תעמולה מיסיונרית? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעמולה מיסיונרית?

Nahum2

Recommended Posts

זו הייתה חבורה של דוברי אנגלית. שחילקו עלונים וכו.

ואם לא שמתם לב זו היא מדינת היהודים יהודי זה לא רק דת כי אם גם לאום.

אני לא שומר על חוקי היהדות. ואף מקיד לא לענות אמן\ללבוש כיפה במקרים בהם אני נקלע לאירועים כגון קבלת שבת בבסיס.

אני מוצא דת מכל סוג שהוא ככפירה בהגיון. אך מעדיף שאחי יהיו יהודים דתיים מאשר נוצרים.

יש לי חברים נוצרים ואין לי שום בעיה איתם אך פעילות מיסיונרית אינה מקובלת עלי.

זכותנו על ארץ זו מושתת על היותנו בני העם היהודי כפי שנקבע בחוקי המדינה.

בואנה מה יש לך אתה? מה יש לך נגד הנצרות? אתה יודע שהמדינה הזאת קמה עם חוק איסור מיסיון בידיוק כמו עם החוק על חופש הדת לכן שמור את דעתויך על הנצרות לעצמך. אני יהודי נוצרי ואני מנסה עד כמה שאפשר לא להפריע לאחי בני דת אברהם באורח חייהם, ולפעמים אף מסייע להם. גם הם לא מפריעים לי כל עוד אני לא פוגש אחד כמוך- לא משוייך לשום קבוצה דתית אבל שונא קבוצות אחרות.

להאמין באלוהים זאת לא חובה, בידיוק כמו שלא חובה היא ליהיות יהודי/מוסלמי/נוצרי. זאת מדינת "ישראל", לא "יהודה" תלמד להסתדר עם זה שיש פה גם ישראלים נוצרים שחלקם אף יכול להקרא בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ מה תהיה תגובתך, אם בבריטניה לדוגמא, ירססו שלט עם מסר יהודי-דתי כלשהו, בטענה שלא מדובר במדינה של יהודים? אני מתערב שתצרח בכל כוחך שמדובר באנטישמיות.

אתה באמת לא מבין ביהדות עד כדי כך?

היהדות היא הדת היחידה העולם (למיטב ידיעתיף אם אני טועה תתקנו אותי) שלא דורשת מכל אחד אחר להצטרף אליה. (מה שנקרא מסיונריות) למעשה היא מקשה על נסיונות להצטרף אליה (תשאל כל מי שהתגייר) הלוגיקה היא כזו, כל דת אחרת אומרת אנחנו צודקים, כל השאר טועים. ומי שלא יצטרף אלינו יילך לגיהנום. (תימצות, אבל דיי מדויק) היהדות אומרת: יש 2 קבוצות של אנשים. קבוצה אחת שנבחרה על ידי האל להתנהג בדרך מסויימת (בני ישראל). הדרך היא מאוד מגבילה ולא נוחה כשחושבים על זה. והקבוצה השנייה יכולה לעשות מה שבא לה למעט זה שהיא חייבת לקיים את 7 מצוות בני נוח (תקראו על זה קצת, זה סך הכל כמה קווים כלליים איך להתנהג כמו לא תרצח). בכל מקרה אם "תתנהג יפה" תגיע לגמול טוב (זה אומר שלפי היהדות גנדי\מנדלה וכו, יכולים להגיע לגן עדן).

השידול שאתם מנסים להקביל הוא מכוון רק ליהודים והוא בא מתוך אמונה שאם לא תפעלו ככה אתם תיענשו בעולם הבא. אולי לא נוח אבל לא ממש מחביא מאחוריו כוונות שליליות.[br]פורסם בתאריך: 14.05.2009 בשעה 16:29:24

פגשתי במרכז העיר שלי ראשל"צ חבורה של [צונזר] [צונזר] [צונזר] [צונזר] עם חולצות שרשום עליהן "ישו = ישועה" הם גם [צונזר] [צונזר] [צונזר] כי ידוע לכל ש "ישו = ימח שמו וזכרו". אני חילוני גמור אבל. העסק הזה הרתיח את דמי. זכור לי משהו בקשר לחוסר החוקיות של פעילות מיסיונרית אך למי אני יכול לפנות? נסיון להתקשר למוקד 100 לא נשא פרי שכן נאמר לי ע"י המרכזנית שהדבר חוקי.

