כסף זה הכול בחיים? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסף זה הכול בחיים?

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כלכלה סוציאלית זה בולשיט.

למה שאדם שעובד קשה, או חכם לצורך העניין, יותר מאדם אחר, שלא עובד קשה\לא עובד בכלל יזכו לאותו תגמול?

אין סיבה שאותו אדם שהרוויח הרבה, לא ינצל את כספו על מה שעושה לו טוב בין אם זה מותגים ובין אם זה תרומה למוסדות רפואה.

קפיטליזם הוא לא מושלם, אבל הוא בהחלט יותר טוב מסוציאליזם כלכלי.

בגלל זה לא דיברתי על קומוניזם. דיברתי על מדיניות רווחה סוציאלית שמטרתה לצמצם את הפערים החברתיים ולספק רמת חיים נאותה למיעוטי יכולת. [br]פורסם בתאריך: 26.05.2009 בשעה 07:15:03

לדעתי ,ואני יודע שזה מאוד ישיר , מכונית ,בית ,יאכטה זה דברים חשובים בחיים ,אני לא יודע מה איתך אבל לי יש חשביות להנאה בחיים ,ובימינו ובמצב הנוכחי של העולם ,יותר כסף = יותר הנאה (עד לגבול מסוים).

אני יכול לעסוק בתחביבים שגורמים לי להנאה רבה גם בלי הרבה כסף. אני מאד אוהב רכיבה על אופניים. אני רוכב על אופניים בתקציב צנוע יחסית. אני רואה כל סוף שבוע עשרות רוכבים על אופניים שעולות פי 2 - 3 משלי. לא רק שהם לא יודעים לנצל אותם, אני גם לא רואה אותם ממטר בשטח. הם אוכלים את האבק שלי. כנ"ל לגבי רכבים מהירים או יאכטה. יש לי שכן שרכש אלפא רומיאו ישנה בגרושים. שיחזר את הרכב. עשה אחלה רכב בתקציב צנוע יחסית. 180 כוחות סוס עם הנעה אחורית. צנוע.

ברגע שיש לך מספיק כסף לקיום בסיסי כל שאר הדברים זה רק פסיכולוגי. החברה המודרנית, החומרנית, השואפת להנאה מידיית מכל דבר בלי עבודה, שוטפת לנו את המוח באמצעות פרסומות, סדרות וסרטים שכדי להיות מאושרים צריך לקנות דברים. אם אתה לא לובש ג'ינס של דיזל ואוכל כל יום במסעדה אתה לא אדם מאושר. אם אתה לא קונה מכשיר סלולרי ב-5K אתה לא יכול להיות אדם מאושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חד משמעית - כן.

תמיד טענתי ולעד אטען.

(ואני לא ילד קטן, וגם לא עני מרוד).

חברים יקרים זה הכל בחיים ...

אם תיהיו בריאים תוכלו לצבור גם ממון רב, זה תלוי רק בכם.

ואני אחדד את הנקודה.

דוגמאות מהחיים הפרטיים שלי לא חסר.

1.מה יעזור לך כסף אם תהפוך לצמח עקב תאונת דרכים?

2.תגלה שיש לך שנה לחיות בגלל סרטן ?

3.תיהיה מחובר למכונת דיאליזה כל יום

ויש לי עוד אין ספור דוגמאות מהחיים .

לא מצליח להבין את התשובות שלכם,מצטער ...

די לתמימות ,אתם חיים פשוט בסרט שהאכילו אותכם מגיל קטן ,אתם לא מבינים שמה שאומרים "העיקר הבריאות" וכו זה בולשיט שנועד ללמד את האוכלוסיה (אפשר לקרוא לה אספסוף כן ?)להיסתפק במעט בזמן שרוב המשאבים הולכים לאותם גורמים בעלי ממון .

לפי ניסיון החיים שלי כל מי שיש לו מספיק כסף וזה לא משאב שחסר

דואג לבריאות שלו כי הוא מבין שבכסף הואה לא יכול לקנת אריכות חיים.

כל מי שטוען שכסף זה מספר אחד כניראה צעיר מידי ,בריא ולא נחשף מספיק לחיים האכזריים.

וכניראה שגם אין לו כסף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לעסוק בתחביבים שגורמים לי להנאה רבה גם בלי הרבה כסף. אני מאד אוהב רכיבה על אופניים. אני רוכב על אופניים בתקציב צנוע יחסית. אני רואה כל סוף שבוע עשרות רוכבים על אופניים שעולות פי 2 - 3 משלי. לא רק שהם לא יודעים לנצל אותם, אני גם לא רואה אותם ממטר בשטח. הם אוכלים את האבק שלי. כנ"ל לגבי רכבים מהירים או יאכטה. יש לי שכן שרכש אלפא רומיאו ישנה בגרושים. שיחזר את הרכב. עשה אחלה רכב בתקציב צנוע יחסית. 180 כוחות סוס עם הנעה אחורית. צנוע.

