תעמולה מיסיונרית? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעמולה מיסיונרית?

Nahum2

Recommended Posts

פשוט גועל נפש מה שהולך בפורום הזה!

אתה גוי שמביא זוועה על המדינה הזאת!!!!!!

אף אחד לא כופה כלום, תרצה תניח לא תרצה לא תניח.

ומי לעזאזל בכלל יתן לאחד כמוך להתקרב לתפילין, ומי בכלל ירצה שתקיים מצווה. תירקב באש הגיהנום יא כופר.

אגב, אתה רוסי? ואל תתבייש לענות.

טוב לדעת שאני זה שמביא זוועה על המדינה הזאת, כשאני מבעד התגייסות לצבא ולשלם מיסים והאנשים שאתה כ"כ יושבים כל היום על התחת, לא מתגייסים לצבא וחיים על המיסים שאני ואתה (?) משלמים ::)

אה סליחה, אני באמת מביא זוועה על המדינה, כי אני לא רואה שום דבר פסול בלאכול לחם בפסח וללבוש חולצה של "ישו=ישועה" (כשאני אגב אטאיסט מוחלט ורואה את את הדת הנוצרית כבולשיט מוחלט בדיוק כמו הדת היהודית)..

וכן, בשבילך אני רוסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב לדעת שאני זה שמביא זוועה על המדינה הזאת, כשאני מבעד התגייסות לצבא ולשלם מיסים והאנשים שאתה כ"כ יושבים כל היום על התחת, לא מתגייסים לצבא וחיים על המיסים שאני ואתה (?) משלמים ::)

אה סליחה, אני באמת מביא זוועה על המדינה, כי אני לא רואה שום דבר פסול בלאכול לחם בפסח וללבוש חולצה של "ישו=ישועה" (כשאני אגב אטאיסט מוחלט ורואה את את הדת הנוצרית כבולשיט מוחלט בדיוק כמו הדת היהודית)..

וכן, אני בשבילך אני רוסי.

הוא אמר מה שאמר בגלל המשפט הגזעני לכשעצמו שפלטת

לא על עצם היותך אי זה משהו סתם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו מגיעים לפה כמה רובים מלחמת גוג ומגוג הייתה מתחילה :bash:

הבה נסכם את הדיון בן 4 דפים אלו-

מיסיונריות בארץ אסורה, חופש הדת מותר, האדם שיביא לנו פה הגדרה אמיתית מהחוק למושג "מיסיונריות" יוכל להטות את כף המאזניים. עד אז ניראה לי שכל הדיון הוא הטחות והשמצות חסרות תכלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן, בשבילך אני רוסי.

במשפט האחרון שלך תם הדיון.

אין מה להוסיף. בזאת הוכחתי לעצמי את מה שחשבתי מזה זמן רב.

אני לא מכליל את כולם כך שאין בכוונתי לפגוע בכל מי שרוסי, יש אחלה חבר'ה מרוסיה אבל אלה שמדברים כמוך, צריך לגרש במיידית בחזרה לארץ מוצאך כי אין לך מה לחפש כאן.

אתם הגויים שמשרישים את המנהגים, המחשבות, המאכלים, וכל מה שהבאתם איתכם מרוסיה - לארץ זבת חלב ודבש זו אשר לא קשורה אליכם בשום נתון.

אתם יותר גרועים מערבים כי אתם חיים בינינו ומתיימרים להיות יהודים.

אתם בזים ליהדות שהיא עצם קיומה של מדינת .

פשוט תחזרו למקום ממנו יצאתם.

אפשר לנעול הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשפט האחרון שלך תם הדיון.

אין מה להוסיף. בזאת הוכחתי לעצמי את מה שחשבתי מזה זמן רב.

אני לא מכליל את כולם כך שאין בכוונתי לפגוע בכל מי שרוסי, יש אחלה חבר'ה מרוסיה אבל אלה שמדברים כמוך, צריך לגרש במיידית בחזרה לארץ מוצאך כי אין לך מה לחפש כאן.

