מחפש מחשב נייד לגלישה באינטרנט וצפיה בסרטים תקציב בין 2000 ל3500 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד לגלישה באינטרנט וצפיה בסרטים תקציב בין 2000 ל3500 שקל

death_star

Recommended Posts

אני מחשב מחשב נייד שישמש אותי בעיקר לגלישה באינטרנט וצפיה בסרטים. אם אפשר שיהיה בו יציאת , או לפחות DVI (אני ארצה לחברו לטלוויזיה). אין צורך לנצל את כל התקציב אם לא באמת הכרחי, סתם זרקתי גבול עליון. שמעתי שאולי ה 3000 N500 יתאים לצרכים שלי, אבל יש כמה דגמים ואני לא יודע איזה מהם באמת כדאי. תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל מקרה ב-$999 אפשר למצוא דברים הרבה יותר טובים מה-Ideapad.

אז חוץ מהIdeapad מה עוד יש? אני לא באמת רוצה להוציא 4000 שקל אם אני יכול למצוא משהו בפחות שיספק את הצרכים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין. אם אתה רוצה להוציא פחות, למה כתבת 4000 שקל? ???

תכתוב כמה באמת אתה רוצה להוציא.

אני לא מבין במחשבים ניידים ובמחירים שלהם. יכול להיות שמחשב שיענה על התנאים שלי יעלה 2000 שקל או 5000 שקל, אין לי מושג. 4000 זה גבול עליון מבחינתי אבל אם יש מחשב שעולה פחות כסף (שמעתי על ה N500 שהוא טוב, אבל יש כמה דגמים שלו בטווח מחירים די גדול, אבל בכל זאת פחות מהגבול העליון שלי) שיענה על הצרכים האלו - עליו ארצה לקבל המלצה. אחדד את זה קצת - אני פשוט מעדיף את המחשב הזול ביותר שיהיה אפשר לגלוש בו באינטרנט ולראות בו סרטים בצורה סבירה.

לאחר עיון קצר בזאפ אני רואה שמחשבים זולים עם מסך 15'' נעים בין 2000 ל3500, אני חושב שבטווח הזה אני אעדיף לקבל את ההמלצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lenovo N500 הוא אופציה לא רעה. יש לו כמה קונפיגורציות אפשריות, בטווחי מחירים שונים, ואתה יכול לבחור דגם לפי כמה שבא לך להשקיע. אחת האפשרויות היא ללכת על קונפיגורציה זולה ולשלם כמה מאות שקלים להרחבת אחריות ל-3 שנים.

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=C-PCLaptop&keyword=Lenovo+N500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...