סידור כבלים [שונה לפי תגובתכם] - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סידור כבלים [שונה לפי תגובתכם]

yarkoni

Recommended Posts

אוקי אז היום סידרתי תכבלים במארז CM690 היה לי שם בלאגן מוחלט

אין לי מלפני אבל הינה אחרי

1217559133.jpg

ועוד אחת

1546152929.jpg

אוקי אז היום ישבתי על זה שוב ולפי התגובות שלכם שינתי אני דווקא דיי מרוצה [תודה מראש לכולם]

ה4 פין עדיין לא מגיע :S אצתרך לקנות לו מאריך

בגלל שאמרתם להוסיף מאווררים הלכתי היום וקניתי סט של 4 מאווררים מבית CM 120 MM [אלו שמגיעים אם המארזים שלהם 1200 RPM וכו...] ב 65 שקל [ניראה לי זול] שמתי למטה אחד שמכניס אוויר ואחד בצד שמוציא אוויר [אני לא יודע איך שמים למעלה] אז ככה שעכשיו יש לי אחד מקדימה מכניס אחד בצד מכניס +אחד בצד מוציא [המוציא יותר עליון והמכניס תחתון] אחד מאחורה מוציא ואחד למטה מכניס.

קניתי בגלל שלי היו מאוררים 80 MM והם דיי רועשים טוב יאללה לתמונות

אוקי אני לא יודע למה בתמונות זה ניראה יותר מבולגן אבל זה ממש לא יכול להיות בגלל שצילמתי את זה בלי המכסה :S

בקיצור זה מה שיצא לי

1191547619.jpg

הדלת עם 2 המאווררים:

485934816.jpg

מאחורה :

1057501594.jpg

אשמח לעוד תגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שכל יצרן של ספק כח קובע אורך שונה לכבלים אבל ברוב המקרים זה אמור פחות או יותר להתאים להשחלה מאחורה הלוח אם כי זה כבר משהו דיי סטנדטרי בימינו.

לי אישית זה היה ממש קל עם ה Enermax Modu שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון עם המארז הזה אפילו לכבלים של ה- שלי היה קשה לעבור מאחורה.

אבל בסוף הצלחתי. :smile1:

זה נכון שכל יצרן של ספק כח קובע אורך שונה לכבלים אבל ברוב המקרים זה אמור פחות או יותר להתאים להשחלה מאחורה הלוח אם כי זה כבר משהו דיי סטנדטרי בימינו.

לי אישית זה היה ממש קל עם ה Enermax Modu שלי.

לא הבנתי תתגובות שלכם אז יצא לי טוב או לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בעיקרון אפשר לסדר הרבה יותר טוב יש לי את אותו מארז

את SATA אפשר להכניס מאותו חור שהבאת את החוטים של הפאנל ואז לא יראו 2 סאטא צהובים

לגבי החשמל של ההארד דיסקים כנ"ל הוא יכול לבוא מאחורה כמו הסאטא

ה 24 פין יכול גם לצאת לאחורה ולצאת מהצד ישר לסוקט שלו

ה 4 פינים אם אתה הופך את הספק אני כמעט בטוח שהוא יגיע בנוסף אם הספק הפוך הוא שואב אוויר קר יותר

אם תעשה את כל זה המארז יראה הרבה יותר נקי

עכשיו אני רואה שיש לך רק קשיח אחד אז למה שלושה סאטא? אחד ESATA אחד הראד דיסק מה השלישי?

בנוסף אין לך מאוררים למעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני רואה שיש לך רק קשיח אחד אז למה שלושה סאטא? אחד ESATA אחד הראד דיסק מה השלישי?

בנוסף אין לך מאוררים למעלה?

1. של הכונן האופטי.

2. גם למטה אין לו מאווררים.

במידה ואתה רוצה להוריד עוד מס' מעלות, תוסיף 3 מאווררים ותראה תוצאה לא רעה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מאווררים למטה ולמעלה אבל כממות הרעש בילתי ניסבלת זה מאווררי 80 של ספקים והם עושים רעש דיי חזק למרות האיוורר הטוב שלהם

ודרך אגב להפוך את הספק ? איך יש לי שם מאוררים ואז המאוורר יהיה מול עם המארז בקשר לכול הדברים שאמרת אנסה את זה [אני כמעט בטוח שניסיתי את כולם ולא הלך לי אבל בכול מיקרה אנסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...