אתם הגויים שמשרישים את המנהגים, המחשבות, המאכלים, וכל מה שהבאתם איתכם מרוסיה - לארץ זבת חלב ודבש זו אשר לא קשורה אליכם בשום נתון.

אתם יותר גרועים מערבים כי אתם חיים בינינו ומתיימרים להיות יהודים.

אתם בזים ליהדות שהיא עצם קיומה של מדינת .

פשוט תחזרו למקום ממנו יצאתם.

אפשר לנעול.

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צוחק מי שצוחק אחרון.

ואתה יודע מה הכי מצחיק?

שלפני שהגבת אני ידעתי שאתה תדבר על צבא, מיסים וכו' ותשמיץ בכך שהם יושבים על התחת ולומדים תורה בישיבה ובלה בלה בלה...

זה רק מוכיח כמה שאתה לא יודע כלום ואתה כל כך צר מחשבה!

אתה עסוק בלשנוא דברים שאתה לא מבין ולא תוכל להבין לעולם, יודע למה? כי אתה רוסי שאין בו אף קשר למדינת וליהדות גם אם אמא שלך יהודיה - בשבילי אתה זרע של גוי.

אתה אפילו לא שווה הסבר לגבי 'מהי בעצם הדת היהודית' כי אתה לא ראוי להבנה הזאת. תמשיך להיות עסוק בכך שמנסים לכפות עליך דת וכל הבלבל"ת שלך, לך תאכל חזיר ותתלה כמה שטויות על העץ אשוח שלך בסלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני, בתור "רוסי" ששני הוריו יהודיים לפי ההלכה, שסבלו מהצקות בגלל זה לאורך כל חייהם שמשפחתו עלתה לפה מטעמים אידאולוגיים, נכד לאדם שברח מהישיבה בה למד בפולין קצת לפני מלחמת העולם השניה כי בהבדל מכל משפחתו (הדתיה) ראה לאן הרוח נושבת, שעשה ועדיין עושה מילואים, ושמתכוון לבנות את חיי כאן ולהלחם על עתידה של המדינה הזאת (לרבות נגד הפיכתה למדינה פודנמנטליסטית) -

אני קורא בזאת, על בסיס התבטאותיו וההשתלחו האישית של מר טיטן, על חלוקת התארים "בלתי ראוי" למי שאינו חושב כמוהו, על גזענות (לקרוא לאדם דוס ולייחס לו בכך תכונות שליליות, אגב, זו אולי שנאה, אך לא גזענות. אותו אדם בחר להיות חרדי. גזענות זו שנאה על בסיס מוצא) כלפי אלה שעלו מרוסיה -

להראות למר טיטן את הדרך החוצה מהפורום. לאלתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשחק לי אותה עורך דין עם המשפטים המנוסחים קלות שלך.

לא הכללתי אף אחד ואין לך על מה לבכות. יכולת לקרוא את זה בין השורות שדיברתי ספציפית על רוסים מסוג nosh אך צר לי על שדה הראיה הלקוי שכנראה ממנו אתה סובל. אין הבדל אם הוא היה רומני, צרפתי או אוסטרלי.

אגב, גם לי יש במשפחה רוסים. גם ניצולי שואה וגם מפקדים בדרגות גבוהות בצבא הרוסי(או הצ'כי? וואטאבר)

סך הכל הוכחתי לעצמי שהרוב המוחלט פה בפורום שמתנגח ביהדות ובדוסים הם רוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, מר טיטן, שדיברת על nosh. בניגוד לסברתך (כנראה), לא כל מי שלא מסכים אתך מטומטם. אני מוצא לנכון לצדד בו כי לדעתי בעוד שאותם "ישועיים" מנסים להעביר "יהודים טובים" על דתם, המחזירים בתשובה (החרדיים) משקיעים מאמצים רבים בהרבה להעביר אנשים טובים על דעתם - והם אף לא בוחלים בילדים או בפיתוי חומרי.

