תעמולה מיסיונרית? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעמולה מיסיונרית?

Nahum2

Recommended Posts

מתאר לעצמי שגם אתה רוסי? אולי אני טועה.

ושוב מגיע אדם שלא מבין דבר בנושא שהוא מדבר עליו. פשוט בור ועם הארץ. אולי אתה זה שחי ללא מחשבה ורצון חופשי - מאיפה נובעת כל האנטיות הזאת?

אני עם כל הכבוד מדבר, חי ומתנהג עם מחשבה ורצון חופשי ויהדות ושמירת מצוות היא בחירה. אף אחד לא מצמיד לך אקדח לרכה.

אתה באמת טועה. הוריי אינם מאירופה בכלל, ואני נולדתי כאן וגרתי כאן כל ימי חיי.

אם אתה טוען שאני בור ועם הארץ ולא מבין דבר בנושא, תוכיח את זה. זה שאתה זורק משפטים מפוצצים לא הופך את זה לנכון

ה"אנטיות" (כפי שהטבת להתנסח) נובעת מכך שהיהדות (ורוב הדתות האחרות) הן רעיון מפגר וטיפשי בדיוק כמו להאמין בפיית השיניים, ובה הפסקתי להאמין לפני זמן מה. ובנוסף ה"אנטיות" בעיקר מכוונת כלפי מה שעכביש קרא לו בעבר ה"כת הרבנית" הקיימת במדינה ומצייתת לכל רב בשקל כאילו דבריו הם דברי אלוהים חיים.

אם אף אחד גם לא מצמיד לך אקדח לרקה, למה אתה בוחר לנהוג לפי מנהגים פרימיטיביים, גזעניים, לאומניים, קסנופוביים וסקסיסטיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אני עם כל הכבוד מדבר, חי ומתנהג עם מחשבה ורצון חופשי ויהדות ושמירת מצוות היא בחירה. אף אחד לא מצמיד לך אקדח לרכה

אם ככה אז למה אתה כל כך אנטי נגד דתות אחרות ?

מבחינתי זה סתם צביעות

חרדים שמחזירים בתשובה ולא רק בארץ אלה בעולם זה בסדר מבחינתך

אבל שנוצרים עושים אותו הדבר זה פיתאום טאבו ?

ומה שאמרתה על הפחד שהנוצרים יהיו הרוב פה הוא מגוחך ביותר -אם כבר המוסלמים אבל יש להם תחרות אם הפינגווינים

ותאמין לי כלא מאמין כבר הייתי מעדיף את הנוצרים של היום הם הרבה פחות קיצונים מהדתות האחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודי מקרב יהודי [גם בשאר העולם]ולא נוצרי ,מוסלמי וכו'..

ההבדל הוא ענק.

והוא לא התכוון שהנצרות תרבה פה -אלא האנטי יהדות [החופשיות כמו גוי]למרות שאני חושב ההפך אנשים אט אט מתקרבים למקורות.

אני לא רוצה להכנס לויכוחים -אתה מעדיף את הנוצרים ביותר כמו אז בזמן השואה [אנשים לא לומדים מהעבר]

היהדות נוגדת [מקשה] להעביר עמים אחרים על דתם והדתות האחרות סוגדות להפך...

היהדות שונה מכל דת בעולם נקודה.

מה גם היהודי צריך לשמור את עצמו לא להתערבב בין העמים [כמו אז בגרמניה -לחכות אותם ]

תלמד מיעקב שהגיע למצרים ,פרעה אמר לו בוא לגור עימי ואני אתן לך וכו... [לגור לידי עם ארמון אתה ועמך] מה אמר לו יעקב? לא. תן לי מקום רחוק ושם אני ועמי נחייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שתמשיכו, יש לי שאלה, מה עושה יהודי ליהודי?

ולמה לכם לקבוע שיהודים משיחיים אינם יהודים?

שהרי אתם לא אומרים ל"יהודים אתאיסתים" שהם אינם יהודים נכון?

ושהרי אתם לא אומרים ל"יהודי ארי קרישנא" (ושאר עובדי אלילי הניו אייג' מהמזרח הרחוק) שהם אינם יהודים נכון?

