מפרט ב7K לא מתוכנן OC מבוסס Core i7 כולל ציוד היקפי ומסך :) - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב7K לא מתוכנן OC מבוסס Core i7 כולל ציוד היקפי ומסך :)

Y-T-M

Recommended Posts

שמתי לב בתמונות שלך שהסמארט סוויטץ' לא על מצב OC...

אפשר לדעת למה?..אם החברה נותנת לך אפשרות לעוד טיפה ביצועים למה אתה לא משתמש בזה?..חח

אני משתמש בזה רק כשאני משחק, בתקופה האחרונה לא היה לי זמן לשחק.

אני לא אוהב להשאיר את זה דלוק כל הזמן כי המאווררים מתאמצים יותר וסתם זולל אנרגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המאווררים לא אמורים להתאמץ יותר אלא אם כן הטמפ' עולה...ולא נראה לי שזה ממש יעלה במנוחה...

גם אם כן תשים את המאווררים על מצב MANUAL ותשנה תמהירות...הכי טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנעול פתוח כמובן אבל לא סימנתי שם שאני רוצה לשלוט, אני רוצה שזה יהיה אוטומטי..

מעצבן אותי שהוא נעול על 50% כל הזמן. דבר איתי בפרטי בכ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו המון שטויות בתרד' הזה...

מפרט מ-IQPC + מעבד מSKYPC

לוח אם:

[..] DFI LANPARTY JR P45-T2RS ₪645

מסך:

[..] DELL ULTRASHARP 22" 2209WA - זמין במלאי ₪1683

כרטיס מסך:

[..] GAINWARD PCI-EX 2.0 GeForce GTX260 "GOLDEN SAMPLE" 216 SP 896MB DDR3 - RETAIL - זמין במלאי ₪994

דיסק קשיח:

[..] SAMSUNG 640GB 16MB SATA2 7200 RPM - HD642JJ ₪330

צורב:

[..] SAMSUNG SH-S223B x22 SATA BLACK ₪125

זיכרון:

[..] OCZ 4096MB (2048MBX2) DDR2 800 CL 4-4-4-15 - TITANIUM EDITION : OCZ2T800C44GK ₪286

מארז:

[..] COOLERMASTER CM 690 : RC-690 w/o PSU - זמין במלאי ₪385

מקלדת:

[..] LOGITECH MEDIA KEYBOARD ₪84

עכבר:

[..] LOGITECH MX-518 GAMING GRADE OPTICAL MOUSE ₪235

רמקולים ואוזניות:

[..] LOGITECH X-240 ₪290

ספק כוח:

[..] PCP&COOLING SILENCER 500W : PPCS500 - זמין במלאי ₪394

קרור למעבד:

[..] SCYTHE MUGEN II CPU COOLER ₪248

שירותי מעבדה:

[..] הרכבת מחשב + בדיקת מאמץ 24 שעות + בדיקות מקיפות ₪75

מחיר סופי: ₪5774

+

Q6700 - עולה 900₪ ב-SKYPC (משם אני הכי ממליץ לקנות...)

=

6674ש"ח

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

מה יש במפרט?

-מסך 22" של . מסך מאוד איכותי שלא מתקרב לאף מסך בסביבות 1200 שקל. בניגוד לשאר המסכים בעלי פאנל TN, יש לו פאנל איכותי הרבה יותר - e-IPS.

-כרטיס מסך משתלם מאוד - 260GTX 216PS של GAINWARD עם קירור מיוחד של החברה.

-לוח אם של DFI (-אומר כל!...). יש לו יכולות OC גבוהות מאוד! הוא בעל פוטנציאל גדול יחסית לקחת את Q6700 ל-3.6...

-קירור למעבד שיאפשר את ה-OC המכובד הזה - MUGEN 2. קירור אויר שנחשב כמעט להכי טוב שאפשר להשיג היום ובנוסף המשתלם ביותר.

-מעבד Q6700 שלאחר OC ל-3.4 יקרע כל E8400 או ישתווה לו (תלוי בתוכנה\משחק - תומכים בריבוי ליבות או לא...)

חשוב לציין שגם אם E8400 יהיה ב-OC ל-4GHZ זה לא ישנה דבר במשחקים, כי המעבד לא יהיה מה שמגביל את הביצועים.

-רמקולים נחמדים מאוד... למרות שאני הייתי ממליץ על אוזניות במחיר הזה... אבל זו החלטה שלך...

-עכבר מצויין לגיימינג - MX518.

אני חושב שדיברתי מספיק.

עריכה: נזכרתי בעוד דבר: דיברתם מקודם על חיבור בכטיסים (במקרה הזה ATI)... ורציתי לומר שכל הכרטיסים החדשים של ATI יש . הם באים עם מתאם DVI- שכולל גם אודיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלנו כבר אם הוא מוכן לשקול מפרטים שהם לא I7, התשובה היא לא. המפרט שלך נבנה סביב Q6700 ולכן לא מקדם את הת'רד. (עזוב שנתת לו מפרט ל-OC כשהוא ציין כבר בכותרת שהוא לא מעוניין).

אין וויכוח שיש מתאמי DVI-, פשוט עלתה השאלה אילו כרטיסים באים עם יציאת מובנית = ללא צורך במתאם, ומשם התגלגל הדיון. שגם הוא לדעתי לא תורם לעניין.

את מפרט ה-I7 שלי כבר שמתי בתגובה הראשונה, מאז רץ פה הרבה מלל, ועוד שני מפרטים רלוונטיים. אחד של cozic (עמוד ראשון) ואחד של danken (עמוד שני).

אם מישהו רוצה לשפר את אחד מהמפרטים או להציע מפרט שלדעתו עדיף, DO IT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bashash (בשא"ש) אולי באמת היה עדיף שהיית נשאר בבטן של אמא שלך

כי השטויות בת'רד הזה באו בעיקר ממך!

לוח P45!? למה? אם תגיד CF אז אני אניח שיש הגיון, אבל שמת כרטיס של נוידיה... סתם זרקת 200 שח

מארז - הבחור ביקש בפרוש מארז עם חלון, אבל הבנת הנקרא שלך היא כנראה לא משהו

וכמו שאמרו מעלי, הוא לא יעשה OC ולכן כל הקשקוש שלך לא מעניין

(וזה עוד בלי להגיד שעם OC טוב, E8400 יגיע ל-4 ג'יגה בקלילות ויקח E6700 ברוב המשחקים)

זה גאוני להשוות מעבד ב-OC למעבד במהירות סטוק, לא? :bash:

וכל מה שאמרתי תוסיף שהמפרט שלך יקר ב-1500 שח מהמפרט המקביל עם E8400 (אחרי שהתחשבתי בציוד ההקפי)

ועוד המחשב הזה, יהיה פחות טוב בביצועים במשחקים גם לפני וגם אחרי OC של שני המפרטים

נ.ב.

שים לב שאתה מכריח אותו להגיע ל-IQPC כדי לתת להם את המעבד מסקאיי, וזה גם דיי עלוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...