אה, כן, ועוד דבר אחד: אנשים כמוך כבר הוכיחו לי שמי ששונא רוסי "אחד" בלבד אך מוצא לנכון להשתמש במילה "רוסי" ככינוי גנאי, מחליט שלטעמך כל הרוסים גויים (אני מבין שבשבילך יהודי הוא רק יהודי מאמין. לפי הגדרתך גם רוב הצברים גויים...) ומציע להם "לחזור לארץ מוצאם" - הוא לא אדם שארצה קשר כלשהו איתו, ולא משנה כמה הוא מנסה לייפות את עמדתו כלפי "הרוסים הבודדים שהם בסדר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור לא הכליל את כל הרוסים [פשוט אמר מי שמדבר ככה כנראה הוא 99 אחוז רוסי -וצדק]

אני אישית מכיר רוסים שמניחים תפילין וכו'.... [מרצונם]בדרך כלל הם אחלה של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, מר טיטן, שדיברת על nosh. בניגוד לסברתך (כנראה), לא כל מי שלא מסכים אתך מטומטם. אני מוצא לנכון לצדד בו כי לדעתי בעוד שאותם "ישועיים" מנסים להעביר "יהודים טובים" על דתם, המחזירים בתשובה (החרדיים) משקיעים מאמצים רבים בהרבה להעביר אנשים טובים על דעתם - והם אף לא בוחלים בילדים או בפיתוי חומרי.

שוב רק מחזק את טענותיי. תודה.

אה, כן, ועוד דבר אחד: אנשים כמוך כבר הוכיחו לי שמי ששונא רוסי "אחד" בלבד אך מוצא לנכון להשתמש במילה "רוסי" ככינוי גנאי, מחליט שלטעמך כל הרוסים גויים (אני מבין שבשבילך יהודי הוא רק יהודי מאמין. לפי הגדרתך גם רוב הצברים גויים...) ומציע להם "לחזור לארץ מוצאם" - הוא לא אדם שארצה קשר כלשהו איתו, ולא משנה כמה הוא מנסה לייפות את עמדתו כלפי "הרוסים הבודדים שהם בסדר".

הבנת את העיקרון.

ויפה שעה אחת קודם.

אתה תקטוף את הפירות היפים או את הפירות הטעימים? אתה מומשל כפרי יפה ואני כפרי טעים, משמע בפנים אתה ריקני(מאמונה כמובן).

בכל מקרה, להסביר לקיר\גוי\בנאדם חסר אמונה אני לא יכול ולא רוצה אז שתהיה שבת שלום לכולנו.

הבחור לא הכליל את כל הרוסים [פשוט אמר מי שמדבר ככה כנראה הוא 99 אחוז רוסי -וצדק]

אני אישית מכיר רוסים שמניחים תפילין וכו'.... [מרצונם]בדרך כלל הם אחלה של אנשים.

רק בנאדם שרחוק כל כך מהתורה יכול לדבר כמו שדיבר פה מר nosh.

ורק גוי נמצא רחוק כל כך מהתורה. אמא יהודיה? לא אומר לי כלום. יהדות זה בתוכך ולא על גבי תעודת זהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברי הפורום היקרים עיצרו רגע!

קיראו את 10 המשפטים הראשונים באתר ציטוטים זה(ליחצו כאן) ואז הפסיקו לאלתר את כל ההשמצות והגידופים.

טיטאן אתה מדבר על נושא מאד כאוב אך שאתה לא מכיר היטב. יש בארץ אנשים שאין להם כלל קשר לעם היהודי והינם אכן מהגרים שעלו בטענות שווא.

או בעזרת איזה קרוב משפחה רחוק. חלקם הגדול חילונים שלא אכפת להם כהו זה. אך יש בינהם גם בני דתות אחרות מהיהדות בכיתתו של אחי הקטן יש נער שהוא בנו של כומר(אולי נולד לפני שהכומר לקח את השבועות?) בכל מקרה הנער הזה שאל יום אחד את אחי הקטן אם הוא ירצה להצתרף למיסה בכנסיה שלו ביום ראשון.

והתפלא מאד שאחי הקטן יהודי(חושב שהוא אתאיסט מגניב. בור לחלוטין אפילו אינו כופר שכן הוא לא מכיר מעבר לפשט אבל בכל זאת אימנו יהודיה).

