אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1 - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מקלל את היום הזה שביבי הזבל הזה עלה לשל&#1

Born2Kill

Recommended Posts

^^ את זה תספר לפול גז הדביל, אבל אני לא מבין מה זה קשור לנושא.

אם אתה טוען שהעובדה שיש למכוניות החדשות מנועים חזקים יותר, וזה גורם לתאונות, אז אתה לא יותר מבובה על חוט של אור ירוק ושאר האירגונים שנורא נוח להם להאשים את המהירות בכל דבר..

ברור שנהגים מופרעים גורמים לתאונות, זה מובן מאליו וערסים צריכים לעוף מהכביש כמה שיותר מהר, אבל להאשים את הנהג בצורה כוללנית? חוץ מתחושה טובה שתהיה לך על זה שהפנית אצבע מאשימה כלפי מישהו, במה עוד זה עוזר?

זה שנהגים הם אלו שגורמים לרוב התאונות זה מובן מאליו. אם הכל (בדגש על הכל) היה מנוהל ע"י ו"נהגים אוטומטיים" - לא היו תאונות בכלל, או שרמת התאונות היתה אפסית לחלוטין.

השאלה היא מה גורם לאנשים האלה לעשות תאונות. יש מספר סיבות, אחת מהן היא בהחלט היותם ערסים בחלקם. אבל למה אתה מתעלם משאר הסיבות? מכונית ישנה בלי ABS יכולה בקלות להיות ההבדל בין חיים ומוות. כנ"ל לגבי בקרת היציבות האקטיבית שיכולה פשוטו כמשמעו להציל ממוות ואף למנוע תאונות קטלניות לחלוטין. על כריות אויר אני בכלל לא מדבר, יש אחוז גבוה מאוד של מכוניות על הכבישים בישראל שאפילו את זה אין להן!!

להתעלם מזה, זה סתם לשקר לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמעו כל העניין של המיסים הוא זריעת חול וזה לא מה שיבאי תחרות ויותר תעסוקה

המיסים שרוצים להוריד הם מיסם של העשירון העליון ולא המיסים של השכבות הבינוניות ואת המיסים הללו אין טעם וגם לא אינטרס להוריד

הרי מדובר ביחסים של ניצול ותועלת משני הצדדים:

בן אדם פותח מפעל ומשתמש בתשתית הקימת כדי להרוויח ו"לחלוב" כמה שיותר כסף, שלא יהיה מה להרוויח, כדאי או לחלוב אז המפעל יסגר וכך גם המדינה מרוויחה מאותו מפעל וחולבת ממנו כמה כסף שאפשר לפני שיסגר והרי במדינות כמו סין סין והודו אנחנו לא נצליח להתחרות (איכות הסביה, תנאי תעסוקה וכו...)

מה גם שהמדינה מסבסדת מפעלים (מפעל הבגדים וכו...) ורוכשת מהם תוצרת כדאי שתהיה תעסוקה למרות שאפשר לקנות מסין ובזול

אז את השכר היא לא ממש יכולה להגביל אבל את המיסים היא יכולה לגבות

אז כל הקטע של להגיד שהמיסוי של השכבות החזקות לא הוגן זה סתם......

כמובן שביבי לא באמת רוצה לשפר כי המיסוי הוא פקטור מיני רבים בכדאיות פתיחת עסק כמו לדוגמה:

בירוקטיה, יעילות הגביה, פרוטקשן, גניבות, פשיעה וכו...

אבל זה די נוח לדבר על המיסים מול אנשים שלא מבינים ולעבוד אליהם כי המרוויחים היחידים בסופו של דבר יהיו אותם ה"עשירים", מרכז הליכוד ובתמורה לא נקבל כלום במיוחד במציאות הכלכלית שאנו חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו כל העניין של המיסים הוא זריעת חול וזה לא מה שיבאי תחרות ויותר תעסוקה

המיסים שרוצים להוריד הם מיסם של העשירון העליון ולא המיסים של השכבות הבינוניות ואת המיסים הללו אין טעם וגם לא אינטרס להוריד

הרי מדובר ביחסים של ניצול ותועלת משני הצדדים:

בן אדם פותח מפעל ומשתמש בתשתית הקימת כדי להרוויח ו"לחלוב" כמה שיותר כסף, שלא יהיה מה להרוויח, כדאי או לחלוב אז המפעל יסגר וכך גם המדינה מרוויחה מאותו מפעל וחולבת ממנו כמה כסף שאפשר לפני שיסגר והרי במדינות כמו סין סין והודו אנחנו לא נצליח להתחרות (איכות הסביה, תנאי תעסוקה וכו...)

