יש משהו עדיף מIPOD 120 ג'יגה ב250 דולר ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש משהו עדיף מIPOD 120 ג'יגה ב250 דולר ?

achiya1

Recommended Posts

כמה נקודות שאני רוצה לציין:

חשוב לזכור שאפשר להשתמש ב- כדיסק קשיח נייד, דבר שלא אפשרי ב-ZUNE.

מה שזה אומר שאפשר להעביר כל קובץ שתרצה לאחסון ב-, לעומת זאת לZUNE אפשר להעביר רק קבצי מוסיקה, וידאו ותמונות.

למרות שיש תוכנה שאמורה לפתור את הבעיה ב-ZUNE אבל לפי מה שהבנתי היא רחוקה מלהיות מושלמת, ואתה חייב להתקין אותה על כל מחשב שתרצה להעביר אליו/ ממנו קבצים אחרים.

בנוסף ל- יש זמני סוללה טיפה ארוכים יותר.

בגלל שה- וה-ZUNE מתחרים ראש בראש בקטגוריה שלהם ( נגנים המיועדים למוסיקה עם נפח גדול ) אז יש המון ביקורות באינטרנט שתוכל למצוא בקלות שמתייחסים לנושא המדויק הזה, אני מציע לך לעשות חיפוש קטן.

הבדלי הסאונד שנוטים לטובת ה-ZUNE הם לא כאלה גדולים ולכן לא צריכים להשפיע יותר מדי על הבחירה (לדעתי).

דבר אחרון שאני רוצה להוסיף הוא שהפרשי הגודל במסכים הוא בהחלט משמעותי, וזה הרבה יותר נורמאלי לראות סדרות קומדיה על ה-3.2 של ה-ZUNE מאשר על ה-2.5 של ה-IPOD, אך זה עדין קטן וזה זולל בשניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה אינפורמציה הבאת פה..

תודה רבה

למרות שזה עדיין משאיר לי התלבטות מה עדיף

עריכה:

http://www.zunescene.com/comparison/

לא יודע אם זה אתר אמין או משוחד

אבל רואים שם יתרון לzune

צריך לתת חשיבות לזה שzune לא מנגן wma ?

ואני עדיין לא מבין אם ה wifi עוזר לגלוש באינטרנט או רק באייפון ואיפוד טאץ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדלי הסאונד שנוטים לטובת ה-ZUNE הם לא כאלה גדולים ולכן לא צריכים להשפיע יותר מדי על הבחירה (לדעתי).

LOL

זה שאפל שיפרו את האיכות מהאייפודים הקודמים שלהם, לא אומר שהאייפוד קרוב לזון, או שלא הקשבת לשניהם, או שהקשבת עם האוזניות הכי גרועות שמצאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מחיר, לא נראה לי, אבל לפי השמועות מייקרוסופט יציגו אותו בE3 (2-4.6) וחודש-חודשיים אחרי יתחילו למכור אותו, לדעתי הוא לא יעלה פחות מ300$ (לפני משלוח ומסים).

בכל זאת, סביר להניח שמחיר הזון ירד כשהHD ימכר ואולי אפילו ישר אחרי ככה שאתה יכול נסות לחכות שבוע ולראות אם ירד המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאפל שיפרו את האיכות מהאייפודים הקודמים שלהם, לא אומר שהאייפוד קרוב לזון, או שלא הקשבת לשניהם, או שהקשבת עם האוזניות הכי גרועות שמצאת.

יכול להיות שאתה צודק, אבל הבחור לא ציין שהוא מתכוון לקנות בנפרד או שיש לו לכן אני מניח שהוא ישאר עם הבאנדל (achiya1- תקן אותי אם אתה טועה).

בקשר למחיר של ה-HD, אני דווקא מאמין שהוא יעלה טיפה פחות ( אולי רק הגרסא של 32GB, אם תיהיה, תגיע ל-300$ ), זה לא שאין נגנים אחרים כמוהו במחירים כאלה ( ה-S9 ועוד של COWON שיש לה יותר שם בתחום הנגנים ).

למרות שאני בספק שזה יביא לירידה מורגשת במחיר כי בכל זאת שני הנגנים האלה לא פונים לאותו תחום או דרישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח יצא לך משפט אלון מזרחי

"תקן אותי אם אתה טועה"

ראיתי שהגודל של הHD לא יהיה ענק כמו שיש לרגילים אז זה יורד מהפרק..אבל אני אחכה אולי זה יוריד מחירים באמת לדגמים הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק, אבל הבחור לא ציין שהוא מתכוון לקנות בנפרד או שיש לו לכן אני מניח שהוא ישאר עם הבאנדל (achiya1- תקן אותי אם אתה טועה).