גם אני רוכב (הייתי רוכב) ,אבל האופניים שלי עלו לי יד שניה וזה הכי זול שהצלחתי למצוא שיעמוד בדרישות שלי תוסיף לזה ציוד הקפי במאות שקלים וגם הסעות/הקפצות עם חברים כל שבוע (רצוי פעמיים בשבוע) וגם תוסיף לזה טיפולים לאופניים והחלפת חלקים והתחביב הזה הופך לממש לא זול , אבל אם החשבון בנק שלי היה גדל טיפה הייתי הרבהיותר מאושר כי ממש חסרות לי הרכיבות בסופ"שים.... :xyxthumbs:

וכסף ,נכון להיום, זה כן הכל בחיים . אבל כמה שיש לך ממנו יותר ככה חסר לך יותר ואתה רוצה עוד ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים זה הכל בחיים ...

אם תיהיו בריאים תוכלו לצבור גם ממון רב, זה תלוי רק בכם.

ואני אחדד את הנקודה.

דוגמאות מהחיים הפרטיים שלי לא חסר.

1.מה יעזור לך כסף אם תהפוך לצמח עקב תאונת דרכים?

2.תגלה שיש לך שנה לחיות בגלל סרטן ?

כל מי שטוען שכסף זה מספר אחד כניראה צעיר מידי ,בריא ולא נחשף מספיק לחיים האכזריים.

תסלח לי אבל אתה מדבר שטויות לא לעניין.

מה הקשר בין כסף ללהיות צמח? זה שיש לך כסף לא אומר שאתה צמח\מסורטן\מדואלז

זה כמו שאני אטען, מה תעזור לך הבריאות שלך אם יש לך כינים רסטות ואתה מקבץ נדבות ברחוב בבגדים בלויים,

יתום והילדים שלך מתו בתאונה נוראית? מה הקשר? נכון שאין קשר?

ואם כבר -

אם כבר יש לך סרטן אז ברור שעדיף שיהיה לך ה-ר-ב-ה כסף כדי לטפל בעצמך ולהקל על האוהבים אותך,

מאשר שלא יהיה לך ביטוח (אם אתה חי בארה"ב למשל) והנטל יפול על המשפחה המסכנה שלך

שתצטרך למכור את הבית והרכב כדי לממן לך טיפולים. אז מספיק עם השטויות.

תבדוק כמה דברים\בעיות בחיים אתה יכול להקל על\לפתור עם כסף וכמה אתה יכול עם .

ואיך אתה יכול לצטט אותי ומייד לטעון

אחרי שהסברתי שאני לא ילד, הצבא די דפק לי את החיים\בריאות, אמא שלי חולת קרוהן ואני לא עני מרוד :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמיטב זכרוני דיאליזה מחברים בדר"כ תמיד לאלו הזקוקים להשתלת כליה, והרי ידוע לכל שכמה "מעטפות" לידיים דומיננטיות יזרזו הליכים אלו אפשר לסמן וי גם על חשיבות הכסף במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם כסף זה לא הכל בחיים, וגם אם הוא לא משנה את הבנאדם מה עדיף להיות ?

"עצוב" ועני, או "עצוב" ועשיר ? ::)

זה לא ממש משנה כי הוא עצוב הכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתם יוצאים מנקודת הנחה שמי שיש לו הרבה כסף רע לו בחיים? ומי שכביכול אין לו הרבה כסף חי חיים בריאים ומאושרים?

אתם סתם לוקחים את זה למצבי קיצון שלא נכונים בעליל, והדיון הזה הוא ממש מיותר. כסף זה לא הכל בחיים, הוא אמצעי, אבל לא הכל. (וכמובן שאם יש יותר אז יותר דברים מסתדרים, וכמה שיותר יותר טוב, אבל זה ממש ממש לא הכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתם יוצאים מנקודת הנחה שמי שיש לו הרבה כסף רע לו בחיים? ומי שכביכול אין לו הרבה כסף חי חיים בריאים ומאושרים?

אתם סתם לוקחים את זה למצבי קיצון שלא נכונים בעליל, והדיון הזה הוא ממש מיותר. כסף זה לא הכל בחיים, הוא אמצעי, אבל לא הכל. (וכמובן שאם יש יותר אז יותר דברים מסתדרים, וכמה שיותר יותר טוב, אבל זה ממש ממש לא הכל)

תלוי מי... יש אנשים שבשבילם כל האושר זה לטבוע בכסף , ולא אכפת להם אפילו לבגוד באנשים הכי קרובים אליהם כדי להגיע למטרה הזאת...

ויש כאלה שלא אכפת להם מכסף, הם חיים ממשכורת למשכורת ובשבילם האושר האמיתי זה האנשים שהם אוהבים שהם יהיו בריאים ושהם יהיו ביחד.

אז האם כסף זה הכל זאת שאלה שאין לה תשובה אחת חד משמעית . לכל אחד זה אחרת.

לכן הדיון זה יהיה הוא אינסופי ומיותר.. מה גם שיש כאלה שעדיין לא חיו את החיים האמיתיים ולא יודעים באמת את הערך של הכסף והשפעתם על החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...