מה גם שהמדינה מסבסדת מפעלים (מפעל הבגדים נשק וכו...) ורוכשת מהם תוצרת כדאי שתהיה תעסוקה למרות שאפשר לקנות מסין ובזול

אז את השכר היא לא ממש יכולה להגביל אבל את המיסים היא יכולה לגבות

אז כל הקטע של להגיד שהמיסוי של השכבות החזקות לא הוגן זה סתם......

כמובן שביבי לא באמת רוצה לשפר כי המיסוי הוא פקטור מיני רבים בכדאיות פתיחת עסק כמו לדוגמה:

בירוקטיה, יעילות הגביה, פרוטקשן, גניבות, פשיעה וכו...

אבל זה די נוח לדבר על המיסים מול אנשים שלא מבינים ולעבוד אליהם כי המרוויחים היחידים בסופו של דבר יהיו אותם ה"עשירים", מרכז הליכוד ובתמורה לא נקבל כלום במיוחד במציאות הכלכלית שאנו חיים

לא ממש הבנתי את מה שרשמתה, אתה רוצה להגיד שמפעל אינטל בקרית גת לא באמת גרם להתפתחות העיר שלפני המפעל הייתה עירת פיתוח עם ארסים סוג ז?

או שאתה טוען שאין טעם לנסות ולדאוג שיותר חברות כמו MS, וכו יפתחו מרכזים בארץ ויעסיקו מאות ואלפי עובדים לא במשכורות רעב?

ואם זה לא מה שאתה טוען אז אתה באמת מאמין שלחברות אלו יהיה כדאי לפתוח אפילו חנות מכולת של מטר עם עובד אחד אם לא יקבלו תנאים טובים? אתם באמת חושבים שלשרי הריסון לא יהיה יותר טוב לנהל את עסקייה בארה"ב/אירופה/סין/יפן או כל מדינה אחרת בעולם אם תפגע לה בהכנסה? אתם באמת מאמינים שמכל העשירים במדינה יש בהם אחוז גבוהה של ציונים פנטיים אשר לא יעזבו את המדינה ויהי מה? אתם באמת מאמינים שיש סיכוי שמשהו מהם ישאר פה אם תתחיל לפגוע לו בכיס? תפסיקו להיות נאיבים ותתבגרו, אולי פשוט חלקכם צריכים ללכת לעבוד לפחות יום אחד בחיים שלהם ולהפסיק לבכות לאבא ואמא שיקנו לכם מחשב חדש.

אני לפעמים לא מבין אנשים, איפה השאיפה למצויינות? איפה השאיפה להצליח? תפסיקו לבכות כמו ילדים למורה שמשהוא הרביץ לכם, במקום להגיד ההוא חרא וההוא חרא ופוגע רק בעניים תפסיקו להיות עניים, תצאו לעבוד ב3 עבודות אם צריך!!! תעשו משהו זה אפשרי. אם אני יכולתי להיות אבא לילדה לשלם שכ"ד לעבוד וללמוד תואר ראשון בהנדסת מכונות ואחכ תואר ראשון במתמתיקה אז גם העניים יכולים ללכת ולעבוד לפחות משרה מלאה (אני לא מדבר על זקנים,חולים,נכים וכו) המון אנשים מחשבים עניים ומובטלים אבל עובדים שחור, אני מכיר כמה כאלה אז אל תתרגשו מכל מה שאתם רואים בחדשות.

אין מה לעשות המדינה כמו כל עסק אחר צריכה להרוויח כסף כדי לממן לנו האזרחים הטבות שרוב העולם לא זוכה להם. והכנסות המדינה הם רק ממיסים אז או שתוותרו על חוק או חוק חינוך חובה או ביטוח לאומי וכו או שתשלמו, אף אחד לא עומד בנתבג ומגביל אתכם מלוותר על אזרחות ישראלית ולעזוב ואף אחד לא מבקש מכם שום דבר שהוא לא צודק.

