בזבוז מים פושע באשדוד - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזבוז מים פושע באשדוד

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור אחד שמקלקל, מתקיף, מעליב, מתנשא, קורא לכל גולש בפורום שם דעותיו לא מסכים אידיוט/דביל/קשקשן וסתם מזיין בשכל בזמנו החופשי חובת ההוכחה חלה עליך. תביא נתונים שמראים שאין טעם לחסוך מים.

+1

lol. ;D

אין ברירה צריך לחסוך, אנחנו גם ככה בגירעון.

מי שיש לו זמן מומלץ לסקול את זה שעיכב את הפרוייקט (לא יודע מי זה אבל מי שיודע מוזמן לגלות לנו - אני מניח שמדובר בממשלה הקודמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מסכים עם Milford Cubicle בסוף גם ככה לא היו מים וזה לא משנה בעוד כמה זמן המים יגמרו.

בסוף גם ככה נצטרך את מתקני ההטפלה וזה יקרה רק אחרי שהמים יגמרו .

כמובן שלהשקות את הדשא בצהריים בשיא החום זה דבר מפגר ובזבוז מוחלט , אם כבר להשקות אז רק בשעות הערב .

והדוגמא שהבאתם על המכונית זאת דוגמא מפגרת .

כל האנשים שמחליפים את המכונית שלהם למכונית פחות מזהמת "ירוקה" עושים את זה רק בגלל שזה חסכוני .

תראה לי מישהו שקנה מכונית כזאת והתלהב עד כמה שהיא לא מזהמת במקום כמה שהיא חסכונית.

למשל אם מישהו שרוצה להחליף את המכונית שלו יראה 2 מכונית ,

במכונית הראשונה לא חסכונית בכלל אבל גם לא מזהמת.

השנייה מזהמת אבל חסכונית .

איזה מכונית או יקנה לדעתך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טחחחח

אתה אדיוט.

כנראה שלא אכפת לך מהמדינה שלנו.

במקום לחפש אשמים, צריך לראות איך אפשר לשפר את המצב בעצמנו.

צריכים להסתכל על המצב הנוכחי שבו אנחנו נמצאים, לא להתחיל להאשים סתם, למה לא עשו ככה, וככה...מה זה ייתן לך? בסופו של דבר יגמרו לנו המים, המים שלנו.

המצב שלנו לא טוב, וצריכים לשפר אותו, הם לא אומרים לך לא לשתות..פשוט לא לבזבז יותר מדי, זה הכל.

יש באתר המון ילדים[אורחים] שרואים מה אתה כותב ואוי לנו אם תצליח להשפיע עליהם באיזו שהיא צורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה מאוד שהוא יצליח להשפיע עליהם באיזושהי צורה...

כל הבולשיט הזה של לחסוך מים כי הכנרת נגמרת זה ללכת ראש בקיר, כמו שאמרו בסופו של דבר המים שם יגמרו, בין אם מחר ובין אם בעוד 30 שנה. זה לא שהמצב ישתנה עד אז, תהיו בטוחים שגם עוד 30 שנה לא יהיו מתקני הטפלה. כל עוד יש לנו מקור מים אין להם סיבה להתאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=409811.msg3520243#msg3520243 date=1242666972]

אתה אדיוט.

כנראה שלא אכפת לך מהמדינה שלנו.

במקום לחפש אשמים' date=' צריך לראות איך אפשר לשפר את המצב בעצמנו.

צריכים להסתכל על המצב הנוכחי שבו אנחנו נמצאים, לא להתחיל להאשים סתם, למה לא עשו ככה, וככה...מה זה ייתן לך? בסופו של דבר יגמרו לנו המים, המים שלנו.

המצב שלנו לא טוב, וצריכים לשפר אותו, הם לא אומרים לך לא לשתות..פשוט לא לבזבז יותר מדי, זה הכל.

יש באתר המון ילדים[אורחים'] שרואים מה אתה כותב ואוי לנו אם תצליח להשפיע עליהם באיזו שהיא צורה..

מחזק.

אם מישהו מבזבז מים בסוף זה מתנקם גם בי, וגם באחרים שחוסכים ועושים מאמצים.

במקום לכתוב פה שטויות תשקיעו מאמצים כדי לזרז את התהליך הזה, תסקלו איזה שר או משהו. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזועזע - לא חשבתי שיש אנשים אמיתיים עם דעות קיצוניות כאלו ולא אכפתיות כמו של Milford Cubicle .