מה דעתכם?

הם גם עמדו בצומת ביל"ו בבוקר דרך אגב.[br]פורסם בתאריך: 14.05.2009 בשעה 16:33:24

זאת אפילו לא פעילות מסיונרית.

זה כמו שאני אלך על חולצה "אלוויס המלך"

אתה מנסה להיות טרול בדיון הזה (אני מכיר את התגובות שלך, אתה בדרך כלל לא) או שאתה באמת לא מבין את ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי דבר נגד הנוצרים. אני אפילו מחזיק עותק של "הברית החדשה" במדף הספרים שלי. אלי לא שונא דתיים. יותר מקנא. דתיים לדעתי הם כמו אותה בלונדינית מפורסמת בבדיחה המצורפת בסוף תגובה זו. לא אכפת לי שנוצרים ישכנעו נוצרים אחרים לקיים את מצוות דתם. ושיהודים ישכהעו בכך יהודים אחרים. אך נסיונות המרה נגמרים בדרך כלל במלחמות דת. וQWERTY אני לא אשים זין. כי בריטניה כי זו לא המדינה שלי. אך כן אהיה מוטרד מהתנהגותם הברברית של אותם האנשים שריססו מסר זה. המוצאים שם רע לבני עמי.

אה

בכל מקרה הבדיחה:

איך ניתן לשעעשע בלונדינית לנצח?

תן לה דף, עליו כתוב בשני הצדדים: "נא להפוך לצד השני"

אבקש לפני שאתם מפציצים אותי בתגובות נאצה נסו להבין את הטיעון שלי לעומק, לצערי אני חסר את היכולת הניסוחית להביע את עצמי בצורה מובנת לכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

מעולם לא שמעתי על אלימות מצידם באירוע כלשהו, או כל דבר שלילי אחר...

אם לאסור דת, יש לאסור כל דת - כולן די דומות בסופו של דבר.

אם לא שמעת אף פעם על אלימות מצד הנצרות אני ממליץ שתלמד קצת הסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השידול שאתם מנסים להקביל הוא מכוון רק ליהודים והוא בא מתוך אמונה שאם לא תפעלו ככה אתם תיענשו בעולם הבא. אולי לא נוח אבל לא ממש מחביא מאחוריו כוונות שליליות.

ואיפה בדיוק בתנ"ך קיים הרעיון של חיים לאחר המוות (גן עדן / גיהנום)?

אני אקל עלייך ואגיד לך שהוא לא קיים

זה קונספט מאוחר שנכנס ליהדות בעקבות השפעות נוצריות כדי להפוך את היהדות ל"יותר אטרקטיבית",

לעומת היהדות בתנ"ך שלפיה שכר ועונש הם בעולם הזה בלבד, ולא בעולם הבא (שכן אין עולם הבא)

חוץ מזה, יהודיים משיחיים זה אחלה

תחשבו כמה חגים יש לך במהלך השנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה באמת אידיוט או רק מעמיד פנים?

התייחסתי לחברה שמחלקים חומר בדבר ישו (הם קוראים לעצמם יהודים למען ישו), ודיברתי על מעשיהם במדינת .

לא קראתי לך בשמות אז אני אשמח אם גם אתה לא תתחיל.

אתה בוחר להסתכל על התמונה הקטנה ואני מעדיף לנסות לראות את התמונה הגדולה יותר. הרי יש מספר ארגונים שהתחילו מאוד בקטן בארה"ב והתאחדו בסוף לכוח לבן ודומיהם. אם תראה שהראגונים האלה באו מאידיאולוגיה מאוד דומה לנאצים אז תבין למה בסוף זה יוביל לאלימות.