ושהרי אתם לא אומרים לחב"דניקים שהם לא יהודים יותר - הרי הם מאמינים במלובביץ כמשיח (שאגב מעולם לא היה בארץ ישראל)

אז מדוע אדם יהודי שמאמין באדם יהודי אחר (ישו\ישוע) כמשיח על פי נבואות התנ"ך הוא אינו יהודי?

ומדוע בכלל נתתם לרבנים את הכוח להחליט החלטות שכאלה עבורכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז למה אתה כל כך אנטי נגד דתות אחרות ?

מבחינתי זה סתם צביעות

חרדים שמחזירים בתשובה ולא רק בארץ אלה בעולם זה בסדר מבחינתך

אבל שנוצרים עושים אותו הדבר זה פיתאום טאבו ?

ומה שאמרתה על הפחד שהנוצרים יהיו הרוב פה הוא מגוחך ביותר -אם כבר המוסלמים אבל יש להם תחרות אם הפינגווינים

ותאמין לי כלא מאמין כבר הייתי מעדיף את הנוצרים של היום הם הרבה פחות קיצונים מהדתות האחרות

וואו אתה כל כך לא בכיוון.

ראה מה שכתב אדון רוני ואולי תבין את קצה הקרחון.

לא אמרתי שום דבר פה נגד נצרות. כמו שאמרתי, אתה בכלל לא בכיוון.

אני גם לא בעד קיצוניות ביהדות(כי אני בנאדם יותר חומרי ואולי קצת יותר מודרני וקשה לי לקבל דברים כאלה).

אתה באמת טועה. הוריי אינם מאירופה בכלל, ואני נולדתי כאן וגרתי כאן כל ימי חיי.

אם אתה טוען שאני בור ועם הארץ ולא מבין דבר בנושא, תוכיח את זה. זה שאתה זורק משפטים מפוצצים לא הופך את זה לנכון

ה"אנטיות" (כפי שהטבת להתנסח) נובעת מכך שהיהדות (ורוב הדתות האחרות) הן רעיון מפגר וטיפשי בדיוק כמו להאמין בפיית השיניים, ובה הפסקתי להאמין לפני זמן מה. ובנוסף ה"אנטיות" בעיקר מכוונת כלפי מה שעכביש קרא לו בעבר ה"כת הרבנית" הקיימת במדינה ומצייתת לכל רב בשקל כאילו דבריו הם דברי אלוהים חיים.

אם אף אחד גם לא מצמיד לך אקדח לרקה, למה אתה בוחר לנהוג לפי מנהגים פרימיטיביים, גזעניים, לאומניים, קסנופוביים וסקסיסטיים?

אתה רואה שאתה בור ועם הארץ? אני לא צריך להוכיח לך את זה, אתה די טוב בלהוכיח את זה לבד.

קודם כל, רוב היהדות מבוססת על דרכי ארץ ובריאות. התורה היא דרך חיים.

אין לי כל רצון לענות לך כיוון שממילא אינך מאמין בבורא עולם אז אנחנו מדברים שפות שונות. סינית אתה מבין? כי אני לא.

אז חבל לי על הזמן.

ושהרי אתם לא אומרים ל"יהודי ארי קרישנא" (ושאר עובדי אלילי הניו אייג' מהמזרח הרחוק) שהם אינם יהודים נכון?

אז מדוע אדם יהודי שמאמין באדם יהודי אחר (ישו\ישוע) כמשיח על פי נבואות התנ"ך הוא אינו יהודי?

מה? מי בכלל דיבר על המשיח? מאיפה הבאת את זה שתהיה לי בריא. עזוב אותי משטויות כאלה.

אני מאמין בבורא עולם, לא מאמין בבן אדם. רב הוא סך הכל מורה.

ולגבי היהודים המשיחיים, הם בכלל מאמינים בדרך שונה לגמרי שהיא אינה היהדות אך הם נקראים יהודים כיוון שאימם יהודיה.

תהיה יהודי במעשים שלך. מה שווה תפוח יפה שבתוכו תולעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שהכל עניין של הגדרה עצמית, אבל דתיים יגידו לך שיש XYZ תנאים.[br]פורסם בתאריך: 15.05.2009 בשעה 10:39:43

כל מה שאמרת לא מקנה זכות לאף אחד ובטח שלא לבור הרוסי הזה לדבר כך כלפי שומרי מצוות שמנסים רק לגרום לנו למעשים טובים גם אם קשה לך להבין את זה.

