תכירו את אידה: האמא הקדומה שלכם - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכירו את אידה: האמא הקדומה שלכם

עכביש בכביש

Recommended Posts

אין שום בעיה בדינוזאורים

למה אתה נפגע? אם אתה חושב שזאת אמא קדומה שלךאו קרובת משפחה אז תבקר אותה -איפה הבעיה?

תאמין במה שתרצה אבל אל תזלזל בשני.

http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?cat_id=24&topic_id=2627427&forum_id=4142

מה אל תזלזל באחר? ומאיפה באה התגובה הבכלל לא מזלזלת שלך לגבי הנחת הזר ???

למה שזה יהיה קרוב משפחה שלי? זה מעניין מכיוון שזה יכול להיות עוד שלב, עוד פזאל של איך שהגענו לכאן.

אתה אמור להכיר את זה מכיוון שאתה ודומיך מרצפים את האמונה בתיאוריות רק שאתם קוראים להם בשמות אחרים

ובמקום פרופסורים חותמים עליהם חכמים(כביכול) ובמקום דרך מדעית שתאפשר בחינה אתם נתקעים עם זה.

ומה הבאת בלינק הזה, אחרי זה איך אתה מצפה שאני לא אזלזל, תאמין לי הערבים לא יתבישו בפרופגאנדה הזולה שלכם

זה שאתם תחזרו על שטויות מספיק פעמים בניסוח מאורפל ותסלפו על ימין ועל שמאל לא יהפוך שטויות למציאות.

קיצר מה אני בכלל מגיב למסיונר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל בכלל לא באתי להתווכח רק כתבתי לבקר אותה ולשים זר.[אם אתה דוגל שהיא אמא קדומה]

אתה מאמין לאבולוציונים ולשקרים שלהם.

אין שום בעיה אף אחד לא יוצא נגד לחקור [תעשו מה שאתם רוצים, ברגע שזה נוגד את דעתנו אנחנו נכתוב זאת]

לא התייחסת כלל למאמר. תודה ושלום ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ררוונניי - פורום זה נועד לדיונים בנושאי המדע והטכנולוגיה. שום דבר ממה שאתה מקשקש לא נוגע לנושאים אלו בשום צורה. תעשה לכולנו טובה, ותפסיק לז*** את השכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן טרוליות.

רוני הוא דוגמא מושלמת לחוסר סובלנות בעליל. ממה אתה מפחד? אם אתה מאמין בדעה שלך אף אחד לא יכול לערערה אבל אל תנסה בכח לשלול מה שלא בטוח שאתה צודק (או הם)/אנשים אחרים מאמינים בו.

*אני מאמין חזק מאד בכח עליון*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לך?

תאמין במה שאתה רוצה ואף אחד לא מנסה שום דבר.

בתחילה כתבתי ללכת לקיברה ולשים זר ,אבל תמיד ניגרר.......

שמתחילים לכתוב עלי כל מיני דברים- אז ....

גם אם אדם מביא דעה אחרת אני לא מבין מה הסיבה להתנפל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי איזה משהו שקשור לדיון והגעתי לזה :o

בבלי אחד עלה לארץ ונשא שם אישה. אמר לה: 'בשלי לי שתי עדשים'. כוונתו היתה לכמות מועטת, אולם אשתו ביצעה את בקשתו כלשונה ובישלה לו רק שתי עדשים; ולכן הוא כעס עליה. למחר אמר לה: 'בשלי לי סאה'. כוונתו היתה לכמות גדולה מהכמות שבישלה לו אתמול, אולם אשתו ביצעה את בקשתו כלשונה ובישלה לו סאה (כעשר ליטר) של עדשים. אמר לה: 'הביאי לי שני בוציני'. כוונתו היתה לשני דלועים, אולם אשתו הביאה לו שתי נרות (שאף הם נקראים 'בוציני'). כעס עליה בעלה ואמר לה: 'לכי שברי אותם על רישא דבבא'. כוונתו היתה על ראש הש???ע?ר, אולם אשתו היתה סבורה שכוונתו לשוברם על ראש התנא שנקרא בבא בן בוטא. בבא בן בוטא היה יושב בשער העיר ודן בדין, הלכה האישה ושברה את שתי הנרות על ראשו. שאל אותה בבא בן בוטא: 'מדוע עשית זאת'? אמרה לו: 'כך ציוני בעלי'. אמר לה: 'את עשית רצון בעלך, המקום יוציא ממך שני בנים כבבא בן בוטא

מסכת נדרים (דף סו, ב)

נראה לי דן משהו(אותו בחור שרצה להביא בחורה התאילנד ;D )

היה צריך אישה כזאת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצא שיטה מעולה לבחון את האמונה שלנו:

עשה הכל, אבל הכל כדי להוכיח לנו שהוא לא קיים, שתל אין ספור הוכחות לכך בעולם שברא ועשה הכל כאילו היה שם כבר 4.5 מיליארד שנה, הכניס גם הוכחות לקיומה של האבולוציה והמפץ הגדול וכו וכד', וכל זה - רק כדי לראות אם למרות הכל אנחנו נמשיך להאמין שזה לא ככה, והוא ברא הכל בהוקוס פוקוס בתוך 168 שעות אי שם לפני 6,000 שנה.

