כניסה לתפקיד בצה"ל, צריך ייעוץ - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כניסה לתפקיד בצה"ל, צריך ייעוץ

Judas Iscariot

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז זהו שקלעת בול לנקודה. יש שלוש אפשרויות:

לקבל את התפקיד שאני רוצה

ללכת לכלא ואז לקבל אותו

ללכת לכלא ואז לקבל פטור מהצבא

כי אני לא מוכן לעשות משהו משעמם ושאולי אני לא סובל במשך שלוש שנים.

אז אצלי זה אחרת, מבחינתי יש 2 אפשרויות:

לשרת בתפקיד שאני יכול פיזית לבצע והוא תפקיד מעניין ותורם(לי ולמערכת).

או

לשרת בתפקיד שאני יכול פיזית לבצע והוא לא מעניין ותורם לי.

כמובן שאני מעדיף את האופציה הראשונה, אבל אם לא? לא כזה נורא. אז נתן שירות 'רגיל' והחיים יתעכבו טיפה, לא כזה סיוט.

למזלי הרב יש לי את האמצעים השכליים, האישיותיים והכלכליים ללמוד ולעסוק בתחומי העניין שלי גם ללא 'עזרת' הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצרו איתי קשר היום מהנציבות, דיברתי שם עם פקידה ששאלה כל מיני שאלות כלליות\טכניות ואז העבירו אותי לשיחה קצרה עם הסא"ל שמטפלת בקבילה שלי והיא שאלה אותי עוד כמה שאלות בנוגע לתוכן הקובלנה עצמה וכו' ואמרה שהקובלנה נמצאת בטיפול ושהם יהיו איתי בקשר.

נקווה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, ככה היה גם במקרה שלי. הם עובדים לפי SLA-service level agreement מאוד קצר ורציני ומספקים ליווי צמוד עד למתן מענה.

מקווה שהפניתי אותך לכתובת הנכונה. נחכה לאקורד הסיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון הקצר שלי בצבא, הרבה מפקדים מעדיפים לא להתעסק עם חיילים שפונים לאפשרות הקבילה[זה אומר משהו על החייל - בד"כ שהוא לא יתן שירמסו אותו]

ונוטים לתת את מה שהחייל רוצה יותר בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עידכון:

לאחר יותר מחודש מהגשת הקבילה, היא עדיין נמצאת "בטיפול".

הרופאים משתינים עליי בקשת, ממשיכים לספק לי כמויות מסחריות וקטלניות של תרופות.

ביום שני לפני שבוע(ב-22) הייתי אצל רופא תעסוקתי שהודיע לי חגיגית שבקשר לגב "אין לי ממצאים"(עברתי בדיקת CT בה לא היו ממצאים פתולוגיים, אני משוכנע שהצבא פשוט מחכה על קצות האצבעות שתהיה לי פריצת דיסק) - אמרתי לו זה שאין ממצאים פתולוגיים לא אומר כלום, יש לי כאבי גב מזה כמעט שנתיים, הבאתי לו מכתב מאורטופד אזרחי חודשיים לפני הגיוס, מכתב מהמפקדת קורס האישית שאני לא מסוגל פעילות פיזית, מכתב ממעסיק שלי לשעבר שהפסקתי לעבוד שם בדיוק בגלל הבעיה הזו והוא המשיך לומר - "אין ממצאים" = "זדיין לי מהפנים".

בקשר לריאות - הוא אמר שהוא "צריך להתייעץ עם המומחה שמגיע ביום חמישי" וש"תהיה תשובה בCPR" - עד אתמול לא הייתה תשובה ואני מאוד לא אופטימי - הרופא הזה היה, אתם יודע מה, כמו כולם - התעלם לחלוטין ממני והמשיך להסתכל על מספרים בלבד.

בינתיים אני במסגרת הקורס, "ממתין" למשיח או מה שזה לא יהיה(פירוט בהמשך)

אני על סף ייאוש, וצריך הרבה בשביל להביא אותי לשם, וצריך עוד יותר בשביל לדחוף אותי לייאוש עצמו... לא מתכוון לתת לזה לקרות.

ותודה רבה לצה"ל שהביא אותי לייאוש ודחף אותי מן הקצה.

אני כבר בערך שלושה שבועות לא ישן כמו שצריך, התמוטטתי כבר בבסיס, אני אוכל מעט מאוד(ממש אין לי תאבון בבסיס, בבית אני אוכל גם מעט) - ירדתי כמעט 3 קילו בזמן הזה, הכאבים בחזה שהיו לי בזמן התיכון חזרו(האבחנה אז "בגלל סטרס", מעניין למה זה קורה עכשיו..?), פה ושם אני בוכה ללא שליטה ולסיכום, מרגיש ממש בעננים...

התחלתי תהליך טיפולי אצל קב"ן, קצת בחוסר ברירה(הם רצו לשלוח אותי, אני סירבתי בתוקף ויום אחרי זה התרחשה ההתמוטטות שלי ומאז אני כבר... פשוט לא אותו בן אדם).

הקב"נית המליצה בינתיים על לתת לי כמה שיותר אפטרים או משהו בסגנון, אני אמור להיפגש איתה שוב בקורב(הייתי אמור להיפגש איתה ביום ראשון, בעצם בשני, בעצם היום, אולי מחר?) אבל היא לא עונה לאימליים של המפקדים שלה בינתיים.

