יש משהו עדיף מIPOD 120 ג'יגה ב250 דולר ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש משהו עדיף מIPOD 120 ג'יגה ב250 דולר ?

achiya1

Recommended Posts

שלום :)

החלטתי שאני מעוניין בכלי שיחזיק את כל המוזיקה שיש לי על המחשב (לא קרוב ל120 ג'יגה אבל מתי שהוא אולי יגיע)

ואני ממש לא בעניינים מה מומלץ היום ומה כדאי...

בעיקרון אני לא מהאלה שמתלהבים מלראות סרט על מסך בגודל במבה לכל כיוון. העיקר המוזיקה ושהמכשיר יהיה אמין .

אם יש משהו עדיף מאיפוד קלאסי אפילו בנפחים קטנים יותר ..אשמח לדעת עליהם.

תודה רבה מראש והמשך יום נעים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את הזון דור שני 120GB.

יש לו איכות סאונד יותר טובה, מסך יותר גדול (אבל הזון לא יותר גדול מהאייפוד ביותר מ3 מילימטר אורך אם אני לא טועה), למסך יש ציפוי זכוכית ככה שרוב הסיכויים שהוא לא ישרט לך (אלא אם כן תנסה יהלום....).

חיסרון משמעותי שלו לרוב האנשים מול האייפוד הוא מחסור באקולייזר, מצד אחד אתה שומע את המוזיקה כמו שהיא, מצד שני לא כל האוזניות נשמעות אותו דבר.

ביקורת (היא על גרסת ה80 אבל ההבדלים היחידים בינה לבין ה120 הם ב120 גב המכשיר שחור והחזית בעלת ציפוי גלוסי): http://www.anythingbutipod.com/archives/2007/12/microsoft-zune-80-review.php

עריכה: שחכתי לציין שהזון (לצערי הרב מאוד) לא נמכר בארץ, ככה שרק אם יש לך אפשרות להזמין מחו"ל תוכל לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

אני לא מתכוון לקנות את האיפוד בארץ בכל מקרה ..אם שניהם 250 דולר אתה אומר עדיף את zune ?

יש אפשרות להזמין מהאתר לארץ ? זה כרוך במיסים וכד' ?

מה בעצם היישומים שיש בו חוץ משמיעת וצפיה בוידאו? רדיו ?חיבורים מיוחדים ?

אשמח לקבל פירוט בבקשה ממך.

שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי לוקח את הזון ב250$.

אפשר אבל כן, יש מיסים של בערך 30% ממחיר המוצר.

יש חנות מוזיקה שעובדת עם הWIFI של המכשיר, אבל אני לא בטוח שהיא פתוחה לארץ (אפשר להרשם ממקום אחר וזאת לא בעיה), עם הWIFI אתה יכול שלוח שירים לחברים ל3 ימים בלבד ולהשתמש בחנות מוזיקה, זהו. כמובן שיש גם צפייה בתמונות.

יכול להיות שיש עוד כמה שמשום מה לא עולים לי לראש, ממליץ לך לקרוא את הסקירה שנתתי.

דרך אגב, אתה יודע שמדובר בנגן מבוסס הארדיסק, כן? לא מומלץ לעשות איתו (הליכה זה בסדר) מכיוון שבהארדיסק יש חלקים נעים שעלולים להנזק כתוצאה מקפיצות וטלטולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני לא מתכנן לעשות איתו ריצות..הzune וה שניהם לא טובים לריצות ? או רק הzune מבוסס על הארדיסק ?

ה wifi זה אומר שאפשר לגלוש דרך הנגן באינטרנט ?

והאם אפשר להטעין שירים מהמחשב או שאפשר להוריד דרך המכשיר בתשלום וכאלה?

מצטער שוב על הבורות..ואני אנסה לקרוא את הביקורת בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם האייפוד מבוסס הארדיסק, כל נגן שתמצא בנפח הזה יהיה מבוסס HDD.

נגני פלאש (אלו שטובים לריצות) לא מגיעים היום ביותר מ32GB והנפח הולך בחזקות של 2, תזכור את זה כדי שלא תתבלבל בין HDD 30GB לדוגמה, לפלאש 32GB.

אם אתה לא הולך לעשות איתו הרבה הייתי קונה בנוסף סנסה קליפ (סביבות ה100 [שקלים, כן?] ל4GB אם זיכרוני אינו מטעה אותי) ולשים שם רק את השירים שאתה הכי אוהב לפעילות ספורטיבית, אחרי הכל לא באמת תספיק לשמוע 4GB בפעם אחת.

אם בכל זאת תרצה נגן יש את הD2 שלדעתי נחות מהזון, אבל יש אפשרות להגיע איתו ל48GB (לקנות נגן 16GB עם כרטיס 32GB, הכרטיס יקר).

מבין שתי האפשרויות, פשוט הייתי קונה גם קליפ שיתאים הרבה יותר לספורט בגלל הגודל והקליפס שיש על גבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפוד לא תומך ב1080P, הוא צריך שקודד בהתאמה אליו (וזה תקף כמעט לכל נגן היום חוץ מPMPים שאפילו אצלהם יש כמה שמקרטעים ב1080P).

חוץ מזה, מה הטעם לנגן 1080P (שזה אומר בדרך כלל 1920X1080) על מסך 2.5 ברזולוציה של 320X240?

האייפודים הקטנים מ120 הם של הדור הקודם, בחדש יש רק את ה120, אם אתה רוצה נפח קטן יותר תזמין את הזון (שלדעתי גם עדיף בכל פרטמר על האייפוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה120 זון עולה 250 וה80 ג'יגה עולה 230 נראה לי משהו כזה

במחיר הזה כבר שווה ללכת על ה120

יש לך שמץ כמה יעלה לי כל העסק עם משלוח לארץ אם זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nosh, נראה לי שתגובה האחרונה הוא דיבר על הזון.

יעלה לך 250$+ משלוח (משתנה בהתאם לאתר)+ מיסים על המכשיר בערך 30% ככה שזה יצא 325 דולר בערך...

אם אתה מכיר מישהו שטס לארה"ב אתה יכול לבקש ממנו שיקנה לך זון ושיביא אותו בלי הקופסה ככה לא יעצרו את הזון במכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...