Killing Floor - לחובבי הזומבים,המשחק שוחרר ועולה 15$ - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Killing Floor - לחובבי הזומבים,המשחק שוחרר ועולה 15$

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

L4D ממש לא שווה 50$, לא ברור לי למה הוא לא מתומחר 25$.

ולדעתי הוא משעמם למדי, המשחק הזה נראה לי יותר מעניין (מבחינת המפלצות ומגוון הנשקים) וגם הגרפיקה נראית לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי שחקתי אצל חבר שיש לו את המשחק

במילה אחת

אכזבה

הסאונד מעולה הגרפיקה טובה אבל הוא משעמם לאללה.

בCOOP זה גם לא משהו :\ וחבל,היו יכולים לעשות יותר לדעתי,כולה 24 מפלצות בROUND ובוס בFINAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי שחקתי אצל חבר שיש לו את המשחק

במילה אחת

אכזבה

הסאונד מעולה הגרפיקה טובה אבל הוא משעמם לאללה.

בCOOP זה גם לא משהו :\ וחבל,היו יכולים לעשות יותר לדעתי,כולה 24 מפלצות בROUND ובוס בFINAL.

אתה שופט מהר מידי ידידי.

סביר להניח ששיחקת ברמה הכי קלה (Beginner) שהיא די מצחיקה.

המשחק עובד על מערכת של "Waves" - גלים של זומבים. בכל גל המספר גדל ומצטרפים זומבים יותר חייתים, כמו הפלש-פאונד, הסטוקריות הבלתי-נראות, והזומבי המטורף עם המסור החשמלי במקום זרוע.

בכל השרתים שאני שיחקתי בהם, בכל גל היו 130 עד 200 זומבים. זה תלוי גם בהגדרות. המקסימום שאפשר להגדיר לפי המשחק הוא 10 גלים, שבסופם מגיע הבוס.

אפשר גם להגדיר 800 זומבים, אבל זה מתכון למוות מהיר מאוד גם ל6 אנשים שעובדים כקבוצה.

אי אפשר בכל-אופן לשרוד המון זמן בלי לעבוד כקבוצה ברמות Normal והלאה.

לדעתי המשחק מצוין. כשחקן RO ותיק, מוזר שהתוודאתי לקיומו רק לפני כמה שבועות בגלל סטים.

מי שאוהב משחקי COOP חייב לעצמו. מכאן המשחק הזה רק ישתפר, ידוע שהמפתחים TWI קשובים מאוד לקהילות הגיימרים שלהם ומוציאים המון עדכונים ותוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לי לשחק בקבוצה :) הבאסה הנוספת כלי הנשק,המגוון עדיין קטן :\ וחבל שכך.

באמת עליתי ברמה והמשחק נהיה קצת יותר מעניין,הבעיה היא שכול המפלצות הם SPAWN ככה שהם יכולות להיות

מאחוריך כאשר נעלת עליך את הדלתות.

בL4D יש מלאן מפלצות שמגיעות והגרפיקה שם קצת יותר זורמת לדעתי.

מפות נוספות לסינגל גם יכול להיות נחמד,הבעיה ברמה הגבוהה ביותר היא שהבוס הסופי פשוט בלתי מנוצח המיניגאן שלו

מוריד 40% פר יריה וזה כבר ממש יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לי לשחק בקבוצה :) הבאסה הנוספת כלי הנשק,המגוון עדיין קטן :\ וחבל שכך.

באמת עליתי ברמה והמשחק נהיה קצת יותר מעניין,הבעיה היא שכול המפלצות הם SPAWN ככה שהם יכולות להיות

מאחוריך כאשר נעלת עליך את הדלתות.

בL4D יש מלאן מפלצות שמגיעות והגרפיקה שם קצת יותר זורמת לדעתי.

מפות נוספות לסינגל גם יכול להיות נחמד,הבעיה ברמה הגבוהה ביותר היא שהבוס הסופי פשוט בלתי מנוצח המיניגאן שלו

מוריד 40% פר יריה וזה כבר ממש יותר מידי.

באמת שכמעט בכל השרתים ששיחקתי בהם, אנשים עבדו כקבוצה. יכול להעיד רק על מקרה אחד מצחיק שאירע במשחק האחרון שלי לפני שעתיים, סרבר על HARD, שבו מישהו החליט להיות רמבו, ואשכרה הצליח לשרוד ולשחוט לא מעט זומבים.

ברמות נורמל והארד, המשחק הרבה יותר מתוחכם מאיך שאולי הוא נראה. עניין של תקשורת, מיקום נכון, חסימת דלתות, שימוש נכון בתחמושת.

במפה של המעבדות, הדרך הכי מהירה לקבוצה להישחט היא להסתמך על 2 דלתות חסומות בתוך מסדרון צר. זה מתכון לשבירת שתי הדלתות והסתערות לינץ' ענק של ספסימנים.

הזומבים מושרצים בכל מקום בו השחקנים לא נמצאים. אני חושב שהיוצרים עשו עבודה טובה בלהעלים את הspawning מעיני השחקנים. אם אתה חוסם 2 דלתות משני הכיוונים, ואלו הדרכים היחידות, זומבים אך ורק יושרצו מעבר לדלתות. יש הגיון באיך שזה עובד, והם אף פעם לא יגיעו בצורה לא רציונאלית. רק להיזהר מהקראולרים שקופצים ממחילות אוורור (העכבישים).

לגבי מפות - כבר ראיתי כמה חדשות על שרתים, ואני יודע שהמון אנשים יעבדו על מפות חדשות, גם המייצרים. אני מסכים גם שהמשחק הגיע עם מעט מדי מפות, רק 5, אבל לדעתי בקרוב השרתים יתמלאו בהמון מפות חדשות.

הבוס הוא הפטריאך, שבעצם מגלם את המדען הראשי שהביא לשיבוטים הלא מוצלחים. אתה צודק, מאוד קשה להביס אותו, אבל זה בהחלט אפשרי על נורמל, עם עבודת צוות. בעיקר תזוזה נכונה של התחמקות מהמיניגאנים, שימור רימונים ושימוש נכון בהם, ורדיפתו כשהוא מרפא את עצמו תחת הסוואה.

Ragnarok online?

לא :) Red Orchestra. מוד ה WW2 של החזית המזרחית, שהתבסס על המנוע של אנריל טורנמאנט, שהפך למשחק סטים בעצמו. שיחקתי מהבטא הראשונה, ואף פעם לא שמעתי על קילינג פלור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק לא שווה, כי הוא משחק .

לא משנה.

אני מניח שהתכוונת שהSP לא שווה בגלל שהמשחק מיועד לרשת.

טכנית אני נוטה להסכים, על אף שיש Challenge בלשחק אותו לבד ולראות כמה אתה מצליח לשרוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...