו הם שולחים לי הודעה לבוא לשלם מכס? או משו בסגנון?

הזמנתי גם סכין קטנה מ DX הם יכולים לעלות על זה?

DX מציינים על החבילה את כל התכולה בפרוטרוט. החבילה שלך תיעצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחל לך מקרב לב, תמות.

אנשים כמוך הורסים ושוחטים את מה שעמותות כמו אס"י (איגוד סטרייקבול ישראל) וגירית עושות במשך חודשים ושנים

בגלל אנשים כמוך שלוקחים כלי איירסופט ("רובהה עוויר סעעססס מעעגניבבבב !!!") לבצפר או יורים על בעל"ח ואנשים ברחוב הספורט שלנו לא מצליח להפוך חוקי בארץ

מצחיק, כי האקדח הקטן והמסכן הזה זה מה שעניין אותי מספיק כדי להתעניין בתחום, ואני בשלבי רכישה של G36C והצטרפות לגירית+התאגדות הקלעיה.

אני מאחל לך מקרב לב, קצת לחשוב להבא. לא כל מי שקונה צעצוע הוא חוליגן סדיסטי, ילד, חלקנו יודעים שצעצועים מסוכנים הם מסוכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו הסכום המינימלי שאפשר לקנות בו רפליקה של 1911 או של זיג 228 או גלוק 17/19 בארץ (לא משנה לי ספריג או חשמלי אבל נראה לי ספרינג יהיה יותר זול)?

האם יש חנויות מקוונות בארץ?

DX מציינים על החבילה את כל התכולה בפרוטרוט. החבילה שלך תיעצר.

היא תעצר ואז מה? אני יקבל מכתב לבוא לשלם מכס מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...