נשאר רק לקוות שהוא מיעוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין דבר קטן, אתה לא מסכים שצריך לחסוך במים? בבקשה, תתקלח 20 שעות, תשטוף את הרכב מברז כיבוי ותכין 3 סירי פסטה כל יום רק כי אתה אוהב פסטה כ"כ.

אבל אם אפשר להשקות מגרש בערב\לילה, במקום באמצע היום בשיא השרב, והדבר לא פוגע באף אחד, למה לא לעשות את זה?

למה לא לכבות את האור מחדר שאתה יוצא ממנו? למה לא לכבות את המסך אחרי שאתה מפסיק להשתמש במחשב? למה לא לסגור את הברז בזמן שאתה מצחצח שיניים?

שום דבר מהדברים האלה לא יביאו למצוקת אנרגיה\מים בעולם, אבל אם אפשר לחסוך במשאבים ולו רק בקצת, למה לא לעשות את זה? זה כ"כ כואב לך "להיות חלק מהעדר" ולהתייחס לאקולוגיה עם קצת יותר ריספקט?

ולמי שפתח את הנושא הזה, אולי תנסה את המייל האדום של YNET, או משהו דומה בNRG. תצרף איזו תמונה אם אתה יכול, אני חושב שהם יכולים לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שעדיין לא הבין:

פעולה: תתקלחו 3 דקות ותהיו מאוד חסכניים עם מים.

התוצאה: הכנרת תגמר.

פעולה: תתקלחו שעה ולא תכבו את הברזים בכלל.

אין מה לעשות, השלולית הזאת לא מספיקה לכמעט 7.5 מיליון אזרחי (ואנחנו מתרבים במהירות), צריך להתפיל מים מהים התיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שעדיין לא הבין:

פעולה: תתקלחו 3 דקות ותהיו מאוד חסכניים עם מים.

פעולה: תתקלחו שעה ולא תכבו את הברזים בכלל.

התוצאה: הכנרת תיגמר.

אין מה לעשות, השלולית הזאת לא מספיקה לכמעט 7.5 מיליון אזרחי (ואנחנו מתרבים במהירות), צריך להתפיל מים מהים התיכון.

זה לא אומר שאתה צריך לזרז את תהליך ההתייבשות ולבוא בגישה של "על הזין שלי"

כי זה בדיוק הישראלי המכוער שאתה מייצג פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שאתה צריך לזרז את תהליך ההתייבשות ולבוא בגישה של "על הזין שלי"

כי זה בדיוק הישראלי המכוער שאתה מייצג פה

למה לא? מה יצא לו מלחסוך מים?

למה שיחסוך במים בזמן שהוא יכול להשתמש בהם להנאתו? (דוגמה: אמבטיה\ג'קוזי\סתם מקלחת ארוכה)

הרי זה לא כאילו זה יזיז למישהו.. סה"כ הכינרת תגמר במוקדם או במאוחר, ויקימו מפעלי הטפלה, עד אז שיהנה מהם כמה שבא לו.

אבל זאת בדיוק הנק', שיש מה לעשות.

נכון המים יגמרו לנו יום אחד, כמו הנפט, אבל האם זאת סיבה לא לחסוך איפה שאפשר?

תן לי סיבה אחת למה כדאי לנו לחסוך במים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא כולנו נעזור להתחממות הגלובלית ונפעיל 24/7 מכונות שמשחררות גזי חממה לאוויר, למה לא?

עוד 20 שנה לעולם, 20 שנה פחות, למי איכפת הא?

אם כל אחד יחשוב על ההנאה האישית הרגעית שלו אני לא רוצה לדעת לאן נגיע

וזה פשוט עצוב שאתם מועדדים את תרבות הצריכה הלא נורמלית הזו

אתם לא יודעים דבר או חצי דבר באקולוגיה, ואתם האמא של האגואיסטים.

כדאי לך לחסוך במים כדי שיהיה לך אותם לאורך זמן, וכן גם כמה חודשים זה משהו.

למה לבזבז כשאתה יכול לחסוך איפה שאפשר? בכח להיות מנ*אק?

זה פשוט מעצבן אותי

סה"כ אתה זה שתשלם יותר מיסים כשהמדינה תצטרך להטפיל מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...