Killing Floor - לחובבי הזומבים,המשחק שוחרר ועולה 15$ - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Killing Floor - לחובבי הזומבים,המשחק שוחרר ועולה 15$

simonsix

Recommended Posts

המשחק לא שווה, כי הוא משחק .

זה כמו שתגיד על CSS, זה נועד להיות לרשת...וזה ממש לא נכון.

אז במילים אחרונות שווה לקנות את המשחק? נראה לי סבבה 15 דולר לא קריטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כיף שמגיעים חמולות של זומבים :) אבל המפה שלעצמה קטנה מידי וגם לא נותנת יותר מידי מקום לתפוס בו מחסה,אין שדה אש רחב :\ בכדי להשתמש בטיל הלאו אתה צריך שטח פתוח :\.

לדעתי היו יכולים לעשות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אתה יכול להשתמש בכרטיס אשראי נטען של ויזה.

קונים אותם בדואר. קח בחשבון שהם עולים כסף, לא זוכר כמה, ככה שאם נניח הם עולים 15 שקל זו תוספת של כמעט 25% למחיר.

**

לי יש אחד כזה שהוצאתי מזמן כדי לקנות בחנויות שאני לא לגמרי סומך עליהן (shopto.net למשל) ככה שאני יכול לאשר שהוא עבד בחו"ל, לפחות בחלק מהחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג

**

Here's a link to all the info you need about the prepaid visa:

http://www.israelpost.co.il/postshirut.nsf/MisparID/163?OpenDocument

it costs 20NIS so it's not a good bargain just for Killing Floor but if you'll buy some other stuff from shops abroad then the percentage per purchase will decrease making it a little more cost efficient

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

יש לי בעיה במשחק, מקווה שזה הדיון הנכון. הוא אומר שאני צריך להוריד איזשהו עדכון, ומוריד אותו כל פעם שאני מתחבר לשרת, הבעיה היא שהוא כל פעם מתנתק באמצע. אני עכשיו מוריד את הקובץ הזה ידנית, מהאינטרנט, השאלה היא מה אני עושה איתו ברגע שאני מסיים את ההורדה. מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

הבעיה נפתרה כשהתקנתי מחדש את המשחק, כלומר, מחקתי את כל התוכן דרך סטים ואז הורדתי אותו מחדש משם. מצד אחד, אין שרתים ישראלים למשחק, מצד שני, הוא לא רגיש בכלל לפינג: אני משחק בשרתים גרמנים וצרפתיים בלי שום בעיה.

מה שאני אוהב במשחק זה רמת ה-Team Play, אם מישהו מת וצריך לסיבוב הבא, מביאים לו כסף, מרפאים אחד את השני כל הזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...