עכבר גדול למשחקים, תקציב 300 ש"ח - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר גדול למשחקים, תקציב 300 ש"ח

ori14

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^ יש לך לינק לזה?

מישהו יכול לאמת את מה שהוא אמר?

ודרך אגב, לא מצאתי אבל אני מאמין שיש כאן מישהו שיצא לו להשתמש בG5 2ND ובדת' אדר, אצל מי "הקשת" של העכבר יותר גבוהה (אני יודע שזה דבר שולי בנוגע לגודל אבל יש בעיה קטנה במפרקי האצבעות וזה חשוב...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקירה מהירה על G5, חרא של עכבר.

קליקים נשמעים מעבר לשכונה, עכבר גלילה מקליק קשה.

לא יודע למה טוב כל המשקולות ומעבר בין המהירויות...

לכל מי שיגיד "הוא לא מבין כלום" אני .

עכבר קודם: A7 פשוט בחצי מהמחיר... (נשבר עכב שחיקה בגלגלת, שירת אותי 3 שנים)

עדכון:

הגלגלת עושה קולות קליקיים מרגיזים כשמגלגלים מהר (ככל שעולים במהירות עולה הרעש).

אבל יש גם משהו טוב!

1. מצאתי מה לעשות עם הכפתור מהירות! עושה פלאים בפוטושופ בזמן גזירה (כשמורידים מהירות).

2. הוא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקירה מהירה על G5, חרא של עכבר.

קליקים נשמעים מעבר לשכונה, עכבר גלילה מקליק קשה.

לא יודע למה טוב כל המשקולות ומעבר בין המהירויות...

לכל מי שיגיד "הוא לא מבין כלום" אני .

האמת אף פעם לא שמתי לב לקליק של עכבר, בכל העכברים שאי פעם עבדתי איתם הקליק שלהם היה פחות רועש מהרעש קליק של המקלדת. לפי דעתי לרדת לרמה של שקט מבחינת הקליק של העכבר זה מיותר ולא מהווה קריטריון... הציפורים בחוץ יותר רועשות מהקליק של ה G5 שלי... יש לו קליק נורמאלי לחלוטין חחחח

באמת העכבר גלילה שלו לא מרגרינה אבל סביר בהחלט לכח האצבע.

לגבי המשקולות כבר אמרו פה שזה סתם גימיק.

ולגבי הלעבור בין מהירויות זה מצויין אם אתה משחק FPS, אני אישית השתמשתי בזה כמה פעמים ב CS אבל בהחלט ניתן להסתדר בלי.

אז חרא של עכבר זה לא. אני חושב שזה עכבר טוב דווקא, אני מרוצה, מה שכן שימו לב אם אתם קונים שאתם קונים את הגרסא עם 2 הכפתורים בצד ולא רק כפתור של BACK, למרות שלא מפריע לי כלכך...

*לא בדקתי עדיין את העכברים האחרים שהציעו פה, אני רק נותן חוות דעת על ה G5 שלי, אני משתמש בו כבר כמה שנים טובות.

האמת מבחינתי הייתי מסתדר גם עם העכבר הסטנדרטי של לוג'יטק ב 80 שקל, השתמשתי בו 3 שנים ולא הרגשתי צורך להטיח אותו על הקיר.

בכלל כשחושבים על זה קצת יותר לעומק... מקלדת "למשחקים" ועכבר "למשחקים" זה סתם גימיק שמייקר את המחיר. (לפי דעתי).

אבל זה כבר נושא אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי יד גדולה עם MX518 ואני מבסוט.

עכבר נוח מאוד.

כנ"ל , אחרי כמה דילמות הלכתי על העכבר הזה והוא מעולה למשחקים.

אתה מוזמן לקרוא ביקורת , הוא גם ניצח דגמים חדשים יותר של (למשל MX1000)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G5 השני יותר טוב מהראשון זה בטוח... לגבי MX518... לא יודע אני רק יודע שה-G5 השני ממש מצויין! וגם יש עוד כפתור.

אני ממש ממליץ לך על ה-G5 השני! לגבי צורה - בדיוק אותו הדבר כמו MX518.