תאמין לי, אם אף אחד לא ירים יד ויגן על מי שמגן עלינו, אף אחד לא יעשה את זה וזה רק עניין של זמן עד שהיהדות תהיה מיעוט בקרב האוכלוסיה ואני לא מדבר על האנשים אלא על המעשים(זה כבר משתלט).

במקום חנוכה, הרוב יחגוג קריסמיס וזאת רק דוגמא קטנה. מעדניות שמוכרות חזיר? רק בשביל רוסים. ה'יהודים' הישראלים שקונים שם? זה אינטרס, אין קשר בין זה לבין מה שאני מתכוון. מי שמבין מבין.

מתאר לעצמי שגם אתה רוסי? אולי אני טועה.

ושוב מגיע אדם שלא מבין דבר בנושא שהוא מדבר עליו. פשוט בור ועם הארץ. אולי אתה זה שחי ללא מחשבה ורצון חופשי - מאיפה נובעת כל האנטיות הזאת?

אני עם כל הכבוד מדבר, חי ומתנהג עם מחשבה ורצון חופשי ויהדות ושמירת מצוות היא בחירה. אף אחד לא מצמיד לך אקדח לרקה.

ולגבי הזלזול שלך(זקן סנילי בן 90),

או הו כמה שאתה רחוק שנות אור מלהגיע לקצהו של שיערת אפו ברמתו בתור בנאדם חכם גדול ומשכיל. עוד לפני שרב גדול עוסק בתורה הוא קודם כל בנאדם משכמו ומעלה.

מי אתה שתדבר כמו שאתה מדבר? אתה שרץ, תועבה.

אתה בנאדם הזוי, גזען, צבוע ופנאטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שהכל עניין של הגדרה עצמית, אבל דתיים יגידו לך שיש XYZ תנאים.[br]פורסם בתאריך: 15.05.2009 בשעה 10:39:43

אתה בנאדם הזוי, גזען, צבוע ופנאטי.

מגניב ;D

תודה על המחמאות הוד נקניקותך.

לך למקווה ואח"כ לשיעורי קבלה ואולי תבין פיסה קטנה מהדברים שאתה כל כך אנטי נגדם וכל כך טועה באנטיות שלך.

ובכלל עדיף שלא תכנס פה לדיון שלא תטמא אותי חס וחלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי היהודים המשיחיים, הם בכלל מאמינים בדרך שונה לגמרי שהיא אינה היהדות אך הם נקראים יהודים כיוון שאימם יהודיה.

תהיה יהודי במעשים שלך. מה שווה תפוח יפה שבתוכו תולעים?

לפי ההגדרה שזה עתה הצבת בפנינו ל"מי הוא יהודי", כ70% מאזרחי מדינת הם לא יהודים, הם לא הולכים לבית הכנסת, הם לא מאמינים באלוהים, הם לא שומרים מצוות.

לעומת זאת, היהודים המשיחיים כן מאמינים גם בתנ"ך, כן מאמינים באלוהים, וכולי... הם יותר יהודים, לפי הגדרתך, מ70% מאזרחי המדינה.[br]פורסם בתאריך: 15.05.2009 בשעה 11:01:55

אני אומר שהכל עניין של הגדרה עצמית, אבל דתיים יגידו לך שיש XYZ תנאים.

גם בן גוריון אמר שאדם המגדיר עצמו יהודי הוא יהודי.

הוא גם אמר שהמנדט שלנו הוא התנ"ך, ולא הרבנים.

יהודים משיחיים הם יהודים כמו כל שאר היהודים.[br]פורסם בתאריך: 15.05.2009 בשעה 11:04:02

חברים,

ישוע (או ישו אם תרצו) היה יהודי, מילא את נבואות התנ"ך על המשיח (בין אם נוח לנו או לא).

לדוגמא, ישעיהו בפרק נ"ג מנבא שעם ידחה את המשיח והוא יומת עבור חטאינו.

דניאל בפרק ט' מנבא שהמשיח יבוא עד חורבן בית המקדש השני (לפני 2000 שנה הדד ליין).

וכולי...

זאת אומרת שאין שום דבר לא יהודי בלהאמין בישוע כמשיחו של אלוהים.

