בזבוז מים פושע באשדוד - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזבוז מים פושע באשדוד

lev-27

Recommended Posts

+1

אתה חיי בסרט אם נראה לך שזה מה שיציל את הכינרת ושות'.

העובדה שאני אתקלח 6 דקות מטכ"ליות במקום 20 דקות כמו בן אדם נורמלי, או לא אשטוף את הרכב שלי עם צינור (מי ישמע.. זה שווה ערך בכמות המים לתוספת של 2 דקות בזמן המקלחת במקרה הכי קיצוני), או אבשל פסטה רק בערבי חג - הדברים האלה לא ישנו כלום.

כך או כך המשאבים הטבעיים של המים המתוקים פשוט לא מספיקים ל-7.5 מיליון תושבים, וזה שבר רפאלי תתקלף לנו מול הפרצוף בפריים-טיים - לא ישנה את זה.

ככל שהמצב יחמיר כך יזדרזו להתפיל מים, ויפה שעה אחת קודם.

הויכוח הזה הוא פשוט מטומטם, הרי זה ברור שבסוף זה יקרה.

אז מה זה משנה אם זה יקרה עוד 3 שנים או עוד 30 שנה?

בשביל מה לסבול ולדחות את הקץ למשהו שבמילא יקרה? כי לממשל הנוכחי אין זין להזיז משהו, אז הוא מעדיף לשלם לבר רפאלי ולדחות את הפרוייקט הזה לממשל הבא?

זה פשוט ויכוח מטומטם וכל מי שתומך ב"חיסכון" הזה הוא דביל מנותק מהמציאות שלא מבין שהתוצאה הסופית כבר ידועה מראש במילא.

בסוף כולנו נשתמש במים מותפלים, יהיה עושר של מים והכל יהיה בסדר.

בעתיד ימצאו תחליף לנפט ויפתחו מכוניות שלא מזהמות את האוויר. זה אומר שהיום צריך לשים זין על איכות הסביבה? צריך להפסיק לפתח מנועים יותר קטנים ויעילים? יאללה בוא נחזור לשנות ה-60. נקנה מכוניות עם מנוע 7 ליטר שעושות 1 ל-3. בוא נזיין את האוזון עד הסוף. מה זה משנה גם ככה עוד 30 שנים ניסע על מימן.

בעתיד נשתה רק מים מותפלים. אין ברירה. בארץ אין מספיק מתקנים להתפלת מים נכון לרגע זה. היו צריכים להיות, אבל מה לעשות אידיוטים מושחתים ביטלו את הפרוייקט. החסכון האישי שלך זניח, אבל אם כולם במדינה יצמצמו את הצריכה זה יהיה מורגש. אם לא נחסוך, אם לא נצמצם את השאיבה, נגרום לנזקים אקלוגים עצומים בלתי הפיכים. אבל מה אכפת לך. אתה אגואיסט ישראלי מצוי. הכל על הזין שלך עד שלא פוגעים בכיס. לך תעביר ל-D בפחית הקוריאנית מליסיניג שלך וסע ללמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לייצר את כל השבבים במחשב שלך זה תהליך מסובך מאוד שעולה הרבה כסף

מה זה קשור

זה קשור.. המדינה לא משלמת על השבבים בחשב שלי.. זה יוציא כסף מקופות אחרות.

+1

העובדה שאני אתקלח 6 דקות מטכ"ליות במקום 20 דקות כמו בן אדם נורמלי, או לא אשטוף את הרכב שלי עם צינור (מי ישמע.. זה שווה ערך בכמות המים לתוספת של 2 דקות בזמן המקלחת במקרה הכי קיצוני), או אבשל פסטה רק בערבי חג - הדברים האלה לא ישנו כלום.

כך או כך המשאבים הטבעיים של המים המתוקים פשוט לא מספיקים ל-7.5 מיליון תושבים, וזה שבר רפאלי תתקלף לנו מול הפרצוף בפריים-טיים - לא ישנה את זה.

חסכון בטח לא יזיק.. וכמה שפחות התפלה זה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעתיד ימצאו תחליף לנפט ויפתחו מכוניות שלא מזהמות את האוויר. זה אומר שהיום צריך לשים זין על איכות הסביבה? צריך להפסיק לפתח מנועים יותר קטנים ויעילים? יאללה בוא נחזור לשנות ה-60. נקנה מכוניות עם מנוע 7 ליטר שעושות 1 ל-3. בוא נזיין את האוזון עד הסוף. מה זה משנה גם ככה עוד 30 שנים ניסע על מימן.

