בזבוז מים פושע באשדוד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזבוז מים פושע באשדוד

lev-27

Recommended Posts

אנחנו נמצאים בבצורת. החורף הקודם היה חלש, החורף היוצא היה מאד חלש. המדינה אסרה על השקיית הגינות הציבוריות ועיריית אשדוד באמת אכפה את הגזירה. הגינות הציבוריות באשדוד צהובות. אבל לבעלי מגרש כדורגל באשדוד זה לא מפריע. באשדוד, לא רחוק מתחנת המשטרה, יש מגרש כדורגל. הבעלים של המרגש משקה את המגרש כל יום בשיא החום. שמעתם נכון. אני נוסע לעבודה בערך בשעה 10:00 והממטרות עובדות בשיא המרץ. היום חזרתי מירושלים בשעה 12:00, עברתי לידה המגרש ואני רואה את הממטרות עובדות בשיא השרב. משום מה יש לי תחושה שהוא לא משקה את המגרש על חשבונו. מה אפשר לעשות? למי אפשר להתלונן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זאת אומרת?

היא אמורה להביע את מורת רוחי לגבי הנושא הבכייני, הקטנוני, המתנשא, המוגזם והדבילי הזה.

עכשיו, אם תסלח לי, אני הולך להכין פסטה ולשטוף את המכונית שלי עם צינור בזמן שהיא מתבשלת בליטר וחצי של מי שתיה (שאח"כ ישפכו לכיור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבזבז מים, אני משתמש בהם.

פשוט בלי להיות אידיוט ולחשב כל טיפה כאילו זה סוף העולם, ו/או להציק לאנשים אחרים לגבי הרגלי אכילת הפסטה שלהם.

אין שום מצוקת מים בעולם, כדור הארץ מורכב מ-70% מים!!!!!

זה שהשלטון בישראל הולך על הפיתרון הקל, ומפיק מים רק ממעיינות/מהכינרת, במקום לנצל את כמויות המים האדירות שקיימות בעולם - זאת לא בעיה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בלי להיות אידיוט ולחשב כל טיפה כאילו זה סוף העולם, ו/או להציק לאנשים אחרים לגבי הרגלי אכילת הפסטה שלהם.

זה שהשלטון בישראל הולך על הפיתרון הקל, ומפיק מים רק ממעיינות/מהכינרת, במקום לנצל את כמויות המים האדירות שקיימות בעולם - זאת לא בעיה שלי.

והיה על זה כבר דיון, אבל עכשיו, הוא שאל שאלה עניינית, ואחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק !

המדינה אשמה לא האנשים שחיים בה .

זה שהם עדיין שואבים מהכינרת ( מהשלולית הקטנה הזאת ) זה לא הסוף שלנו ..

כמו שמבטיחים שנים על גבי שנים שיעשו "מערכות" חדשות ומכונות חדשות להטפלת הים התיכון ..

נו בחייאט ראבק כמה זמן לוקח לעשות מתקן כזה ? כמה ?

בארה"ב יש כל כך הרבה מים שפשוט אין לאנשים מה לעשות איתם .. והכל שואבים שם מהאוקיינוס .

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחוסך במים במדינה שכבר שנה חמישית בבצורת וחצי משטחה מדבר, הוא לא אידיוט. מי שלא חוסך, הוא כן.

העולם מורכב מ - 70% מים - אבל מלוחים, לא לשתייה. בשביל להתפיל אותם צריך להשקיע אנרגיה - אם המדינה תתפיל בכמות כזאת

כדי שאתה וכמוך תוכלו להמשיך לשפוך מים היא תצטרך להשקיע הרבה אנרגיה (מפעלי התפלה) ואנרגיה עולה כסף, ונחש מי ישלם על זה?

בקשר להשקייה באשדוד - נראה לי שיש גוף שעושה ביקורות לעיריות בנושא של ביזבוז מים. תבדוק את זה אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COME THE FUCK ON!!!

מה ניסגר איתך? ה- 70 אחוז האלה הם ברובם המכריע (מאוד) אוקיינוסים (=מים מלוחים, אם אני מחדש לך פה משהו), מה גם שמקורות המים המתוקים, רובם ככולם, לא בטריטוריה שלנו. זאת המדינה שלך והיא במצוקה ענקית ואתה שם זין? אתה יכול ללכת לגור במקום שיש בו הרבה מים. טורקיה למשל. יש שם גם הרבה מוסלמים שייקדמו את פניך בברכה. מה שיישאר מהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...