זה שהגויים תפסו טרמפ בדרך - זה בדיוק הייעוד של עם ושל המשיח, שהרי אלוהים לא ברא יהודים, ולא נועד רק לעם , אלא לכל העולם, ובכך, עם ישראל אמור היה להיות "אור לגויים", זאת אומרת להביא את הגויים לאלוהים, וזה בדיוק מה שקרה בעזרת ישוע, הגויים באו להאמין באלוהי אברהם יצחק ויעקב.

כמובן שאין לשכוח שזרם מסויים בנצרות (קתולים) עשו שמות על גבם של היהודים במהלך ההיסטוריה (פוגרומים, אינקוויזיציות, שואה) וברוב חוצפתם עשו זאת בשמו של ישוע, האם זה אומר שישוע שלח אותם? כמובן שלא, זה רק מעיד על כך שהם תפוח רקוב.

אם היו מכירים את הברית החדשה היו קוראים שזאת דורשת מעמי העולם לשמור, לתרום ולהתפלל בעד עם ישראל - העם הנבחר.

הרבנים שוטפים את מוחם של כולנו באומרם "ישו הנוצרי" שבכלל היה יהודי, כמו שהם אומרים "משה רבינו" שהרי משה מעולם לא היה רב.

הם טוענים שהברית החדשה אנטישמית אך להם עצמם אסור לקרוא אותה... בעוד היא ספר הנכתב ע"י יהודים בארץ ישראל וכולה מלאה באהבת אלוהים.

אז... שלא יעבדו עליכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשפט האחרון שלך תם הדיון.

אין מה להוסיף. בזאת הוכחתי לעצמי את מה שחשבתי מזה זמן רב.

אני לא מכליל את כולם כך שאין בכוונתי לפגוע בכל מי שרוסי, יש אחלה חבר'ה מרוסיה אבל אלה שמדברים כמוך, צריך לגרש במיידית בחזרה לארץ מוצאך כי אין לך מה לחפש כאן.

אתם הגויים שמשרישים את המנהגים, המחשבות, המאכלים, וכל מה שהבאתם איתכם מרוסיה - לארץ זבת חלב ודבש זו אשר לא קשורה אליכם בשום נתון.

אתם יותר גרועים מערבים כי אתם חיים בינינו ומתיימרים להיות יהודים.

אתם בזים ליהדות שהיא עצם קיומה של מדינת .

פשוט תחזרו למקום ממנו יצאתם.

אפשר לנעול הדיון.

אתה שמתה לב לכך שהארץ היא מקום קיבוצם של יהודי התפוצות כן? כל אחד בא עם המנהגים שלו, אלא ששומרים על המהגים שהם קנו במהלך חייהם בגלות חיים בגינוי והפלייה (דוגמא קלה- אתיופיים) אני שוב אומר, זאת לא יהודה בשביל ליהיות ישראלי (לפי דעתי לפחות) לא חובה ליהיות יהודי מאמין. אם אני אוהב את הארץ הזאת ואני הולך להגן עליה וזה שאני ממוצא רוסי שולל ממני את הזכות לחיות פה בשלווה? טיטאן אתה וNOSH שניכם ישראלים עם דעות נוגדות ומי אתה לעזזל בשביל לפסול עם שלם ולשלוח אותו לארץ מוצאו? מי אתה לעזזל שתקבע מי יהודי או לא? יש לך פריוילגיה או משהו בסגנון? זה שהבנאדם חושב שאלו שקוראים לעצמם תלמידי תורה שחיים על מיסים שאנשים ישרים משלמים למדינה ולא מחרפים את נפשם במלחמות הם פסולים זאת זכותו, אף יש דבר נכון במחשבותיו מכיוון שאנשים אלו מוציאים שם רע לכל אלא שיודעים איך לשמור מצוות, לשרת בצבא, לעבוד ולעשות כל מה שתלמיד תורה עושה.

בדבר אחד אני מסכים איתך, אפשר (ואף צריך לנעול את הדיון) כולנו פה ישראלים ובמקום לחיות בשלום בינינו אנחנו רבים, ולא טיטן הבעייה היא לא רק באנשים כמו NOSH אלא באנשים כמוך שחיים על פי גבולות ברזל בעולם המודרני. תבין זה כבר לא עובד הכל משתנה, ה"דמוקרטיה" נותנת לכולם זכויות שוות. אם הבנאדם רוצה ליהיות כופר אז אתה לא תעמיד אותו בדרך הישר (חוק איסור מיסיון זוכר אותו?)[br]פורסם בתאריך: 15.05.2009 בשעה 11:11:50

לפי ההגדרה שזה עתה הצבת בפנינו ל"מי הוא יהודי", כ70% מאזרחי מדינת הם לא יהודים, הם לא הולכים לבית הכנסת, הם לא מאמינים באלוהים, הם לא שומרים מצוות.

