מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:) - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:)

eran256

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מתכוון לסיים מיקודית של מאריאן 005.

אם אני פותר את כולה אני מוכן לבגרות הבאה?

תשמע, אף פעם אין דבר כזה להיות חסין לחלוטין - כלומר לכל דבר, אבל סביר מאוד להניח ש95 פלוס יהיה לך אם תסיים את מריאן. אם תסתדר עם רוב החומר ותעשה את המבחן כמו שצריך (מניסיון - זה חשוב מאוד, צריך להיות רגוע, לחשוב כמו שצריך, להיות יסודי וממוקד, ולמצות את עצמך כמה שיותר, להיות עם ביטחון, אבל לא עם יתר ביטחון). אני אישית בקושי תרגלתי והרבה מהתרגילים במריאן לא הצלחתי (הרמה שם נחשבת לגבוהה מאוד) ואני מוציא 95 במקרה הגרוע בבגרות הזו. אבל שוב, מבחינתי היא הייתה קלה מאוד (שאלה בסדרות ממש פשוטה, פתרתי צ'יק צ'אק ויצא לי נכון לפי התשובות, שאלה ראשונה בגיאומטריה הייתה קלה טילים, והשאלה בהסתברות גם הייתה פשוטה למדיי). ומה שיצא הכי טוב מבחינתי זה שאני בקושי זוכר תכונות של מעגל, דמיון (שטחים וכל השיט הזה) תאלס, משולש חוסם וחסום במעגל, אבל במקרה כל זה לא היה בכלל במבחן :yelclap:

אנחנו אמורים לנחש? בהנחה שכל השאר היה נכון יש בודקים שיורידו 8 ויש בודקים שיורידו 2.

זה יהיה טיפה אבסורד להוריד על טעות חישוב 8 נקודות מתוך סעיף שערכו הוא, 8 נקודות :smile1:

לפי ההיגיון נראה לי שמורידים על טעות, כזו כמו שהזכרתי בעמ' קודם, בין 2 ל4 נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהם עושים ממוצע.

לא לוקחים את ההכי גבוהה...

פשוט עושים ממוצע של כל בחינות הבגרות(היחידות) במקצוע...

וזה בעצם הציון שלך!

שטויות, הגבוה ביותר קובע.

אנחנו אמורים לנחש? בהנחה שכל השאר היה נכון יש בודקים שיורידו 8 ויש בודקים שיורידו 2.

יש לבודקים רפרנס מדויק, וזה כולל כמה נקודות יורדות על טעות חישוב. אגב, הבחינות נבדקות פעמיים באופן בלתי תלוי ואם התוצאות לא זהות לחלוטין אז גם פעם שלישית, ככה שאין מצב שמורה עושה מה בראש שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש להם הנחיות, אבל אין כאן מורים וגם הבודקים עוד לא קיבלו את ההנחיות שלהם(שנכתבות רק לאחר המבחן עצמו כשרואים את מגוון התשובות השונות שנתנו). בכל אופן אתה צודק, פשוט אף אחד לא יכול לדעת כמה בדיוק נקודות יורידו לו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו בגרות קלה אמא!!!

טוב זו הבגרות הראשונה שלי (לא רק במטמתיקה) והיה מש קל(005) הגיאומטריה השני היה פשוט ביזיון!

מה שכן המורה שלנו מזה הפחידה אותנו היא אמרה שאם אני לא מנמק כמו שצריך או מדלג על משהו הכי קטן לא בודקים לי את כל ההמשך של ההוכה... אז רשמתי ממש כמו ילד מפגר, שאלה 3 (גיאומטריה ראשונה) לקחה לי 3 דפים :P

אבל באמת שהיה קל. מישהו אמר לי שאמרו בחדשות שהיה קשה? לא מצאתי כלום באינטרנט, זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאם אתה לא כותב את כל הדרך והתשובה הסופית לא נכונה אז אתה מאבד את כל הנקודות. אם אתה כותב את הדרך וטועה במשהו אז אתה עדיין מקבל חלק מהנקודות של השאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיקודית של מריאן (005) ממש קלה...השאלות שם הם פשוט תת רמה.

לא פתרתי תרגילים לפני הבגרות...אבל כל פעם שחברים שלי התקשרו עזרתי להם (במיקודית)...והרגשתי כאילו זה בדיחה.

לגבי ללמוד למועד ב משם, אני מציע לך ללמוד סדרות תתרגל קצת...גיאומטריה רק משפטים, והסתברות זה רק הגיון+נוסחת ברנדי.

ערן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווווווווווווווו היום קלטתי שעשיתי טעות ממש ממש מפגרת בשאלון 004 בשאלה 4

היה לי טרינום והצבתי לא נכון את הדברים בנוסחה ......

הרסתי את התרגיל כוסאמוק!~!@$%)(!%

אוף, נקווה שהוא איתן לי נקודות על הדרך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...