ועידכון אחרון למתלהמים, אין מה לעשות קומוניזם זה ראיון מת שלא עובד,לא עבד ולא יעבוד. אז אין מה לעשות לא כולם שווים ולא כולם צריכים לקבל הכל בחינם. אם אתה רוצה משהו תעבוד קשה וצא להרוויח אותו ביושר ואל תזיין לכולם את השכל על כמה שאתה עצוב וכמה קשה לך, כי לכולם קשה וכולנו נלחמים בשיניים כדי להשיג משהו, אם אין לך את היצר להצליח ולהילחם על זה אז זה לא מגיע לך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ את זה תספר לפול גז הדביל, אבל אני לא מבין מה זה קשור לנושא.

אם אתה טוען שהעובדה שיש למכוניות החדשות מנועים חזקים יותר, וזה גורם לתאונות, אז אתה לא יותר מבובה על חוט של אור ירוק ושאר האירגונים שנורא נוח להם להאשים את המהירות בכל דבר..

ברור שנהגים מופרעים גורמים לתאונות, זה מובן מאליו וערסים צריכים לעוף מהכביש כמה שיותר מהר, אבל להאשים את הנהג בצורה כוללנית? חוץ מתחושה טובה שתהיה לך על זה שהפנית אצבע מאשימה כלפי מישהו, במה עוד זה עוזר?

זה שנהגים הם אלו שגורמים לרוב התאונות זה מובן מאליו. אם הכל (בדגש על הכל) היה מנוהל ע"י ו"נהגים אוטומטיים" - לא היו תאונות בכלל, או שרמת התאונות היתה אפסית לחלוטין.

השאלה היא מה גורם לאנשים האלה לעשות תאונות. יש מספר סיבות, אחת מהן היא בהחלט היותם ערסים בחלקם. אבל למה אתה מתעלם משאר הסיבות? מכונית ישנה בלי ABS יכולה בקלות להיות ההבדל בין חיים ומוות. כנ"ל לגבי בקרת היציבות האקטיבית שיכולה פשוטו כמשמעו להציל ממוות ואף למנוע תאונות קטלניות לחלוטין. על כריות אויר אני בכלל לא מדבר, יש אחוז גבוה מאוד של מכוניות על הכבישים בישראל שאפילו את זה אין להן!!

להתעלם מזה, זה סתם לשקר לעצמך.

איזה קוקסינל, "נהגים אוטומטיים"?! אתה רוצה שגם יוציא לך קפה? קרואסון?

את זה תספר לכלב של המדריך שלי.

נשמע שאתה אוהב לשחק עם החיים שלך, אתה מדבר כאילו רק עכשיו עשית חיפוש בגוגל על ABS ובקרת יציבות... אבא שלי נוסע עם מכונית משנות ה-80 וכבר יותר מ-10 שנים הוא לא עשה תאונה רצינית או משהו בסגנון.

אתה במקרה עובד בבוש?

- כי אתה קודח לכולם פה בשכל.

shino, ביבי אמור לעזור לנו לעבור את התקופה הזאת, הטלת מיסים בצורה מוגזמנת רק ייגרמו לעניים לחפש אוכל בפחים ולהצטמצם והסתפק מהכנסות קטנות מאוד.

אותי באמת מעניין למה ביבי אמר שהוא יוריד מיסים בתקופה כזאת...

מעבר לזאת אי אפשר להגיד "תלכו לעבוד וזהו", צר לי לבאס אותך אבל א-י-ן.

אני פעמיים הלכתי למעסיקים בקשר לכל מיני עבודות, סגרתי איתם וברגע האחרון הם ביטלו וניתקו לי את הטלפון כאילו הם לא מכירים אותי.

ויש עוד מלא תירוצים ששמעתי..... המעסיקים כיום לא יודעים מה לעשות ובצדק, לא מספיק המצב גרוע, ביבי עושה זאת עוד יותר גרוע וכדי להראות לנו שהוא חוסך המון הוא מקצץ בכולה ב-5% משכר השרים, אתה חושב שזה מדגדג אותו? גם ככה הוא חיי על חשבוננו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shino, ביבי אמור לעזור לנו לעבור את התקופה הזאת, הטלת מיסים בצורה מוגזמנת רק ייגרמו לעניים לחפש אוכל בפחים ולהצטמצם והסתפק מהכנסות קטנות מאוד.