בני אדם מייצרים (וקונים) מכוניות עם מנועים קטנים ויעילים מטעמים כלכליים נטו, זה יותר משתלם מבחינה כספית. אין שום קשר לאוזון.

אתה לא רואה את בר רפאלי בטלוויזיה אומרת "אל תקנו מכוניות עם מנוע 5,000 סמ"ק!! אין לנו אוזון לבזבז!!!", נכון..? ::)

בעתיד נשתה רק מים מותפלים. אין ברירה. בארץ אין מספיק מתקנים להתפלת מים נכון לרגע זה. היו צריכים להיות, אבל מה לעשות אידיוטים מושחתים ביטלו את הפרוייקט. החסכון האישי שלך זניח, אבל אם כולם במדינה יצמצמו את הצריכה זה יהיה מורגש. אם לא נחסוך, אם לא נצמצם את השאיבה, נגרום לנזקים אקלוגים עצומים בלתי הפיכים. אבל מה אכפת לך. אתה אגואיסט ישראלי מצוי. הכל על הזין שלך עד שלא פוגעים בכיס. לך תעביר ל-D בפחית הקוריאנית מליסיניג שלך וסע ללמוד.

איזה קשקוש. האטה של אחוזים בודדים בקצב הניצול של המים בכינרת היא לא מה שתשנה כלום, אתה מושפע יותר מידי מהפרסומות המפחידות בטלוויזיה.

שוב:

נ.ב.

הפחית שלי דווקא לא קוריאנית, אלא גרמנית. והיא לא מליסיניג אלא בבעלותי הפרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

הויכוח הזה הוא פשוט מטומטם, הרי זה ברור שבסוף זה יקרה.

אז מה זה משנה אם זה יקרה עוד 3 שנים או עוד 30 שנה?

בשביל מה לסבול ולדחות את הקץ למשהו שבמילא יקרה? כי לממשל הנוכחי אין זין להזיז משהו, אז הוא מעדיף לשלם לבר רפאלי ולדחות את הפרוייקט הזה לממשל הבא?

זה פשוט ויכוח מטומטם וכל מי שתומך ב"חיסכון" הזה הוא דביל מנותק מהמציאות שלא מבין שהתוצאה הסופית כבר ידועה מראש במילא.

בסוף כולנו נשתמש במים מותפלים, יהיה עושר של מים והכל יהיה בסדר.

אתה שוכח שזה מדינת ישראל

במדינת הכל זז לאט יותר מצב

את מתקני ההתפלה יתחילו לבנות רק אחרי שלא יהיה כלום בכנרת

אז עד שיכנס לשרים בממשלה שכל לראש צריך לחסוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז אם אתה אומר שבכל מקרה "את מתקני ההתפלה יתחילו לבנות רק אחרי שלא יהיה כלום בכנרת", מה זה משנה אם זה יהיה עוד 3 שנים או עוד 30 שנה?

זה ממש מצחיק לראות אתכם מתווכחים מתוך עיוורון מוחלט, שנובע משטיפת מוח שעשו לכם על זה ש"צריך לחסוך במים!!!!11", ולא מבינים כמה שהטענות שלכם מגוחכות וסותרות את עצמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז אם אתה אומר שבכל מקרה "את מתקני ההתפלה יתחילו לבנות רק אחרי שלא יהיה כלום בכנרת", מה זה משנה אם זה יהיה עוד 3 שנים או עוד 30 שנה?

זה ממש מצחיק לראות אתכם מתווכחים מתוך עיוורון מוחלט, שנובע משטיפת מוח שעשו לכם על זה ש"צריך לחסוך במים!!!!11", ולא מבינים כמה שהטענות שלכם מגוחכות וסותרות את עצמן...

+1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קשקוש. האטה של אחוזים בודדים בקצב הניצול של המים בכינרת היא לא מה שתשנה כלום, אתה מושפע יותר מידי מהפרסומות המפחידות בטלוויזיה.

אתה מבסס את זה על סמך הנתונים שצברת בעבודת הדוקטורט במגמת קרקע ומים בפקולטה לחקלאות, נכון?