לעומת זאת, היהודים המשיחיים כן מאמינים גם בתנ"ך, כן מאמינים באלוהים, וכולי... הם יותר יהודים, לפי הגדרתך, מ70% מאזרחי המדינה.[br]פורסם בתאריך: 15.05.2009 בשעה 11:01:55

גם בן גוריון אמר שאדם המגדיר עצמו יהודי הוא יהודי.

הוא גם אמר שהמנדט שלנו הוא התנ"ך, ולא הרבנים.

יהודים משיחיים הם יהודים כמו כל שאר היהודים.[br]פורסם בתאריך: 15.05.2009 בשעה 11:04:02

חברים,

ישוע (או ישו אם תרצו) היה יהודי, מילא את נבואות התנ"ך על המשיח (בין אם נוח לנו או לא).

לדוגמא, ישעיהו בפרק נ"ג מנבא שעם ישראל ידחה את המשיח והוא יומת עבור חטאינו.

דניאל בפרק ט' מנבא שהמשיח יבוא עד חורבן בית המקדש השני (לפני 2000 שנה הדד ליין).

וכולי...

זאת אומרת שאין שום דבר לא יהודי בלהאמין בישוע כמשיחו של אלוהים.

זה שהגויים תפסו טרמפ בדרך - זה בדיוק הייעוד של עם ישראל ושל המשיח, שהרי אלוהים לא ברא יהודים, ולא נועד רק לעם ישראל, אלא לכל העולם, ובכך, עם ישראל אמור היה להיות "אור לגויים", זאת אומרת להביא את הגויים לאלוהים, וזה בדיוק מה שקרה בעזרת ישוע, הגויים באו להאמין באלוהי אברהם יצחק ויעקב.

כמובן שאין לשכוח שזרם מסויים בנצרות (קתולים) עשו שמות על גבם של היהודים במהלך ההיסטוריה (פוגרומים, אינקוויזיציות, שואה) וברוב חוצפתם עשו זאת בשמו של ישוע, האם זה אומר שישוע שלח אותם? כמובן שלא, זה רק מעיד על כך שהם תפוח רקוב.

אם היו מכירים את הברית החדשה היו קוראים שזאת דורשת מעמי העולם לשמור, לתרום ולהתפלל בעד עם ישראל - העם הנבחר.

הרבנים שוטפים את מוחם של כולנו באומרם "ישו הנוצרי" שבכלל היה יהודי, כמו שהם אומרים "משה רבינו" שהרי משה מעולם לא היה רב.

הם טוענים שהברית החדשה אנטישמית אך להם עצמם אסור לקרוא אותה... בעוד היא ספר הנכתב ע"י יהודים בארץ ישראל וכולה מלאה באהבת אלוהים.

אז... שלא יעבדו עליכם!

יש משהו בדבריך... דווקא הרבה משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיטאן, אני יליד הארץ, לכן אין לי לאן לחזור. אתה כל הזמן מנסה להוציא בתור נוצרי מיסיונר שמנסה להרוס את המדינה היהודית הקדושה שלך, וכשאני אומר שאני אטאיסט ואין לי שום קשר לנצרות, אתה ממשיך בשלך. אתה מנסה להעיף את אלה שלא חושבים כמוך ופוסל מוצא שלם רק בגלל מוצאו, כמו שvic07 כבר אמר, אם היה לך בעיה עם עם רוסי ספציפי לא היית פוסל מוצא שלם ומשתמש ב"רוסי" בתור מילת גנאי. עד כמה שזה אירוני הדעות שלך מאוד מזכירות את אלה של היטלר או מדינות מוסלמיות קיצוניות כמו אירן למשל, ששם מקובל להרוג לפי מוצא או כאלה שלא מסכימים עם האיסלם. מעבר לזה, אנשים כמוך, שמזלזלים בציונות (ואני יכול להביא ציטוטים מאוד יפים שלך מהתיבת דואר שמוכיחים זאת) ושונאים כ"כ את הרצל ואנשים נוספים שבזכותם אתה כאן ולא במדינות מוסלמיות (במידה ואתה ממוצא מזרחי, שום דבר גזעני) זה סכנה יותר גדולה למדינה הזאת מאשר אנשים כמוני שפשוט לא מסכימים עם התנך.

vic07,

למה לטרוח להתווכח עם אדם דתי?