פשוט גאון! והפרס הגדול למי שימשיך להאמין למרות הכל - שטריימל + מקומות טובים בעולם ... הבא!....

מתוחכם אלוהים הזה...[br]פורסם בתאריך: 21.05.2009 בשעה 14:53:13

האלוהים של הפערים - בראי הדתי המצוי.

ואז אם יש לה תשובה, מפקפקים במקור שלה, עושים הכל כדי לא "להאמין", לקבל אותה... וכמובן מכפישים את האנשים שסיפקו אותה.

האם עלה בדעתם של הגאונים לפקפק באמונה שלהם לגבי מה שמניע אותם לבצע טקסים שרירותיים כל יום? ולבזבז חלק גדול מחיים כתוצאה מכך?

האם עלה בדעתם לפקפק מכל הרפואה המודרנית והטכנולוגיה שמאריכה את חייהם פי שניים מאבותיהם הקדומים אך מלפני 2000 שנה?

האם עלה בדעתם להודות לאותם אנשי על ההקרבה שלהם?

התשובה היא לא. כי הם מסתפקים רק בצריכת סם האופוריה של הדת, וכל הדתות הם אותו דבר - אותו סם רק עם תווית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תגיד לי מה זה קשור לדיון?

רוני טען (אם הבנתי אותו נכון) שלא למהר להסיק מסקנות כל כך גדולות על סמך ממצא אחד ושיכולים להיות לזה הרבה הסברים אחרים לדוגמה מה שאני שואל שאיך יודעם שלא מדוב במוטציה או חריג לדעתי אנשים פה וגם המדענים קפצו מהר מדי למסקנות מרחיקות לכת על סמך מימצא אחד

בנוסף לזה איך יודעם שמדובר בנקבה? שלא מצאו עדיין את הזכר אולי מדובר בחיה שאין לו צוך בזכר/נקבה לצורך התרבות?

הדמיון הרב כמו שהם מיחסים באותו המידה יכול להעיד שמדובר על מוטציה/חריג מאיזה סוג ולא בהכרח על זן חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר פעם שניה התגובה שלך מוכיחה שמוצא האדם הוא מהחיה ,

ראשית הרעיון הוא לחשוב - חד וחלק

ה"אמא" הקדומה הזו היא עדיין לא עובדה שמהווה הוכחה כל שהיא , ( האם בכלל קיימת הוכחה ? האם ניתן להוכיח ממשהו מהעבר בצורה ודאית של מאה אחוז ? אני חושש שלא - לכן זה מיותר הערות הדביליות של הטרו(ל)ני שרק מנסה לגרום לאנשים שלא לחשוב ולהטיל ספק במציאות כדי שהוא יוכל למכור להם ( וביוקר רב מאוד ) את המציאות הסינטטית והבלויה שלו .

אין לדעת האם הממצא הזה הוא החוליה החסרה אבל דבר אחד בטוח שתיתכן האפשרות לקיום של חוליה כזו והממצא הזה ( אמא של הטרול ) מעיד על האפשרות הזו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תגיד לי מה זה קשור לדיון?

רוני טען (אם הבנתי אותו נכון) שלא למהר להסיק מסקנות כל כך גדולות על סמך ממצא אחד ושיכולים להיות לזה הרבה הסברים אחרים לדוגמה מה שאני שואל שאיך יודעם שלא מדוב במוטציה או חריג לדעתי אנשים פה וגם המדענים קפצו מהר מדי למסקנות מרחיקות לכת על סמך מימצא אחד

בנוסף לזה איך יודעם שמדובר בנקבה? שלא מצאו עדיין את הזכר אולי מדובר בחיה שאין לו צוך בזכר/נקבה לצורך התרבות?

הדמיון הרב כמו שהם מיחסים באותו המידה יכול להעיד שמדובר על מוטציה/חריג מאיזה סוג ולא בהכרח על זן חדש

לא זה מה שאתה טענת בעמוד הראשון וזה בהחלט יתכן.

לאומת זאת רוני המסיונר בא להתטרלל ולהתרעם.

ובניגוד לטענתו לאחר תגובתו הראשונית לגבי הזר, זאת בדיוק התגובה הילדותית הסטנדרית

שאתה יכול לצפות מהילדודס בYNET סגנון "אמא שלך קוף"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אני יודע שאימי הקדומה הייתה שרה רבקה רחל ולאה..(גם שלכם אגב של כל היהודים) פשוט חבורה של אתיסטים אידיוטים נטולי שכל!

פשוט הכל כל משהמדע כביכול מצא רשומים ממזמן בספרים של הרמב"ם!

להגיד שבאנו מהקופים או שהיצור הזוועתי הזה השריץ אותנו פשוט מעורר בי זעם וזלזול אך צד שני גם ליגלוג ובדיחה לממצאים ההזויים הללו..

שהקב"ה יעזור לכם ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...