The Saboteur - כל הפרטים כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Saboteur - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה שהמשחק הזה זללן משאבי CPU למדי. עם כ. המסך שלי ללא AA גרפיקה כמו במשחק הזה לא מהווה בעיה, אך בתוך העיר הפתוחה לא תמיד רואים 50-60FPS, כביכול בגלל המעבד...

אני מניח שהפורט הזה היה יכול להיות מוצלח יותר מבחינת ביצועים, אך מצד שני כמו שלא היינו צריכים 60FPS בכל עת בGTA IV כך גם לא במשחק הזה (כמובן הבדלי הגרפיקה בין IV למשחק הזה גדולים יחסית).

אני מחכה לשמוע איך המשחק רץ מבעל I5/QUAD ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהמשחק הזה זללן משאבי CPU למדי. עם כ. המסך שלי ללא AA גרפיקה כמו במשחק הזה לא מהווה בעיה, אך בתוך העיר הפתוחה לא תמיד רואים 50-60FPS, כביכול בגלל המעבד...

אני מניח שהפורט הזה היה יכול להיות מוצלח יותר מבחינת ביצועים, אך מצד שני כמו שלא היינו צריכים 60FPS בכל עת בGTA IV כך גם לא במשחק הזה (כמובן הבדלי הגרפיקה בין IV למשחק הזה גדולים יחסית).

אני מחכה לשמוע איך המשחק רץ מבעל I5/QUAD ...

\

לי אישית יש Q9450 ללא O.C שסתם מחמם לי את המעבד ו GTX285 2GB הוא רץ לי על מקסימום הגדרות לרוב על 54-60FPS יש פה ושם ירידות מתחת ל50FPS וזה נדיר.

הרזולוציה שאני מריץ את המשחק היא די נמוכה [1440X900].

בלי קשר למה שכתבתי לעיל המשחק ממש יפה אני מרוצה ממנו.

איך אפשר להפעיל AA לא ראיתי שמה אופציה כזאות עשית את זה דרך המנהל התקנים ??

כאילו "FORCE AA"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה של המשחק בכרטיסים מהסדרות 3XXX/4XXX גרועה, אבל בכרטיסי X1800/1900, הוא בכלל לא תומך.

אני עם X1800XT 512MB, ניסיתי להתקין מחדש את המשחק, ניסיתי דרייברים: 9.6/7/8/11, המשחק כנראה לא תומך בכלל בכרטיסים האלה של ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה של המשחק בכרטיסים מהסדרות 3XXX/4XXX גרועה, אבל בכרטיסי X1800/1900, הוא בכלל לא תומך.

אני עם X1800XT 512MB, ניסיתי להתקין מחדש את המשחק, ניסיתי דרייברים: 9.6/7/8/11, המשחק כנראה לא תומך בכלל בכרטיסים האלה של ATI.

ואוו זה נשמע דיי הזוי, חייב לצאת איזה פאץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח ש-AA זה Slice Quality ב-Options.

טעות שלי, אין תמיכה ב-AA. אכן יש אופטימיזציות למרובעי . וגם אומרים שישנם בעיות (freeze) עם כרטיסים מסדרה HD5xxx

http://www.pcgameshardware.com/aid,700671/The-Saboteur-PC-Min-vs-Max-quality-plus-performance-check/Practice/

עריכה: באמת נראה שישנה בעייה עם ATI על Vista/7 , העיקר יש לוגו של ATI על הקופסא ::)

http://forums.amd.com/game/messageview.cfm?catid=226&threadid=122986&STARTPAGE=1&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA לא סגורים על עצמם כל כך בזמן האחרון. הם מדברים על שיפור המשחקים שלהם אבל מוציאים משחק עם הרבה בעיות, ביצועים בינוניים מינוס, בעיה עם חלק לא קטן מהחומרה שיש היום בשוק ובנוסף לכל זה גם סוגרים את המפתחת של המשחק מה שאומר שלא בטוח שיסדרו את הבעיות >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהמשחק יותר שם דגש על המשימות אבל כל כך התבאסתי באיך שיצרו את האנשים שם

לדוגמא מי שנוסע איתך באוטו בשלב הראשון

צריך ללכת בצורת ריבוע כדי להכנס לדלת שליד הנהג כאילו הולך ישר זז ימינה הולך ישר זז לדלת ונכנס

כמו רובוט וזה ממש ממש נראה vice

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...