Lenovo N500/Vostro A860/Studio 1537/Compaq CQ61/HP 550/LG RD510? תקציב 4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lenovo N500/Vostro A860/Studio 1537/Compaq CQ61/HP 550/LG RD510? תקציב 4K

biodome

Recommended Posts

היי אנשים,

אדם מבוגר צריך מחשב חדש, הוא משתמש בו לגלישה באינטרנט בלבד.

רצוי מסך גדול וברור, זמן תגובה מהיר, ואיכות חומרים גבוהה, ופעולה שקטה (לא מאוורר רועש).

אחריות 3 שנים עדיפה.

תקציב בין 3000 ל-4000 ש"ח.

כאמור סוג מעבד (כול עוד זה לא ATOM), נפח , כרטיס מסך - לא כזה עקרוני.

גם משקל לא כזה עקרוני כי הוא לא באמת מזיז אותו.

מערכת הפעלה גם לא עקרוני, אם כי נחמד אם יהיה דרייברים ל-.

יותר חשוב משטח עכבר נוח, מסך קריא (לא נראה לי שחשוב שיהיה מט, הוא בד"כ בכיוון נגדי לחלון), איוורור שקט ושלא יתפרק אחרי שנה.

מה הולך היום? מה אתם ממליצים? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן השאלה היתה יותר אם יש הבדל מבחינת איכות בניה בדגמים אלו שכולם באמת באותה רמה פחות או יותר..

או שידוע אולי על אחד מהם שהוא נפל או משהו בסגנון..

[br]פורסם בתאריך: 14.05.2009 בשעה 16:58:50

איזה תזמון.. פרצו להורים שלי הלילה וגנבו את המחשב הנייד הישן שלו.. חח חרא מחשב גנבים טיפשים :-X[br]פורסם בתאריך: 15.05.2009 בשעה 11:27:31
אגב לא הייתי אומר שזה לא באמת משנה..

זו לדוגמא ביקורת דיי רצינית על ה-A860

http://www.notebookcheck.net/Review-Dell-Vostro-A860.13630.0.html

והם פשוט קוטלים בו הכול כמעט מלבד המסך.

מקלדת לא טובה, משטח עכבר איטי ולא מגיב, איכות פלסטיקה ירודה, שני חיבורי USB באותו צד, גלוסי שתופס טביעות אצבעות, ומעל לכל הוא רועש.

"Even during regular use the noise of the cooling system is very annoying."

אגב גם על ה- 1545 שכבר חשבתי לקחת, פתאום ראיתי בביקורת שהוא כולו גלוסי גם מבפנים - זו פסילה אוטומטית מבחינתי. מה לכל הרוחות עובר על מחלקת הפיתוח של .

זו בדיוק הסיבה שפניתי לפורום מלכתחילה - כי אני לא מעודכן, ומקווה שאנשים בפורום שיותר נחשפים לפרטים כאלו יוכלו להזהיר אותי מנפילות שכאלו בלי שאני אצטרך לבצע מחקר מעמיק בעצמי על מספר רב של דגמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, קראתי את הביקורת הזו על ה-A860 ובגלל זה גם אני הססנית לגביו אבל האמת היא שזו הביקורת הרצינית היחידה שקראתי ו-Notebookcheck לא תמיד עומדים בקו אחד עם הדעות שלי כך שהייתי מעדיפה לבדוק את העניין אישית. לא ראיתי אותו ולכן אין לי מידע נוסף אבל מכיוון שיש לו לא מעט יתרונות בהשוואה למתחרים בטווח המחיר, אולי שווה לעשות את המאמץ לראות אותו (ולדווח לנו). נדמה לי שיש מישהו בפורום שיש לו את המחשב, אולי הוא יכול לספר אם המצב באמת כלכך גרוע, אני אנסה לאתר מי זה היה.

האיכות של ה-N500 לעומת זאת בסדר גמור והמקלדת בהחלט טובה מהממוצע למחשבים כלכך זולים להתרשמותיי. מבחינת רעש, לא קראתי שום תלונות ספציפיות בנושא אבל גם לא עבדתי איתו לאורך זמן באופן אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...