הרי התנ"ך וכל הדת היהודית הם גזעניים, סקסיסטיים, לאומניים וקסנופוביים.

לצערנו, עדיין יש אנשים שבמאה ה-21 מסכימים מרצון לחיות ללא מחשבה

וללא כל רצון חופשי, אלא רק מקשיבים לרב שלהם (שהוא זקן סנילי בן 90 שאיבד כל קשר עם המציאות)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודי מקרב יהודי [גם בשאר העולם]ולא נוצרי ,מוסלמי וכו'..

ההבדל הוא ענק.

לא רק שזה לא נכון בפועל גם אם זה היה נכון זה לא היה הבדל ענקי

בכל מקרה יש מושג כזה גיור תחפש במילון ויש חרדים שמטיפים לגיור כמו שהמיסיונרים מטיפים לנצרות

זה שבארץ זה הרבה פחות נפוץ זה כבר סיפור אחר

והוא לא התכוון שהנצרות תרבה פה -אלא האנטי יהדות [החופשיות כמו גוי]למרות שאני חושב ההפך אנשים אט אט מתקרבים למקורות.

אני לא חושב שיש פה הרבה אנטי יהדות אם כבר אנטי כפיה ואפליה על בסיס דתי וזה לא משנה אם זה יהדות או דתות אחרות

אנשים מתעצבנים בצדק על זה שהמון חרדים לא משרתים בצבא או בשרות לאומי \מקבלים כל מיני קיצבאות וכו

רק בגלל שהם בחרו את הדרך הזאת

אני לא רוצה להכנס לויכוחים -אתה מעדיף את הנוצרים ביותר כמו אז בזמן השואה [אנשים לא לומדים מהעבר]

היהדות נוגדת [מקשה] להעביר עמים אחרים על דתם והדתות האחרות סוגדות להפך...

כמה שטויות אתה מדבר הנאצים לא היו דתים למעשה הם היו די נגד הדתות אבל לא רצו בשלב שהם היו בו לצאת בגלוי נגד הנצרות

כי לנצרות כמו היום היה הרבה מאוד כוח

בכל מקרה הנצרות לא שיגשגה בגרמניה הנאצית ולא לקחה חלק משמעותי בשילטון הנאצי וסביר להניח שאם הם היו כובשים את כל העולם

בסוף היו מתפנים גם להשמיד את הנצרות והאיסלם ואת הדתות הגדולות האחרות כי זה עומד בניגוד לדיקטטורה שהם רצו

אם כבר אתה יכול לדבר על דברים כמו אינקוזיציה ודברים בסגנון

אבל הנצרות היום לא חושבת בכיוון הזה כי זה רק ירחיק לה מאמינים ומאמינים =$

היהדות שונה מכל דת בעולם נקודה.

כן נבחן את זה

אמונה באל אחד שהוא לא בסל או משהו בסגנון יש גם בנצרות ובאיסלם

אברהם יצחק ויעקוב -גם באיסלם ובנצרות

מה גם היהודי צריך לשמור את עצמו לא להתערבב בין העמים [כמו אז בגרמניה -לחכות אותם ]

תלמד מיעקב שהגיע למצרים ,פרעה אמר לו בוא לגור עימי ואני אתן לך וכו... [לגור לידי עם ארמון אתה ועמך] מה אמר לו יעקב? לא. תן לי מקום רחוק ושם אני ועמי נחייה.

המצרים הקדמונים היו אימפריה ענקית ופרעה כמו בתרבויות עתיקות אחרות נחשב סוג של אל

וזה למעשה היה סוג של דיקטטורה

ככה שלא מפתיע שהוא לא רצה לגור במקום כזה כמו שלא תרצה לגור בקוריאה הצפונית היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושהרי אתם לא אומרים לחב"דניקים שהם לא יהודים יותר - הרי הם מאמינים במלובביץ כמשיח (שאגב מעולם לא היה בארץ ישראל)

אז מדוע אדם יהודי שמאמין באדם יהודי אחר (ישו\ישוע) כמשיח ישראל על פי נבואות התנ"ך הוא אינו יהודי?