אותי באמת מעניין למה ביבי אמר שהוא יוריד מיסים בתקופה כזאת...

מעבר לזאת אי אפשר להגיד "תלכו לעבוד וזהו", צר לי לבאס אותך אבל א-י-ן.

אני פעמיים הלכתי למעסיקים בקשר לכל מיני עבודות, סגרתי איתם וברגע האחרון הם ביטלו וניתקו לי את הטלפון כאילו הם לא מכירים אותי.

ויש עוד מלא תירוצים ששמעתי..... המעסיקים כיום לא יודעים מה לעשות ובצדק, לא מספיק המצב גרוע, ביבי עושה זאת עוד יותר גרוע וכדי להראות לנו שהוא חוסך המון הוא מקצץ בכולה ב-5% משכר השרים, אתה חושב שזה מדגדג אותו? גם ככה הוא חיי על חשבוננו...

מה אתה רוצה שביבי יעשה?

יעבור כל יום ליד הבית שלך וישאיר לך 150 שקל בדואר?או שישאיר לך בכניסה של החדר שלא תתאמץ?

אתה רוצה שהוא יוריד מיסים?

סבבה, הוא מוריד מיסים - הגרעון עולה, חברות גדולות אחרות רואות שהמקום הזה(ישראל) לא רווחי - אתה מאבד מקומות עבודה פוטנציאלים ואולי עוד חברות יסגרו סניפים ויתקפלו - ואם הכנסת עוד אנשים למעגל העוני.

הוא מעלה מיסים - מצמצם את הגרעון - משקיעים וחברות בעים ויוצרים לך מקומות עבודה , ואולי גם יוציאו אנשים ממעגל העוני.

ותעשה לי טובה,אתה לא בן אדם מבריק אבל אתה באמת חושב שמה שפוגע בשכבות החלשות זה המיסים על הדלק ? ממש לא, המיסים בכללי ? אולי כן אבל הרבה פחות מהרצון "לא לעשות עם עצמי כלום" מה שמאפיין את הציבור הישראלי בזמן האחרון.

והגישה שלך מאוד אופינית- "אין עבודות" באסה,נגמר הסיפור אני לא יכול לעשות כלום.

אם באמת היה מזיז לך משהו, ההית מוצא עבודה גם היא לא ממשת את הפוטנציאל ה"אדיר" שלך או את הכישורים שלך אולי עבודה טיפה מלוכלכת אבל עבודה.

בכל אופן ולגבי האוטו של אבא שלך,תקווה שהוא לא יהיה מעורב בתאונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לדברי החכמה של אין עבודה בשוק וכו' אני כבר 4 חודשים מחפש עובד לענף המעליות, אני לא דורש ידע ולא דורש נעלים אני נותן צמוד ונותן משכורת של בערך 4000 ש"ח שזאת המשכורת בענף. אתה יודע כמה פניות היו לי עד עכשיו? אפס!!! למה? כי ענף המעליות זה ענף קשה, כי זאת עבודה מלוכלכת וקשה. ולא עבודה שכל ישראלי רוצה של לשבת במשרד עם משכורת של 20000 ש"ח אז לכל פליטי ההייטק אשר לרובם אין הרבה בקופסה וישבו בהייטק כי הייתה דרישה גם לקופים שידעו ללחוץ על מקשי המקלדת ולתכנת ועכשיו כי אין להם שאיפה למצוינות, ואין שאיפה להתפתחות ואין שאיפה להיות יותר טובים נשארו ללא עבודה. אני לא מאמין שאם אתה בן אדם רציני עם ראש על הכתפיים לא תצליח למצא עבודה, אלה עם את סוציופת שאחרים לא סובלים.