אותו דבר הארגון הזה שבהתחלה מנסה "בטוב". הוא אומר לך,

- המשיח הגיע

- אתה בתור יהודי אמור לציית לו

- הוא השאיר הוראות איך להתנהג, והם רק טיפה שונות ממה שאתה רגיל

- אנחנו רק רוצים בטובתך.

- אלוהים רק רוצה בטובתך.

באיזה שהוא שלב יקרה אחד מהשניים.

1- הרבה אנשים יכו אחריהם. מה שיגרום למלחמת דת בארץ (להזכירך הם מנסים להמיר את דתם של אנשים. זה כנראה יעורר לא מעט אמוציות במשפחתם לפחות)

2- יתעלמו מהם לאורך זמן. מה שיכול לרום למישהו שבאמת מאמין (להזכירך, הוא קיבל מסר מאלוהים וכולם מתעלמים ממנו) לעשות מעשה טירוף. נכון, נדיר אבל קורה. פשוט תשמע חדשות.[br]פורסם בתאריך: 14.05.2009 בשעה 17:47:19

ואיפה בדיוק בתנ"ך קיים הרעיון של חיים לאחר המוות (גן עדן / גיהנום)?

אני אקל עלייך ואגיד לך שהוא לא קיים

זה קונספט מאוחר שנכנס ליהדות בעקבות השפעות נוצריות כדי להפוך את היהדות ל"יותר אטרקטיבית",

לעומת היהדות בתנ"ך שלפיה שכר ועונש הם בעולם הזה בלבד, ולא בעולם הבא (שכן אין עולם הבא)

חוץ מזה, יהודיים משיחיים זה אחלה

תחשבו כמה חגים יש לך במהלך השנה!

בתנ"ך באמת לא כתוב. אבל כתוב "אֵלֶּה הַחֻקִּים וְהַמִּשְׁפָּטִים וְהַתּוֹרֹת אֲשֶׁר נָתַן ה' בֵּינוֹ וּבֵין בְּנֵי יִשְׂרָאֵל בְּהַר סִינַי בְּיַד משֶׁה" תורות ברבים. והאמונה אומרת התורה הכתובה והתורה שבעל פה. אתה לא חייב להאמין אבל אל תנסה להציג את עמך בתור מבין גדול. כמו שלא תנסה לתקן מישהו בנצרות ואיסלאם (הכוונה למישהו שלמד את הנושא מספר שנים) אז אל תנסה לתקן מישהו ביהדות (זה שלמדת כמה פסוקים בבית הספר ממורה חילוני בדרך כלל לא הופך אותך למבין גדול)

בכל מקרה, בתורה בעל פה זה כן מופיע (אחרי זה העלו אותה בסוף על הכתב, והכוונה למשנה והתלמוד ושו"ת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ חיזקתי את מה שאמרו לפני, שנכון להיום, הם הרבה יותר נחמדים מחרדים רבים. אתה באת ואמרת שהיו מלחמות רבות בהשפעת הנצרות.

איך לעזאזל אתה מסיק שנסיון שלהם להציג דת כלשהי (שנראית אף ידידותית בהרבה מדתות אחרות) תוביל למהומות מצידם? מצד החרדים אכן יתכנו מהומות - הם תמיד מקימים אותן כשמישהו מתנהל שלא עפ"י תפיסת עולמם.

בסופו של דבר, כל עוד מותר לחרדים לפתות ילדים לחזרה בתשובה, אין לאסור על נציגים של דתות אחרות להציג את מרכולתם. אם שואלים אותי, הייתי אוסר על הצגה של כל חומר דתי באשר הוא לילדים, או לחילופין, להציג בפניהם את כל האלטרנטיבות כולל אתיאיזם, כך שיוכלו לבחור בעצמם במה להאמין או לא להאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתנ"ך באמת לא כתוב. אבל כתוב "אֵלֶּה הַחֻקִּים וְהַמִּשְׁפָּטִים וְהַתּוֹרֹת אֲשֶׁר נָתַן ה' בֵּינוֹ וּבֵין בְּנֵי יִשְׂרָאֵל בְּהַר סִינַי בְּיַד משֶׁה" תורות ברבים. והאמונה אומרת התורה הכתובה והתורה שבעל פה. אתה לא חייב להאמין אבל אל תנסה להציג את עמך בתור מבין גדול. כמו שלא תנסה לתקן מישהו בנצרות ואיסלאם (הכוונה למישהו שלמד את הנושא מספר שנים) אז אל תנסה לתקן מישהו ביהדות (זה שלמדת כמה פסוקים בבית הספר ממורה חילוני בדרך כלל לא הופך אותך למבין גדול)

בכל מקרה, בתורה בעל פה זה כן מופיע (אחרי זה העלו אותה בסוף על הכתב, והכוונה למשנה והתלמוד ושו"ת.)