יהודי נשאר תמיד יהודי, גם אם הוא חוטא, וגם אם הוא "משיחי", "נוצרי", "מוסלמי" וכו'.

יהודי הוא תמיד יהודי, וכל עוד הנר דולק - יכול האדם לחזור לדרך הישר.

לא רק שזה לא נכון בפועל גם אם זה היה נכון זה לא היה הבדל ענקי

בכל מקרה יש מושג כזה גיור תחפש במילון ויש חרדים שמטיפים לגיור כמו שהמיסיונרים מטיפים לנצרות

זה שבארץ זה הרבה פחות נפוץ זה כבר סיפור אחר

היהדות לא מעודדת גיור, מי שרוצה מרצונו להכנס בברית אברהם -מוזמן [לא כמו דתות אחרות[ביניהם כת אחת בנצרות] שאומרת שאם אתה לא הולך בדרך שלי אתה כופר ותלך לגהנום-משמע רש"י הרמב"ם וכו.. ילכו לגהנום, ביהדות גם לגוי יש חלק לעולם הבא [מקיים שבע מצוות בני-נח] ואם הוא רוצה מרצונו יכול להכנס [אבל מקשים עליו-כדי לראות שבאמת רוצה להכנס בברית ישראל]

אני לא חושב שיש פה הרבה אנטי יהדות אם כבר אנטי כפיה ואפליה על בסיס דתי וזה לא משנה אם זה יהדות או דתות אחרות

אנשים מתעצבנים בצדק על זה שהמון חרדים לא משרתים בצבא או בשרות לאומי \מקבלים כל מיני קיצבאות וכו

רק בגלל שהם בחרו את הדרך הזאת

דנתי אל זה כבר הרבה פעמיים [תעשה חפוש]

בעיקרון קודם תראה מדוע זה כך ...

http://olam-jew.com/shut/hacharedim-vehazava.htm

http://olam-jew.com/shut/takzivim.htm

כמה שטויות אתה מדבר הנאצים לא היו דתים למעשה הם היו די נגד הדתות אבל לא רצו בשלב שהם היו בו לצאת בגלוי נגד הנצרות

כי לנצרות כמו היום היה הרבה מאוד כוח

בכל מקרה הנצרות לא שיגשגה בגרמניה הנאצית ולא לקחה חלק משמעותי בשילטון הנאצי וסביר להניח שאם הם היו כובשים את כל העולם

בסוף היו מתפנים גם להשמיד את הנצרות והאיסלם ואת הדתות הגדולות האחרות כי זה עומד בניגוד לדיקטטורה שהם רצו

אם כבר אתה יכול לדבר על דברים כמו אינקוזיציה ודברים בסגנון

אבל הנצרות היום לא חושבת בכיוון הזה כי זה רק ירחיק לה מאמינים ומאמינים =

הנצרות גם היית שותפה שם [וגם בעבר היותר רחוק כמו שציינת ]

חחח היטלר רק תיהודים רצה להשמיד -זאת היית המטרה אז אל תבלבל תשכל.

כן נבחן את זה

אמונה באל אחד שהוא לא בסל או משהו בסגנון יש גם בנצרות ובאיסלם

אברהם יצחק ויעקוב -גם באיסלם ובנצרות

נכון. זה מראה כמה שהם העתיקו מהיהדות.

המצרים הקדמונים היו אימפריה ענקית ופרעה כמו בתרבויות עתיקות אחרות נחשב סוג של אל

וזה למעשה היה סוג של דיקטטורה

ככה שלא מפתיע שהוא לא רצה לגור במקום כזה כמו שלא תרצה לגור בקוריאה הצפונית היום

בתורה מצויין שעם צריך להיות מובדל מהגוים [זה אומר גם לא לגור בניהם ולהתחיל להוציא להם את העיניים -כמו בגרמניה]

אולי אתה לא יודע אבל האבות ידעו את התורה [עוד לפני שקיבלו אותה בני -ישראל]

ויעקב ידע שלגור ליד פרעה זה לא שייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...