זה לא קשור, זה לא אומר שהוא צריך לקנות נגן אחר ולהיות כבול לאייטיונס (נכון שיש גם לזון תוכנה אבל עד כמה שאני זוכר הוא גם עובד עם WMP) ולשמוע באיכות נמוכה יותר, לך תדע, אולי מחר הוא יהפוך לאודיופיל.

achiya, ב anythingbutipod אמרו שהנגן גם יצא בגרסת HD של 120GB (למרות שזה לא מסתדר לי עם חיישן תאוצה), אני נוטה להאמין להם והם רוב הפעמים צודקים.

עריכה: אני מצטער אבל אני ממש חייב להוסיף את תקן אותי אם טועה לחתימה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם של האתר הזה די מסגיר את עצמו ..שלא יצפו שאנשים לא יאמינו לביקורות שלהם.

תכלס אני די אודיופיל השקעתי ברמקולים למחשב יחסית X540 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אודיופיל עם מוזיקה בביטרייט של 128 ו-X540? חח.. לא נשמע לי הכי מזהיר.. במיוחד כשרוב האודיפילים שומעים בסטיראו ולא בסראונד ובמיוחד שומעים לוסלס ולא ופורמטים קנייניים אחרים.. :P

ה-HD של MS נשמע מאוד מאוד מעניין אפילו אם לא באמת יריץ 1080P וגם התג מחיר שלו יהיה מעניין.

יהיה נחמד לראות תחרות לטאץ' "האגדי" מצד חברות אחרות שינסו לנגוס בתפוח של ..

בסופו של דבר כמו שמייקרושיט רגילים הם יעשו איזה פאנץ' שידפוק קצת ת'מכשיר ויוריד לו ת'ערך.. :smile1:

שבועות שמח! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם של האתר הזה די מסגיר את עצמו ..שלא יצפו שאנשים לא יאמינו לביקורות שלהם.

השם שלהם מציג את המציאות העכשווית, אייפוד ללא מוד כלשהו לא מתקרב לנגני COWON/SAMSUNG/SANDISK/ZUNE ואחרים.

וד"א - לרוב אלה המכונים "אודיופילים" [שהם גם לרוב כמו שכבר צויין פה באתר בעבר, ציודפילים] מאזינים לקבצי LOSELESS ולרוב דרך ציוד בשווי אלפי שקלים. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והם מסכנים כי הם מתמקדים בסאונד במקום במוזיקה וביצירה עצמה. מצטער, זה פשוט נראה לי לא הגיוני להשקיע אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים בציוד/קבצים וכו' ובאותו הזמן לשים לב לתוכן היצירה עצמה יותר מאשר לרמת הדיוק :nixweiss:

זה מאבד לחלוטין מהמטרה שלו

וואו, במחשבה שנייה, תשכחו מכל מה שאמרתי, בטח עכשיו סחפתי אחריי גדוד שלם של "אודיופילים" זועמים :o :o :o :o :o

לפותח הת'רד, זה תלוי:

אם כל המוזיקה שלך כבר ממויינת בעזרת ITUNES אז כמובן שכדאי לך מאוד, ואם לא, אתה צריך לשקול אם אתה רוצה להיות כפוף לתוכנה הזו, פלוס לסדר הכל מבחינת תגיות (אני אישית מאוד אוהב את ITUNES וזו רק פריבילגיה מבחינתי שאני חייב להשתמש בה). אפשר להגיע לרמה מטורפת של סידור ונוחות עם ITUNES, יש שם פשוט כ"כ הרבה פ'יצרים :xyxthumbs:

לגבי איכות סאונד אני אישית עם AAC 128 VBR שחלקם קודדו מLOSSY אחר (אומרים שהתוצאה מקידוד של פורמט LOSSY לעוד פורמט LOSSY היא איבוד באיכות....... שיהיה), CX300 שאני טוחן כבר שנתיים, NANO בנפח 16GB שמחזיק חלק נחמד מהאוסף שלי ואני מאושר עד השמים עם זה :cool2:

שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והם מסכנים כי הם מתמקדים בסאונד במקום במוזיקה וביצירה עצמה. מצטער, זה פשוט נראה לי לא הגיוני להשקיע אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים בציוד/קבצים וכו' ובאותו הזמן לשים לב לתוכן היצירה עצמה יותר מאשר לרמת הדיוק :nixweiss:

זה מאבד לחלוטין מהמטרה שלו

ממש לא נכון. אני בתור אדם שמאוד נהנה לשמוע מוסיקה, הוצאתי סכום מכובד באופן חד פעמי על ציוד, מכיוון שאני מרגיש שאני מאבד המון מהחוויה אם אני מקשיב למשהו באיכות ירודה. כנראה שלא יצא לך להקשיב לציוד אודיו ברמה גבוהה באמת, אם ייצא לך תראה עד כמה הדבר משנה את החוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...