תאמין או לא, בעולם המחורבן שלנו לא כולם חזירים אגואיסטים שרק דואגים לתחת שלהם. בשנים האחרונות אנשים מעדיפים לרכוש מכוניות קטנות לא רק משיקולים כלכלים (למרות שזה נתן תמריץ לא רע) אלא גם משיקולים של איכות הסביבה. אם אדם אחד יחליף מכונית מזהמת במכונית נקייה יותר לא יהיה שום שינויים. אם אלפים יעשו זאת רמת זיהום האוויר באזורים עירוניים תרד משמעותית. לא סתם המחוקקים באירופה מחמירים משנה לשנה את תקן זיהום אוויר שיצרניות הרכב חייבות לעמוד בהם.

כנ"ל לגבי המים. בדיוק כמו שאין סיבה לקנות מכונית עם מנוע 7 ליטר כדי לעמוד בפקקים, אין שום סיבה להשקות גינות בשיא השרב או להתקלח חצי שעה. הבזבזנות הזאת לא של היחיד אלא של החברה גורמת לשאיבת יתר של מקורות המים בטבע. סביר להניח שאתה לא מבין את ההשלכות. המשפט "בוא נבזבז יותר מים ככה יבנו מהר יותר מתקנים" אידיוטי לחלוטין. בונים את המתקנים. זה שאתה תבזבז יותר לא יבנו מהר יותר. אולי רק אם כבודו יצטרף למאמץ. אני בטוח שהשרירים האשכנזים שלך יזיזו את קורות הברזל מהר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה בלה בלה

בלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלה

בלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלהבלה בלה בלה

אני עדיין לא מבין מה הקשר בין הדברים שאתה כותב שם, למציאות...

אני יכול להתקלח 40 דקות, ואני יכול להתקלח 4 דקות. כך או כך זה לא ישנה כהו זה את העולם.

אה, וגם במצב הכי קיצוני - 7 מיליון אזרחים שמתקלחים 40 דקות מול 7 מיליון אזרחים שמתקלחים 4 דקות - זה עדיין לא ישנה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו אין לנו הטפלה בארץ והמקור מים העיקרי הוא הכינרת, ומי התיהום.

אז להגיד "אם הייתה לנו הטפלה היה יותר טוב" ולהתקלח 40 דקות זה טיפשי.

כל עוד אתה לא רץ לכנסת או מתחבר למשקיע פרטי ויוזם הטפלת מים באזור המרכז, סגור את הברז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין מה הקשר בין הדברים שאתה כותב שם, למציאות...

אני יכול להתקלח 40 דקות, ואני יכול להתקלח 4 דקות. כך או כך זה לא ישנה כהו זה את העולם.

אה, וגם במצב הכי קיצוני - 7 מיליון אזרחים שמתקלחים 40 דקות מול 7 מיליון אזרחים שמתקלחים 4 דקות - זה עדיין לא ישנה כלום.

זו כבר בעיה שלך. יש נתונים שמראים אחרת. [br]פורסם בתאריך: 18.05.2009 בשעה 16:29:47

אם היית יודע שדשא של מגרשי כדורגל משקים עם מים מלוחים !

בפעם האחרונה שבדקתי צמחייה לא גדלה בקרקע מלוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו אין לנו הטפלה בארץ והמקור מים העיקרי הוא הכינרת, ומי התיהום.

אז להגיד "אם הייתה לנו הטפלה היה יותר טוב" ולהתקלח 40 דקות זה טיפשי.

כל עוד אתה לא רץ לכנסת או מתחבר למשקיע פרטי ויוזם הטפלת מים באזור המרכז, סגור את הברז.

למה טיפשי? זה לא מה שיגמור את הכינרת. ואם כן, היא היתה נגמרת בכל מקרה.

זו כבר בעיה שלך. יש נתונים שמראים אחרת.

אתה מוזמן להראות לי נתונים אובייקטיבים שמראים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה טיפשי? זה לא מה שיגמור את הכינרת. ואם כן, היא היתה נגמרת בכל מקרה.

אתה מוזמן להראות לי נתונים אובייקטיבים שמראים את זה.

בתור אחד שמקלל, מתקיף, מעליב, מתנשא, קורא לכל גולש בפורום שעם דעותיו לא מסכים אידיוט/דביל/קשקשן וסתם מזיין בשכל בזמנו החופשי חובת ההוכחה חלה עליך. תביא נתונים שמראים שאין טעם לחסוך מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...