שמעתי על איזה מכשיר יותר טוב מאייפון לא מוכר בארץ.. - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתי על איזה מכשיר יותר טוב מאייפון לא מוכר בארץ..

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא ממש יצא לאחרונה ::)

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.20665

בקשר למכור - תגיד זה אייפון אמיתי שהתקינו בו Mobile מי ישים לב

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.16783

אני בשוק שאנשים מוציאים זיופים עם כאלו נתונים חח, גם כן סוללה 2000MAH זה מלא, אצלי זה 1350 וזה מחזיק לי 4-5 יום ללא טעינה, זה 1100 אני חושב..אז לזה בטוח יש זמן עבודה גדול יותר

אגב גם מסך CAPACITIVE לפעמים קצת מבאס שאי אפשר לעבוד עם כפפות או מגן מסך נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי איפשהו שאמרו שיש לזה חריץ TF אבל בDX כתוב:

Memory Slot Type: Internal storage only

אם מדובר על הmeizu m8 אז לא, אין לו חריץ הרחבה.

זה למה אני מעוניין רק ב16GB.

זה כמו באיפון בערך, מעניין למה הם לא שמו, זה לא כזה מעלה את העלויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין, למה אם הוא טוב יותר מהאייפון, הוא עולה במחצית מהמחיר של האייפון?

ומישהו יודע אם אפשר לשים למכשיר הזה טולקמן בארץ ולא להתחבר לאורנג או או עוד משהו?....

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מעניין שלא שאלו כאן, איזה מעבד גרפי יש לו? עד כמה הוא יהיה טוב בהרצת משחקים..וזמן וכו'. האייפון למשל מנסיוני לא מחזיק מעל שעה וחצי של משחקים..גג....(נוסה ע"י דור 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את זה... דיברתי עכשיו עם מי שמתעסק עם הדברים האלה(ייבוא מחו"ל), הוא אמר אפילו אם הם ישלחו וזה יגיע לפה , לא ייתנו לך את המכשיר , זה בגלל משרד התקשורת , משהו עם התקן ,בלה בלה בלה.. לא הבנתי הרבה... אבל בקיצור אלקטרוניקה בעיה להביא לארץ במיוחד טלפונים סלולריים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור מכס. המכס לא בעייה.

אבל אם הסלולארי לא נמצא ברשימת המכשירים שאפשר להביא לייבא אותם, ואם לא הגשת טופס לאישור הייבוא או סירבו לך לא תוכל לקבל את הסחורה כאן.

אלה שמוכרים כאן יכול להיות שאו שמישהו מחול פשוט שלח להם "כמתנה" , ובזה אין בעיה , או שהם לבד נסעו לשם ואז אפשר לעשות איזה קומבינה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...