בעיה עם ATI RADEON 4770-כל כמה זמן המסך הופך לשחור לכמה שניות - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם ATI RADEON 4770-כל כמה זמן המסך הופך לשחור לכמה שניות

DXter

Recommended Posts

קורה לי עכשיו אותו דבר עם HD4870

במשחקים- BATTLEFIED, SIMS3 המשחק קופא לכמה שניות, ואז יש מסך שחור, זה קורה כמה פעמים, עד שהמשחק נתקע לגמרי...

אני על 50 מעלות ו-63% במאורר, לפי ATI OVERDRIVE...

יש פיתרון לבעיה הזאת באמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol: :lol: מתי תבינו שרק NVIDIA?

בכל מקרה תבצע מה שנאמר ומחיפוש ברשת עם הדרייבר האחרון 9.5 (בגירסה האחרונה) יש בעיות.

תחזור ל-9.3 ותראה אם זה חוזר כי אם זה בשני סוגי כרטיסים שונים לא סביר שזאת בעיה בכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DEXTER

תעיף את כל הדרייברים ותריץ CLEANER. אחרי זה תתקין את הדרייבר שהגיע עם כרטיס המסך (אני מניח שהגיע דיסק) ותראה מה קורה.

אתה מתכוון כאילו לא לעדכן את הדרייברים ולהשתמש באלה שבאו עם הכרטיס????

כי אם אני מתקין אותם מהדיסק ואז מעדכן אותם מה עשיתי בזה...?[br]פורסם בתאריך: 28.05.2009 בשעה 20:21:07

כרגע גיליתי משהו....

יש לי בADD OR REMOVE PROGRAMS משהו שקוראים לו PHYSX וגם PHYSX SDK 2.8.1

אולי הבעיה קשורה לזה? (לפני שאני סתם מבזבז פה שעה בלעשות 8 ריסטרים ולהתקין הכל מחדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: מתי תבינו שרק NVIDIA?

בכל מקרה תבצע מה שנאמר ומחיפוש ברשת עם הדרייבר האחרון 9.5 (בגירסה האחרונה) יש בעיות.

תחזור ל-9.3 ותראה אם זה חוזר כי אם זה בשני סוגי כרטיסים שונים לא סביר שזאת בעיה בכרטיס.

אצלי יש בעיה דומה לזאת ששאר החברה תיארו ויש לי קטאליסט 9.3 (סתם כי אין לי כח להתקין ולמחוק במיוחד אחרי שאני קורא שגם בחדשים זה ממשיך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

ל י יש כרטיס של 4850OC ואין לי שום בעיה עם הדרייבר 9.5 ואני עוד מפעיל משחקים כבדים מאוד ועושה הרבה 3DMARK06 ואין לי כל בעיה כזאת ,

לפי דעתי תפרמט את המחשב ותתקין עם SP3 , תוריד מהאינטרנט את העידכון אם אין לך , לאחר זאת תוריד האתר ATI את הגירסה 9.5 ותתקין אותה (לא מהדיסק שקיבלתה עם הכרטיס).

בהצלחה .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

ל י יש כרטיס של 4850OC ואין לי שום בעיה עם הדרייבר 9.5 ואני עוד מפעיל משחקים כבדים מאוד ועושה הרבה 3DMARK06 ואין לי כל בעיה כזאת ,

לפי דעתי תפרמט את המחשב ותתקין עם SP3 , תוריד מהאינטרנט את העידכון אם אין לך , לאחר זאת תוריד האתר ATI את הגירסה 9.5 ותתקין אותה (לא מהדיסק שקיבלתה עם הכרטיס).

בהצלחה .

רוני

יש לי SP3 ואין שום סיכוי בעולם שאני מפרמט את המחשב בזמן הקרוב (זמן קרוב במונחים שלי זה שנה לפחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בADD OR REMOVE PROGRAMS משהו שקוראים לו PHYSX וגם PHYSX SDK 2.8.1

אולי הבעיה קשורה לזה? (לפני שאני סתם מבזבז פה שעה בלעשות 8 ריסטרים ולהתקין הכל מחדש)

אתה צריך את ה- physx בכדי שתוכל להריץ משחקים שמבוססים physx (אחרת הם לא יעלו).

אם הבעייה היתה קשורה לזה אז היא היתה מופיעה רק במשחקים עם physx, כי זה לא עושה כלום אם לא משתמשים בזה.

להסיר בשביל הבדיקה אתה יכול אם בא לך. תמיד אפשר להתקין מחדש, זה אפילו לא דורש איתחול.

(גם שאריות של זה אפשר להסיר עם driver cleaner)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון כאילו לא לעדכן את הדרייברים ולהשתמש באלה שבאו עם הכרטיס????

כי אם אני מתקין אותם מהדיסק ואז מעדכן אותם מה עשיתי בזה...?[br]פורסם בתאריך: 28.05.2009 בשעה 20:21:07

כרגע גיליתי משהו....

אני מתכוון להעיף את כל הדרייברים, ואז להתקין את הוורסיה שבאה עם הכרטיס בלי לעדכן אותם ולראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תפסיק לזרוק שטויות לאוויר? יש לי פה שני מחשבים שעובדים בלי שום בעיה עם ATI.

ואללה?? אני רץ לפרסם בגוגל ובכל הרשת שיש לך שני כרטיסים של ATI שעובדים..!! ואוווווווווו

יש לך תגובה קצת יותר רצינית שמתאימה ל"תואר" שאתה מחזיק בו? או שה"תואר" מקנה לך את הזכות להתבטא בצורה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאות בגוגל עבור ATI PROBLEM:

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=ATI++PROBLEM&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9&meta=

תוצאות בגוגל עבור PROBLEM:

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=NVIDIA+PROBLEMS&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9&meta=

יש "רק" כ-5 מיליון תוצאות יותר ל-ATI..כל הכבוד לכם.

אה..שכחתי יש עוד 4 כרטיסים לא בעיתיים כאן בפורום.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש שניים ובעוד רבים שהתקנתי יש רבים. בכל מקרה, תפסיק להסיט את הטרד עם הפאנבויזם שלך. רוצה, תפתח טרד ותספר לכולם מה אתה חושב על ATI - אבל, לא בטרד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...