לעזאזל אם סבא שלי בן 84 יכול ללכת ובלילות לנקות בנייני משרדים ברמת גן כל אחד יכול למצא עבודה ואל תזיינו לי את השכל, גם אם הייתה רגיל לתנאים של הייטק ומשכורות של הייטק אם אנשים היו רציניים ורואים שאחרי כמה חודשים הם לא מוצאים עבודה הם היו הולכים על כל עבודה אחרת. אין מה לעשות כל עבודה מכבדת את בעלייה וזאת לא בושה לפרנס את המשפחה שלך בכבוד ולהוריד את רמת החיים שלך מהרמה שייתה רגיל רק כי זמנים מצריכים את זה. ועל זה נאמר "עם קצת רצון וקצת יכולת גם פיל יכול ל*** תרנגולת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי את מה שרשמתה, אתה רוצה להגיד שמפעל אינטל בקרית גת לא באמת גרם להתפתחות העיר שלפני המפעל הייתה עירת פיתוח עם ארסים סוג ז?

או שאתה טוען שאין טעם לנסות ולדאוג שיותר חברות כמו MS, וכו יפתחו מרכזים בארץ ויעסיקו מאות ואלפי עובדים לא במשכורות רעב?

ואם זה לא מה שאתה טוען אז אתה באמת מאמין שלחברות אלו יהיה כדאי לפתוח אפילו חנות מכולת של מטר עם עובד אחד אם לא יקבלו תנאים טובים? אתם באמת חושבים שלשרי הריסון לא יהיה יותר טוב לנהל את עסקייה בארה"ב/אירופה/סין/יפן או כל מדינה אחרת בעולם אם תפגע לה בהכנסה? אתם באמת מאמינים שמכל העשירים במדינה יש בהם אחוז גבוהה של ציונים פנטיים אשר לא יעזבו את המדינה ויהי מה? אתם באמת מאמינים שיש סיכוי שמשהו מהם ישאר פה אם תתחיל לפגוע לו בכיס? תפסיקו להיות נאיבים ותתבגרו, אולי פשוט חלקכם צריכים ללכת לעבוד לפחות יום אחד בחיים שלהם ולהפסיק לבכות לאבא ואמא שיקנו לכם מחשב חדש.

הממשלהעזרה בהקמת מפעל הקרית גת - פחות מיסים - קרקע והשקעה כדי שיהו מקומות עבודה אז מה הנקודה שלך? שיגבו מהם פחות מיסים? למה?

בנוסף לזה כל קטע של אתם באמת מאמינים שיש סיכוי שמשהו מהם ישאר פה אם תתחיל לפגוע לו בכיס? זה שטויות

שמדובר בהורדת המיסים הנוכחית היא טובה רק לעירון העליון וזה גם לא ישנה הרבה אלה יגביר את הלחץ על התקציב ובטח שלא יפתחו מפעלים חדשים וכמו שאמרתי מבחינת מיסים איכות הסביבה ותנאי עבודה בסין ובהודו אנחנו לא יכולים להתחרות

אז למה טוב הורדת המיסים הנוכחית?

עוד דבר שאתה טועה בו שאתה מסתכל על ms וחברות בינלאוימיות גדולות כמשהו חשבו כי - הם לא

מה שחשוב זה העסקים הקטנים והבינוניים כמו המכולת השכונתים, חנות מחשבים שכונתית וכו... כי הם יוצרי מקומות העבודה הטובים ביותר והם גם ישארו לטווח רחוק ואם אנחנו מסתכלים על המצב של העסקים האלו אז המצב שלהם לא טוב

אז כמובן שבמקום שביבי יעזור לכלכלה הוא עוזר למקורבים שלו עם הורדת מיסים כדי שיכנסו עוד כסף לכיס ולא יתנו כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמובן שבמקום שביבי יעזור לכלכלה הוא עוזר למקורבים שלו עם הורדת מיסים כדי שיכנסו עוד כסף לכיס ולא יתנו כלום

להוריד מיסים ולהוריד הוצאה ציבורית - עבד בכל מקום בעולם שניסו את זה. מסתבר שהעשירים הקפיטליסטים החזירים משתמשים בכסף שלהם באופן יותר יעיל מאשר הממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובאותו משב רוח בו נושב הת'רד, מה דעתכם על תכנית הרכבת של ביבי , שנחשפה היום בשבע בבוקר?

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20090524_1087611

הטענות שהתכנית מיושנת טכנולוגית הן לא נכונות לדעתי, ומפספסות את המטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...