Terminator Salvation - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Terminator Salvation - הדיון הראשי

Guarding angel

Recommended Posts

אצלכם כל מה שהוא לא AAA הוא גרוע... אין לכם אמצע, אתם מפונקים ולא יודעים להעריך עבודה של אחרים.

אם תמשיכו להמתין רק לשוברי קופות אני מבטיח לכם שלא תשחקו הרבה במחשב. ואולי עדיף שכך.

כנראה שלא ראית את המפרט שלי , על AA אני רק יכול לקרוא באינטרנט :)

אתה מתבלבל.

BIONIC COMMANDO החדש,זה שיצא לפני שבוע,פותח על ידי קאפקום כשהמשך לסדרה הקלאסית שלהם שקיימת יותר מעשרים שנה.

GRIN פיתחו את REARMED,רימייק דו מימדי של אחד המשחקים הישנים בסדרה,שיצא לפני כחצי שנה(או קצת יותר).

בכל מקרה,הרימייק דווקא קיבל ציונים גבוהים בהרבה מהפרק החדש של קאפקום..

אהה... אוקיי ,כנראה שבאמת התבלבלתי...

סינדרום , כשהתכוונתי לגרוע , לא דיברתי גרפית אלא תוכן של משחק , אם לא הייתי מבסוט על הגרפיקה הייתי אומר שהוא מכוער...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא מסוג המשחקים שאני מחפש בהם תוכן, אלא gameplay, גראפיקה וסאונד. הוא אומנם לא מצטיין בשלושה אבל הוא לא כזה רע.

אם אי אפשר היה להעביר סרטוני מעבר, זה כבר היה יכול להיות מאוד מציק :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלכם כל מה שהוא לא AAA הוא גרוע... אין לכם אמצע, אתם מפונקים ולא יודעים להעריך עבודה של אחרים.

אם תמשיכו להמתין רק לשוברי קופות אני מבטיח לכם שלא תשחקו הרבה במחשב. ואולי עדיף שכך.

אני מהאנשים שקונים משחקים ואני לא רואה שום סיבה לרכוש משחק שכולם מסיימים תוך פחות מ-4 שעות ואין לו שום אופציה של משחק אונליין או תוספות למצב המשחק היחיד, מדובר בזלזול בוטה בצרכנים. אני לא מחפש משחקי AAA או משחקים עם המון HYPE אלא משחקים טובים והמשחק הזה בהחלט לא נראה ככה (אני מודה שלא שיחקתי בו אך אני מסתמך על עדויות של אנשים שסיימו אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתפנק אבל אני מצפה מחברה שמוציאה משחק, ומוכרת אותו במחיר הזוי של 60$, שלפחות יהיה מעל 4 שעות משחק ובעל תוכן נורמלי ובסיסי להפליא, אתה לא מסכים איתי?

שישים דולר על משחק של 4-5 שעות בלחץ...

דבר איתי על ביושוק (זה רק דוגמא כן?), במחיר כזה, אני מוכן לשלם עליו ככה.

אבל ככה לעשות זה בדיחה.

א.דווקא גרפיקה לא רעה בכלל , אפילו אני שומע קצת את המאורר של ה285 שלי שזה בטוח סימן טוב !

ב.ממש לא אכפת לי הכסף - כי אני גם לא אשלם על משחק - מה שכן משחק דפוק !

שכחו להשקיע במשחקיות , כל אחד שמתלונן שהוא 4 שעות משחק - שישמח שאי אפשר לסבול יותר מ4 שעות !

זה פשוט קקי של משחק , אי אפשר לקפוץ וזה נדרש , המעברים משעממים , החוסר של הרעים, השיעמום בכל דבר שעושים בזה.

בקיצור לא רק שזה לא שווה 60$ זה גם לא שווה את המקום בדיסק הקשיח , ואם אתם שונאים מישהו תיקנו לו את זה מתנה.

אפרופו AA - עיין ערך WOLVERINE -- גרפיקה פחות טובה - אבל משחקיות של הנאה צרופה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיספסתי תקשר בין המההירות של המאוורר שלך לבין הגראפיקה של המשחק.שמעת פעם על מנוע גראפי גרוע שדורש יותר משהוא נותן?

לא ראיתי תמשחק פשוט ראיתי תתגובות שלך פה וזה הצחיק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה צריך לפתח מעט אינטלגנציה CB..

הכוונה מן הסתם שהכרטיס מסך שלו התחמם הרבה בגלל המשחק ואז..המאוורר הסתובב מהר יותר :P

בכל מקרה שטויות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום לך לקחת מחסה (ללחוץ SPACE) , כשאתה במחסה , תלחץ על אחד ממקשי התנועה W קדימה , S אחורה A שמאלה D ימינה ועל מקש SPACE כדי לעבור ממחסה אחד לשני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כל הדיבורים על physx במשחק הזה, ממש לא התלהבתי מהאפקטים... אפילו התאכזבתי.

אבל מסתבר ש physx expansion בדרך !!

An upcoming expansion to the title Terminator Salvation was also shown for the first time with PhysX support and we have side-by-side footage of the game in action below.

מתחיל בדקה 2:07, עד הסוף:

עכשיו זה נראה כמו שצריך :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע להרכיב דבר נחמד על דבר דיי קקה? זה יהרוס את הנחמדות של הדבר הנחמד...

אבל אם את ה"משחק" הזה קונים דיי הרבה אנשים שהם לא ממש אז זה ניראה יותר כמו אקט ליחסים טובים עם הציבור

אוקיי עכשיו ראיתי את הסרטון, איפה לעזזל הפיזיקה? אותן אנימציות התפרקות אבל עם כמה אבנים אפות, ומה שהכי מעניין זה שכל פעם אותה כמות אבנים עפה לאותו כיוון באותה תנועה... זה רחוק מליהיות מוצר מוגמר... ולפי דעתי לא הכי שווה להשקיע בTERMINATOR SALAVATION פיזיקה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא מוסיף המון לאווירה, זה משהו שהיה חסר במשחק הזה. חבל שלא המתינו קצת עם השחרור שלו...

זה היה צריך להיות מובנה במקום תוספת.

maximskv, אולי לא שיחקת במשחק אבל זה לא רק אבנים שעפות בפיצוצים ואין שם אנימציות מוכנות, זה קורה בזמן אמת.

הקירות מתפרקים הרבה יותר יפה... יש בדים וכבלים מתנופפים מהתקרה, עשן מרשים ועוד כל מני אפקטים חמודים שמגיבים לסביבה.

זה לא משנה את המשחק אבל בהחלט eye-candy שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...