לא קר לאף שלך שם למעלה? מה דעתך להוריד אותו קצת למטה?

לצערי, למדתי קצת יותר מ"כמה פסוקים בבית הספר ממורה חילוני".

שנית, מה הקשר בין מה שאדם מאמין בו לבין מידת הבקיאות שלו בנושא מסויים?

שלישית,

אתה (וכל רב שקר כלשהו שאתה אולי מאמין בו) מוזמנים לפרש את התנ"ך בדרכם המעוותת כמה שתרצו.

זה לא הופך את מה שאתם אומרים לנכון. ביהדות במקור כל קונספט השכר והעונש קיים בעולם הזה בלבד מאחר שאין עולם הבא.

זה שהרעיון הופיע מאוחר יותר בתושב"ע לא נוגד את מה שאמרתי על כך שזאת השפעה מאוחרת בעקבות דתות זרות (נצרות בעיקר, אך לא רק)

אז אל תנסה להציג את זה כאילו זה כן. מצד שני, יש לי רק את עצמי להאשים, מה אני מנסה לנהל ויכוח הגיוני עם מי שמכר את נשמתו לישות בלתי נראית כל יכולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה (וכל רב שקר כלשהו שאתה אולי מאמין בו) מוזמנים לפרש את התנ"ך בדרכם המעוותת כמה שתרצו.

זה לא הופך את מה שאתם אומרים לנכון. ביהדות במקור כל קונספט השכר והעונש קיים בעולם הזה בלבד מאחר שאין עולם הבא.

משפט סובייקטיבי לחלוטין

אני יכול להגיד את אותו הדבר עליך

אולי תפסיקו לריב על הנושא האידיוטי הזה

יש דיון דת ואמונה, לכו לשם תתוכחו כמה שתרצו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתנ"ך כן מצויין מושג גהנום וגן-עדן [בדת-ואמונה שמתי כבר כמה פעמיים מי שרוצה יעשה חיפוש]

אבל מה לעשות שאדם מצטט כמו תוכי אתרי כפירה :P

טוב שלא יגרר...

לגבי הלניק כאן זאת מדינה יהודית ואני מבין אנשים שנוגדים לזה [אבל מוחה על אלה שמרימים יד וכדו']

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתעב מיסיונרים מכל סוג , מין , דת וגזע , אולי חוץ מההרי קרישנות שעושים וניראים מצחיק ( הברסלבים גם בסדר אבל המוזיקה שלהם יותר מידיי חזקה ) ( אבל אולי בפורים הייתי מרשה להם לצאת לרחובות - אבל פחחח , הם בטח עצובים בפרוים - חחחח , ( כי הם שותים ויוצאות להם כל ההדחקות העצבות שלהם ) ( טוב מצטער בשבילם ) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפריע לך שמישהו הולך עם חולצה של ישו = ישועה אבל לא מפריע לך פינגויינים וילדהם שמציקים עם ההנחת תפילין שלהם באמצע הרחוב וכל הכפייה דתית שהם כופים על כל הסובבים אותם.

פשוט גועל נפש מה שהולך בפורום הזה!

אתה גוי שמביא זוועה על המדינה הזאת!!!!!!

אף אחד לא כופה כלום, תרצה תניח לא תרצה לא תניח.

ומי לעזאזל בכלל יתן לאחד כמוך להתקרב לתפילין, ומי בכלל ירצה שתקיים מצווה. תירקב באש הגיהנום יא כופר.

אגב, אתה רוסי? ואל תתבייש לענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...