העברת מערכת הפעלה ממחיצה שניה למחיצה ראשונה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת מערכת הפעלה ממחיצה שניה למחיצה ראשונה

3d7

Recommended Posts

יש לי דיסק קשיח 74GB שמחולק לשתי מחיצות של 32GB כ"א. במחיצה הראשונה התקנתי Windows XP 64bit, ובמחיצה השניה התקנתי Windows Ultimate 64bit.

נוכחתי כי אין לי כלל צורך בXP 64bit, ואני רוצה להעביר את למחיצה הראשונה של הדיסק הקשיח באמצעות Acronis True Image, לבטל את המחיצה השניה, ולהגדיל את המחיצה הראשונה כך שבדיסק הקשיח תהיה רק מחיצה אחת (הdata נממצא בדיסקים קשיחים אחרים).

מהם הצעדים בהם אני צריך לנקוט (צריך להעביר את הבוט למחיצה הראשונה אחרי ההעברה של הויסטה, ואח"כ למחוק את הboot loader, ואני לא יודע איך עושים את זה)?

לגבי התוכנות שמותקנות בויסטה, אני מניח שאין איתן בעיה מאחר וכאשר עולה הוא מזוהה ככונן C (תקנו אותי אם אני טועה).

תדריכו אותי בבקשה צעד אחר צעד. מאוד חשוב שלא יהיו טעויות ושאני לא אשכח שום דבר, מכיוון שמדובר במחשב הראשי שלי.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תגבה את הכל.

דבר שני אין לך צורך להעביר מערכות הפעלה בין מחיצות כל מה שעליך לעשות זה להיכנס עם תוכנה לעריכת מחיצות ופשוט להוריד מקום מהמחיצה השניה שאתה רוצה ולהעביר אותה למחיצה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב זה אפשר בלי לפרמט/לתקן.

אם מותקן במחיצה 2 לא יעבוד במחיצה 1 אפילו אות שלו C . זה "כאילו" C .

יש כאלה אומרים אפשר, אבל אני לא מאמין.

פעם שיהיה לי זמן אני לנסות לעביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח בזה במאה אחוז? ניסית את זה, ואתה יודע בוודאות שזה עובד?

מדובר במחשב הראשי שלי, אז אני מאוד אשמח לקבל לפני שאני עושה את זה אישור ממישהו שהיה לו וVista, והעביר את ויסטה למחיצה הראשונה במקום .

שאלה נוספת: במחיצה E מותקנים לי משחקים בתיקייה Games. אחרי שאני אעביר את למחיצה הראשונה ואמחוק את מחיצה השניה, מחיצה E תהפוך להיות מחיצה D. יש דרך פשוטה לשנות את כל ההתייחסויות לE כך שיצביעו לD והמשחקים ימשיכו לעבוד (אני יודע שאני יכול להשאיר את המחיצה של המשחקים כE, אבל אני לא אוהב לדלג על אותיות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפשר לעביר רק את W7 .

כמו כתבתי כאן בויסטה ו לא ילך.

ניסיתי לעביר SP1 וזה מה קרה

1. NTLDR IS MISSING

2. תיקון סטראט עם CD SP1 נתן NTLDR IS MISSING

3. עוד פעם תקון שך סטארט = NTLDR IS MISSING

4. עוד פעם תיקון של סטראט - ויסאה עלה ותכף עידכן דריברים (GENERIC VOLUME ?) ורוצה ריסטראט

5. ריסטרט ו מריץ תיקון דיסק - גומר - עושה בוט חלון כחול X50

6. עוד בוט של - חלון כחול XC2

עכשיו הכל זה כחול עם XC2 - אפילו בוט רגיל מ CD התקנה של ויסטה !!

W7 בטא עבר בסדר. אחרי תיקון מ CD בבוט ראשון הוא נכנס לפרוסס של תיקון קבצים ורגיסטרי - ועולה בסדר גמור

על מחיצה אחר.

הלך חצי יום - מזל שהבוס בישיבה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, אז אין אפשרות להעביר את מהמחיצה השניה למחיצה הראשונה, ולהיפטר מXP?

זה נראה ממש לא הגיוני שאי-אפשר לעשות דבר כזה.

יש אולי כלי של צד שלישי שמאפשר לעשות את זה בצורה בטוחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורה הכי בטוחה היא לפרמט את המחיצה של ה ולאחר מכן לאחד את המחיצות.

ואם אין BOOT לעלות עם דיסק התקנה של ולעשות תיקון ל BOOT.

אני לא מבין מה הסיפור....

למה להסתבך להעביר בין מחיצות ואם תעביר אז בכל זאת יהיה בעיה עם הBOOT, ואז תצטרך לעשות תיקון עם ה CD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הpartition שמסומנת כactive היא זו של xp?

במידה ולא, אין בעיה לפרמט אותה

במידה וכן, תהפוך את המחיצה של ל active ותתקן את הבוט דרך דיסק ההתקנה

במקרה הכי גרוע שזה לא יעבוד (ואין סיבה שלא) פשוט תחזיר את הסימון active למחיצה של xp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיצה הראשונה של מסומנת כActive, אבל אני לא מבין מה הקשר. אני לא רוצה להשאיר את המחיצה של . אני רוצה לבטל את המחיצה של , ככה שהדיסק הקשיח יכיל רק מחיצה אחת גדולה של .

Ivan אמר שבתיקון boot של עם הדיסק התקנה של הוא קיבל מסכים כחולים.

אני לא יודע אם זה משנה, אבל הויסטה שלי היא SP1, בעוד שהדיסק התקנה של הוא בלי SP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...