סקירה ראשונית של המודם/נתב אלחוטי שבזק מספקת ללקוחותיה -- ה-D-Link DSL-2650U - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה ראשונית של המודם/נתב אלחוטי שבזק מספקת ללקוחותיה -- ה-D-Link DSL-2650U

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה עדכונים אתה מחפש? לגבי בדיקות הביצועים -- עוד כמה ימים... :-)

בדיקת ביצועים, אמינות, וכדומה. האם באמת מדובר במכשיר כדאי לבית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקת ביצועים ויציבות -- כפי שכתבתי -- עוד כמה ימים.

לגבי אמינות -- אם קראת את הסקירה, אז ציינתי שהנתב בנוי מבחינת החומרה לתפארת ואם תעמיד אותו במאונך, אז גם מבחינת התחממות תהיה בסך הכל מסודר. מעבר לכך, זה עניין של זמן אבל אני אופטימי -- DLINK הוא לא יצרן אלמוני שמחפף פינות.

לגבי כדאיות -- הוא בוודאי עדיף על כל שאר המודמים/נתבים שבזק סיפקה עד היום. השאלה אם ללכת עם מכשיר משולב -- היא כבר שאלה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם הוא ברמה של ראוטר ניפרד שאתה קונה ב150-190 ש"ח.

אם הוא מספק את אותה חבילה, בעיקר מבחינת אמינות וביצועים ויכולת לעמוד בלחץ (ואולי גם נוחות שימוש) אז זה לא רע לקבל אותו עם התחייבות, גם חוסך קצת מקום על השולחן (נראה יותר אסטתי).

אבל מספיק שהוא מספק קצת פחות ולא מגיע לרמה של אותם ראוטריי רמת כניסה (כמו של אדימקס ודילינק) אז נראה לי שעדיף לי לשלם את המחיר.

אני חושד שהECI BFOCUS 312 פוגע לי קצת בביצועי האינטרנט ועושה קצת צרות אבל אני לא ידע באיזה כיוון ללכת - הDLINK של או ראוטר זול של אדימקס למשל ב150-170 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחבר אותו רק דרך כבל רשת או שגם דרך ?? מה שאני אוהב בRTA 1025W זה שאפשר לחבר אותו דרך .

מחשבים אפשר לחבר אליו רק באמצעות כבל רשת. כניסות ה- מיועדות למדפסות ודיסקים חיצוניים.[br]פורסם בתאריך: 2.06.2009 בשעה 12:38:40

מבחינת ביצועים ותכונות, הDSL-2650U כראוטר אינו שונה מהותית מראוטרים עצמאיים שתמצא בשוק באותו טווח מחיר, אבל אל תשכח שהוא תומך בשתי כניסות למדפסות ודיסקים שזה יש רק בנתבים עצמאיים יקרים הרבה יותר. מצד שני הוא לא תומך ב-QOS בערוץ היורד כמו שה-EDIMAX עושה. סה"כ מדובר בנתב טוב לשימושים בייתים של משתמשים לא מתוחכמים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

אבל אם יש לך חשבון של 2.5 מגה ומעלה אצלם אתה יכול להחליף בהתחייבות ל 24 חודשים להישאר בבזק במהירות של 2.5 ומעלה.

(אם אני לא טועה זה גם רשום בסקירה עצמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הלכתי והחלפתי ..

עכשיו יש לי כמה שאלות ..

1- איך אני יכול לבטל את הפיירוול בראוטר??

2- בשביל לפתוח פורטים אני צריך רק להוסיף אותם לפורט טריגירינג ?? כי אני לא מוצא פורט פארוורדינג

תודהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראוטר הזה שווה 480 שקל? נראה לי הגזימו.

ברור שלא שווה 480, אבל אתה משלם עליו בסוף 0 ש"ח אז מה הבעייה ?

על הפרת ההתחיבות מצידך (כשנשאר לך עוד שנתיים) אתה תאלץ לשלם 480. אם נשאר עוד שנה - 240 וכו'...

יד צפי משוער לבדיקות הביצועים ? (כמה ימים יכול להיות לפעמים 60 ימים :) ). אני פשוט מחכה לבדיקות ואם הכל טוב אז נחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...