אז מצד אחד אני כן מוצא קצת שלוות נפש(קצת, אני לא ישן הרבה גם בבית וכל שאר המכאובים הפיזים והמנטלים) ומנוחה פיזית בבית מדי יום, אבל הם כן מתייחסים אליי כאילו אני עדיין בקורס ואני... שונא את כול העולם, ובמיוחד את עצמי.

זין על ממר"מ, זין על גאמא, זין על כל חיל המודיעין, על כל הצבא וכל חילותיו.

יש מזימה מטכ"לית לבדוק אם הם יכולים לבסס את הסופר-חייל הגנטי עליי, הם מעקמים אותי ומעקמים אותי ומחכים שאשבר.

זה קרה, נשברתי - ראש המטכ"ל, אני מצטער שנכשלתי בניסוי שלך.

הבהרה: אני לא בתהליך של לצאת מהצבא, למרות שההיגיון אומר לי לפעול בדרך הזו.

...אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני במצב מאוד קשה בצבא

איך שאני רואה את זה יש לך שתי אופציות - 1. נפקדויות ועריקויות 2. קב''נים

אם תבחר באופציה 1 - לך תתדפוק נפקדות של שבוע-שבועיים ואל תסכים להישפט ע''י אף אחד (אני חושב שתוכל להגיע עד סגן הרמטכ''ל )

כי הרי בכל משפט צבאי השופט שואל האם אתה מוכן להישפט בפניו.

וכשתגיע לדרגה מספיק בכירה תסכים להישפט ותספר את הסיפור שלך

2. תאיים לפגוע בעצמך \ תביים התמכרות לאלכוהול או WHATEVER כדי להוריד פרופיל בעזרת קב''ן ל45 נפשי

אתה חייב לשכנע את הקב''נית שאתה על הסף ובקרוב תפגע בעצמך ויקרה דבר רע מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Minimizer

כאחד שעבר את אותו הדבר זה לא כמו שזה נראה והמצב יכול להיות מאוד מאוד קשה

יהודה איש קריות , לחבר שלי יש פריצת דיסק שאיבחנו אותה ע''י MRI ובCT לא היו ממצאים אולי תנסה ללכת על הדרך הזאת

ד''א פריצת דיסק מורידה פרופיל ל45 ובמקרים מסוימים ל21

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תתדפוק נפקדות של שבוע-שבועיים ואל תסכים להישפט ע''י אף אחד (אני חושב שתוכל להגיע עד סגן הרמטכ''ל )

:lol:

הבעיה שלך היא שאתה לוקח הכל באופן קשה מדי. שחרר..

+1

בגלל שקשה לך הכל נראה לך כרגע טרגדיה

אתה תראה שבדיעבד זה לא יראה כאילו זה היה כ"כ נורא.

בכל מקרה, אם אתה רואה שכלום לא עוזר והמצב שלך עדיין קשה, אז עוד כמה מפגשים עם הקב"ן ובסוף יורידו לך פרופיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי

אתה חושב שאתה חכם אה ?

אם חייל לא מסכים להישפט ע''י אף קצין אז הוא יגיע או לבית דין צבאי או לקצין מאוד מאוד בכיר

זה בדוק , אז שתוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך להפגש עם המפקד מרפאה? אם לא, תנסה לקבוע איתו פגישה ולהסביר לו את המצב שלך...

גם לי קרה שאיזה רופא מחורבן השתין עלי בקשת... יש לי כף רגל לא סטנדארטית ואני לא מסוגל ללכת עם הנעליים הצבאיות הרגילות (ברמה שהייתי צריך לקחת נעלים 2 מידות יותר גדולות ממה שאני צריך כדי שהרגל שלי תכנס לתוכן- וגם זה בלחץ...). הלכתי לאיזה אופטופד שהציע לי להרחיב את הנעליים בסנדלריה הצבאית... איך לעזאזל הם ירחיבו לי את הפאקינג סולייה?!

אחרי כמה פעמים שהוא לא רצה לתת לי פטור מנעלים צבאיות, הלכתי לאורטופד אחר, בקשר לבעיה אחרת בכף הרגל, והוא נתן לי פטור מנעליים עוד לפני שהספקתי לבקש! הוא התפלא שאני הולך עם הנעלים האלה במצב שלי...

מסקנה- תמיד טוב לבקש חוות דעת שנייה ושלישית. במיוחד בצבא.

תנסה גם לבקש חופשה מיוחדת כדי להרגע...תרד מהתרופות, תנוח ותחזור... תנסה גם לבקש העברה לתפקיד לא פיסי. אחרי כל הבעיות שלך יש מצב שיעבורו אותך.

giloman- בעיקרון אתה יכול לדחות שופט אחד ולהשפט ע"י המפקד של השופט... אם אתה עריק אז יכול להיות שתשפט ע"י מישהו מחוץ ליחידה, אבל אני לא זוכר כמה זמן צריך להיות נפקד בשביל זה... אאל"ט זה 3 שבועות, ואחרי זה אתה נהיה עריק ואז זה מסתבך יותר מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו בעיה, הוא בקורס בבסיס קורסיסטים

אף אחד לא ישתין לכיוונו אם הוא יבקש את מפקד המרפאה (למעשה גם הוא לא)

(זה גם כנראה הבסיס עם אחוז הקורסיסטים הלא מרוצים הכי גדול שיש, כולם כל הזמן מחפשים איך לצאת משם :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...