ספק כח Liberty 400W + 9800GX - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כח Liberty 400W + 9800GX

10GaZ

Recommended Posts

אני חושב שאתם מגזימים ייתר על המידה...

אם הבעיה הייתה בספק כבר מזמן הוא היה חווה בעיות אחרות...

אני דיי בטוח שהבעיה ממש לא בספק וגם אני לא רואה כאן שום בעיה... ברגע שהחלפת כרטיס כמובן שהמעבד יתאמץ יותר כי יש לו יותר עם מה לעבוד..(כמו שנאמר יש לו יותר מידע להעביר בזמן קצר יותר מאשר עם הX1950PRO שכמויות המידע שהוא העביר היו זניחות לעומת ה9800GX2)

מה גם שאין שום סיבה לבדוק יציבות עם FURMARK כבר מזמן הגיעו בהרבה מקומות למסקנה שהתוכנה הזאתי מסכנת את הכרטיסים ומאמצת אותם הרבה יותר ממה שהם אשכרה צריכים לעבוד במאמץ...

אני חושב שתישאר ככה, תפעיל משחקים, תהנה מהמערכת וכל עוד אין לך מסכים כחולים/ריסטים/כיבויים פתאומיים אין לך שום סיבה לשנות משהו במחשב הזה..

רק תריץ 3dmark06 או משהו על מנת לאשר שאכן אתה מקבל את מלוא הביצועים(עם המערכת שלך אתה אמור לקבל סביבות ה15-16K ב3dmark06...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת מפתיע ש9800GX2 מאמץ מעבד כפול ליבה על 3.3GHZ ל100%.

מה גם שהמינימום ה"מומלץ" לכרטיס לפי הוא 600W עם 28אמפרים על רייל 12V.

ככה שהייתי חושב על רכישת ספק בסגנון SEASONIC 550W שעולה 425ש"ח בTMSFOX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצה הזאתי ממש לא תקפה למעבדים כפולי ליבה(במיוחד לא לE2160)

סמוך עלי שהליברטי ספק מספיק חזק על מנת להתמודד עם E2160 ו9800GX2... לדעתי הוא גם לא כלכך על הגבול שלו...

אני ממליץ לך להריץ משחקים ולהנות במקום להתחיל לחפש מה לא בסדר.. כי כל עוד הכל עובד - הכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, לא נשמע לי הגיוני ש105מע' במאמץ לכרטיס יהיו "בסדר". מילא, 90 מע', אבל מעבר ל100 זו כבר הדרך הבטוחה לקיצור חיי הרכיבים ושריפה של משהו... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאתה כנראה לא מבין... כבר חזרו ואמרו כמה פעמים - FURMARK היא לא תוכנה למדידת טמפרטורה במאמץ מכיוון שהיא מאמצת את הכרטיס ייתר על המידה...

כמו כן, כבר ידוע ש9800GX2 הוא תנור חום.. ככה שאין לך מה לדאוג... כמו שאמרתי, כל עוד זה עובד אל תגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי מופתע מזה שהספק שלך סוחב את זה עד עכשיו.

בכל מקרה לדעתי תחכה איזה שבוע ככה תראה שהכל רץ בסדר ושלא יקרה משהו לא נעים בהמשך כמו שהספק ישרף או משהו בסגנון(חס וחיללה טפו טפו טפו)

אפילו שהמעבד שלך לא כזה ''זול''ורק הכרטיס ככה

הגיע הזמן לדעתי שתעשה מוד קטן לכרטיס שלך

ותכ'לס?

מה זה משנה אם היית לוקח 260GTX?

הוא בכ10 אחוז ככה יותר חלש אבל כרטיס חד ליבתי צורך הרבה פחות חשמלכ105W~ ולא כרטיס חם

היית יכול להיות איתו בראש שקט לגמרי

פעם הבאה לפני שאתה קונה תשאל קודם כל ממי שאתה קונה ממנו מספרים על הכרטיס

מה הוא עושה ב3DMARK טמפ' במאמץ מנוחה מה עם OC איך הגוף וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאת 3DMARK06 היא: 11965.

נמוך מהמצופה במערכת כזאת. מצורף צילום מסך עם תוצאות הבדיקה.

לגבי שאר הנתונים בזמן המבחן -

עפ"י GPU-Z הטמפ' המקסימלית: 77 מעלות (60 במצב מנוחה)

מקסימום זרם (אמפר): 39.5A (כ-480W)

לפי תוצאות הבדיקה - הכרטיס נותן את מלוא הביצועים שלו? המעבד נותן את מלוא הביצועים שלו?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...