אחי הקטן פשוט צחק לו בפרצוף. אני היזדעזתי(איך מאייתים את זה). אבל זה המצב.

ההגנה על קיומנו מחייבת שמדינה זו תהייה יהודית ודמוקרטית. מה שוודאי ניגוד. לא אכנס לנושא שדמוקטרטיה גורסת שכל שני האדם שווים, מה שברור לכל אדם חושב שאיננו נכון. אבל היהדות זה עוד קש עבה על גבה של הדמוקרטיה במדינה זו..

טיטאן- חלק גדול מחברי הפורום פה רוסים כי חלק גדול מאוכלוסיית המדינה רוסי. בקרב הרוסים(מילה כוללת מבחינתי לכל אדם הדובר רוסית ויסלחו לי האוקראינים. אני עצמי יליד מוסקבה) החילונות הוטבעה בכח ע"י השיטלון הקומוניסטי שפסל את כל סוגי הדתות. ובנוסף רבים באים ממשפחות משכילות בהן שני ההורים מחזיקים בתואר ראשון ושני. לפי כך הם נמשכים ומכירים יותר את התחומים הטכנולוגיים. אני בטוח שתמצא שהחלק היחסי של הרוסים בפורום גדול בהרבה מחלקם באוכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic07,

למה לטרוח להתווכח עם אדם דתי?

הרי התנ"ך וכל הדת היהודית הם גזעניים, סקסיסטיים, לאומניים וקסנופוביים.

לצערנו, עדיין יש אנשים שבמאה ה-21 מסכימים מרצון לחיות ללא מחשבה

וללא כל רצון חופשי, אלא רק מקשיבים לרב שלהם (שהוא זקן סנילי בן 90 שאיבד כל קשר עם המציאות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאמרת לא מקנה זכות לאף אחד ובטח שלא לבור הרוסי הזה לדבר כך כלפי שומרי מצוות שמנסים רק לגרום לנו למעשים טובים גם אם קשה לך להבין את זה.

תאמין לי, אם אף אחד לא ירים יד ויגן על מי שמגן עלינו, אף אחד לא יעשה את זה וזה רק עניין של זמן עד שהיהדות תהיה מיעוט בקרב האוכלוסיה ואני לא מדבר על האנשים אלא על המעשים(זה כבר משתלט).

במקום חנוכה, הרוב יחגוג קריסמיס וזאת רק דוגמא קטנה. מעדניות שמוכרות חזיר? רק בשביל רוסים. ה'יהודים' הישראלים שקונים שם? זה אינטרס, אין קשר בין זה לבין מה שאני מתכוון. מי שמבין מבין.

vic07,

למה לטרוח להתווכח עם אדם דתי?

הרי התנ"ך וכל הדת היהודית הם גזעניים, סקסיסטיים, לאומניים וקסנופוביים.

לצערנו, עדיין יש אנשים שבמאה ה-21 מסכימים מרצון לחיות ללא מחשבה

וללא כל רצון חופשי, אלא רק מקשיבים לרב שלהם (שהוא זקן סנילי בן 90 שאיבד כל קשר עם המציאות)

מתאר לעצמי שגם אתה רוסי? אולי אני טועה.

ושוב מגיע אדם שלא מבין דבר בנושא שהוא מדבר עליו. פשוט בור ועם הארץ. אולי אתה זה שחי ללא מחשבה ורצון חופשי - מאיפה נובעת כל האנטיות הזאת?

אני עם כל הכבוד מדבר, חי ומתנהג עם מחשבה ורצון חופשי ויהדות ושמירת מצוות היא בחירה. אף אחד לא מצמיד לך אקדח לרקה.

ולגבי הזלזול שלך(זקן סנילי בן 90),

או הו כמה שאתה רחוק שנות אור מלהגיע לקצהו של שיערת אפו ברמתו בתור בנאדם חכם גדול ומשכיל. עוד לפני שרב גדול עוסק בתורה הוא קודם כל בנאדם משכמו ומעלה.

מי אתה שתדבר כמו שאתה מדבר? אתה שרץ, תועבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...