עריכה: יש הרבה שאומרים שהחיישן של MX518 יותר טוב מהחיישן של G5... אני לא יודע עד כמה זה משמעותי אבל אני יודע שאין לי אף בעיה אחת עם ה-G5.

עריכה 2: לפני זה חשבתי שב-G5 השני הורידו את הגלילה הצידית ולכן המלצתי לך עליו... אבל(!) זה לא נכון. לכן אני חושב שה-MX518 יהיה יותר טוב לך... כי הגלילה הצידית היא ממש מטרד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו מושג לגבי MX518 VS G5 2ND GEN?

הG5 יפה יותר, ובכללי אני מעדיף אותו משום מה, אני רק מחכה לקבל תשובה לגבי זה.

אני לא חושב שהחיישן בדור השני של ה G5 שופר לעומת הדור הראשון, אבל אני לא יכול לחתום לך על זה.

בכל מקרה, החיישן של ה MX518 מתחיל לקלוט בצורה לא טובה רק במהירויות מאוד גבוהות (בערך פי 2 מה G5 - הישן ואני חושב שגם החדש)

למעשה מספיק גבוהות כדי שתוכל לשחק והוא יקלוט את כל התנועות שלך, גם המהירות שבהן בצורה טובה.

למה אומרים שה G5 לא טוב? כי אם אתה מזיז את העכבר בתנועה מהירה, הוא לא קורא את המשטח כמו שצריך. זה החיסרון של מול אופטי.

מבחינת דיוק, שניהם מדוייקים מאוד, זאת רק פונקציה של DPI.

בקיצור, נגיד שהחיישן בדור השני של ה G5 יותר טוב מהחיישן ב MX518 (וממש לא נראה לי שזה המקרה), עדיין ה MX518 מספיק טוב, ככה שלמעשה לא יהיה שום הבדל.

את כל זה היית יכול לגלות לבד בחיפוש. פעם הבאה תעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDeathAdder באמת מומלץ פה בפורום אבל לי יש G5 שנתיים וחצי ואני מאוד מרוצה בלי בעיות, עכבר גדול כמו שציינת שאתה רוצה ואם באמת יש לך יד גדולה G9 לא יתאים לך כמו שהוא לא מתאים לי-הוא קטן מאוד יחסית לG5, וMX 518 קטן במעט מהG5. G5 עכבר שמתאים לדרישות שלך ככה שאני ממליץ עליו. למרות שלא יצא לי לנסות את ה DeathAdder על הנייר הנתונים שלו קצת פחות טובים מהG5, פחות DPI ובקשת עכבר גדול והDEATHADDER הוא לא ממש אחד כזה רק העיצוב שלו הרבה יותר יפה.

ודרך אגב ראיתי שאמרת שאבא שלך לא רוצה להזמין דרך האינטרנט.. תכיר פתרון פשוט: בדואר ישנה אפשרות להזמין "כרטיס ויזה נטען" שזה בעצם כרטיס אשראי בינלאומי שאפשר להשתמש בו בכל המקומות שבהם מכבדים ויזה וכמובן שאתרי שמהם עושים הזמנות למוצרים לרוב מכבדים אותו. אתה פשוט טוען כסף,טעינה חד פעמית אגב שעלותה בסביבות ה20 ש"ח ואתה יכול להתשמש בו להרבה דברים..ככה שאם אין את העכבר שאתה רוצה בKSP תזמין מאיפה שבא לך עם הדבר הזה.

http://www.israelpost.co.il/postshirut.nsf/misparid/FCDDBAA4ED583A64C22574780049E32A?opendocument

מקווה שעזרתי :D

יש לי גם את ה-G5 מחזק

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שרשמתי כבר גם לי יש G5 , הבדל DPI קטן, אני לא רוצה להתחיל שוב את הסוגייה של קמור יותר או פחות אבל לדעתי הG5 יפה יותר וקצת יותר DPI וזה מספיק לי כדי לבחור בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך יודעים איזה דור ה-G5? יש לי 2 כפתורים של הניווט בצד אז זה דור 2?

(אגב מתחיל להתרגל אליו, אולי מגזים כי זה לא באמת עכבר רע, אבל התוספות היו מיותרות בשבילי והוא כן מרעיש...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...