Terminator Salvation - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Terminator Salvation - הדיון הראשי

Guarding angel

Recommended Posts

אני מהמר על 20 FPS עם GTX260 בגירסתו האחרונה. ורק בשביל להרוס, זה לא GAMEPLAY אז אי אפשר לדעת אם זה באמת יהיה ככה, הם יכולים להראות מה שבא להם.

נראה לי שאתה נדיב מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מרשים בגרוש..*לדעתי*

אז בכל יריה נקבל אנימציה קבועה של פירורי קירות מתעופפים משום מקום,וכהרובוט יתפוצץ יהיה צבע כחול מגניב כזה..וואו,אין ספק שזה משהו שפשוט בלתי ניתן לעשות בלי פיזיקס ועם DX9.. בוו

בכלל,הבחירה האירונית של משחק שהגראפיקה שלו היא הדבר *היחידי* שעוד איכשהו בסדר בו רק ממחישה את העובדה שכיום לא הגראפיקה היא ש"מגבילה" את המשחקים בצורה כלשהי,אלא המשחקיות המשעממת וחסרת המעוף,העלילה הבלתי קיימת ובעיקר ההרגשה הכללית של משחקים בלתי מושקעים,בלתי מלוטשים ומלאי באגים.

סלחו לי,אבל אני אשאר עם DX9 הפשוט והטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה יעבוד גם ב-DX9 - אין שום קשר ל-DX11 זה סתם הוצג באותו סרטון.

ולא ציינת שליש ממה שרואים בסרטון :-X שלא נדבר על האינטראקציה של האפקטים עם הסביבה. [br]פורסם בתאריך: 1.06.2009 בשעה 21:00:33

אגב, כאן הסרטון המלא:

הוא אומר שזה לא רק תוספת פיזיקס אלא הרחבה עם שלבים חדשים והכל... יוצא בחודש הבא. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה יעבוד גם ב-DX9 - אין שום קשר ל-DX11 זה סתם הוצג באותו סרטון.

ולא ציינת שליש ממה שרואים בסרטון :-X שלא נדבר על האינטראקציה של האפקטים עם הסביבה. [br]פורסם בתאריך: 1.06.2009 בשעה 21:00:33

אגב, כאן הסרטון המלא:

הוא אומר שזה לא רק תוספת פיזיקס אלא הרחבה עם שלבים חדשים והכל... יוצא בחודש הבא. :jump:

בתשלום או חינמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפשע האמיתי זה שהמשחק ח-ר-א ! לא זה שהוא קצר.

זה שילוב של חטא על פשע !

חחח , הרגת אותי , כשקראתי את זה תיארתי אותך יושב מול המסך ומתעצבן רצח ומקלל בגלל המשחק הזה :):lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי sims זה משחק חרא, והוא ראשון במכירות. עם זאת, אף פעם לא הרגשתי צורך להכנס לתרד של sims ו"להביע" את דעתי בעניין ;D

אנשים נכנסים לפה רק בשביל ללכלך... וזה כל כך.... נמוך ^-^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.אני לא נכנס לתרד של סימס עקב העובדה שלא שיחקתי במשחק.

ב.אני לא נכנס לרדת , נכנסתי באחת הפעמים להגיב לאחר ששיחקתי (אם תסתכל כמה עמודים אחורה) , ולאחר מכן נכנסתי שוב כדי לראות את העניין של הPHYSX שבאמת מוסיף , אבל למקרא של המשחק הזה כל מה שצריך להוסיף זה שקית (הקאה).

כי באמת הכי הרבה שאני שומע "משחק קצר" ואני מזיל דמעה "אוי אוי אוי משחק קצר בוא נדקור את עצמנו" ואז אני משחק ואומר "וואי מזל שהוא קצר,ומזל שיותר קצר למחוק אותו !"

בכל אופן אני טוען את דעתי לאחר נסיון לשחק בו ולאחר שעברתי משחק שלבים בנסיון לתת לו צ'אנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי sims זה משחק חרא, והוא ראשון במכירות. עם זאת, אף פעם לא הרגשתי צורך להכנס לתרד של sims ו"להביע" את דעתי בעניין ;D

אנשים נכנסים לפה רק בשביל ללכלך... וזה כל כך.... נמוך ^-^

יצא לי לשחק ולקנות בכל סימס שיצא עד עכשיו ( מחכה בקוצר רוח ל 3 ) והוא ממש לא משחק חרא , הקסם אף פעם לא נגמר .

בקשר למשחק עם ההרחבה שתצא תיהיה בחינם אולי אפשר להציל מ"הכבוד האבוד" , אם הוא יהיה בתשלום אפשר לומר שאפשר לסגור תבסטה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...