The Saboteur - כל הפרטים כאן - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Saboteur - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או, אני רואה שגם כאן בת'רד התחילה תנועת התנגדות! התנגדות לאנשים רעים שחושבים שהמשחק לא טוב מספיק :)

זה אחלה משחק, אני אפילו אסתכן ואומר שאני נהנה לשחק בו יותר מאשר מ- 4.

כל אותן מטרות FreePlay, שהן מטרות שלא קשורות לעלילה של המשחק (אנטנות, מגדלי שמירה, עמדות נ"מ, טנקים וכו'), ממש מגניבות וזה תמיד כיף להסתכל על מגדל שמירה באמצע העיר ולחשוב איך לתקוף ולפוצץ אותו.

ב- זה היה נחשב משימה שלמה וכאן זה סתם משהו שאתה עושה מתוך שעמום (ורצון לכסף כמובן).

והקטע עם הצבע והשחור לבן הוא לא סתם "חביב" כמו שכמה חוליגנים כאן אמרו, אלא משהו מגניב ביותר שממש עוזר להכניס אותך לאווירה ששוררת באותו איזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהדיעות לגבי המשחק די במחלוקת... אני מאמין שאם המשחק היה מקבל את ההייפ (שהוא לא קיבל כלל) של כותרים גדולים כמו GTAIV או ASSASSIN'S CREED הוא היה מצליח יותר מזה, זאת כמובן במקרה ולא היינו נתקלים בבעיית הפאטצ' עם כרטיסי ATI וביצועים לא הוגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לי היו ציפיות גבוהות מהמשחק , בסרטונים שהראו בGT נורא התלהבתי אבל הוא פשוט איכזב...

נאלץ להסכים, אם היה משחק השנה שהגזימו עם עם הטריילר והסרטוניי pre-release שלו זה המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הפתעתי לטובה.

התחלתי לשחק במחשבה שזה כנראה עוד משחק sandbox בינוני, אבל לא.

האווירה מאוד טובה והעלילה די מעניינת, אהבתי את הקטע שחוזרים כמה חודשים אחורה ורואים את ההשתלטות של הנאצים.

הstealth לא משהו אבל בכל זאת משחק די טוב.

7.5 (כמו שקיבל בGS) לדעתי צייון ראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

יצא פאטץ תקין שמתקן את המשחק על WIN7 , עובד 10 , המשחק הזה לפי דעתי מאוד מושך לשחק בו , הרחובות הנופים של צרפת , זה ממש מדהים איך שהם עשו זאת , לפי דעתי משחק עם תוכן וגרפיקה מעולה .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק רק משתפר ומשתפר ככל שממשיכים בעלילה, לדעתי משחק מעולה. :xyxthumbs:

בהחלט...

רוני?

קצת נסחפתה לא? הגרפיקה והסאונד הם החוליה החלשה! וזה דיי ברור פה לרוב.

אבל יחסית המשחק מאד מעניין כמו כן גם העלילה שלו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

את המשימה על מיגדל אייפל כבר סימתי ברגע שיריתי בנאצי , אז באמת ראיתי כתוביות רצות של סיום מישחק, אבל לאחר זאת המשחתי לשחק עוד במשימות שונות עד שאני כבר לא רואה על המפה נקודות מיפגד.

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...