פערי ידע בסוגיית הרשת הביתית - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פערי ידע בסוגיית הרשת הביתית

Greave

Recommended Posts

משום מה הוא לא מופיע באתר הבינלאומי שלהם באנגלית...

ממה שניתן לקרוא פה (לפחות רוסית אני יודע) מדובר בציוד דיי לא רע ורוב הסיכויים שניתן יהי להגדיר אותו גם כbridge אבל זה היה סתם בזבוז לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bridge אומר להשתמש בו כמודם בלבד?

הבעיה שאני עומד מולה היא כזו - הDLINK הגיע בקופסה שמודיעה שברגע שהמדבקה שעליה נקרעת אין אפשרות להחליף אותו, אז אני אפילו לא במצב של לנסות ולראות. אני תוהה אם ללכת בעצמי ולהחליף אותו לAZTECH, או להשתמש בו ומקסימום להשיג זיכוי על הראוטר שרכשתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה קצרה באתר של בזק, אכן הם משווקים את המוצר הנ"ל.

אני אישית לא מכיר אותו, אבל הוא נראה ממבט ראשון כמוצר לא רע. קודם כל זה לא מוצר מדבקה, דבר שני הוא מגיע עם חיבורי לחיבור מדפסת/התקן אכסון.

אני מציע לך לנסות אותו ולראות אם הוא שווה משהו, יתכן שכן. אולי סופסוף החליטו לחזור לשיטה של לתת ציוד טוב/נורמלי.

מוזר שאין את הדגם במפרט המלא שלו באתר של D-LINK, למרות שזה לא מפליא יחסית לך שהאתר של D-LINK תמיד היה קמצן במידע ורק על הדגמים האחרונים. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע התקנתי את המודם/נתב החדש. ההתקנה פשוטה ביותר אך משום מה נתקלתי בבעיות שניסיתי להגדיר את הנתב דרך Opera. לאחר מעבר ל-IE, תוך דקות ספורות הרשת החוטית והאלחוטית עבדה. סה"כ ממשק נוח, קליטה טובה (גם בסלון - מרחק ~7 מטרים עם דלת סגורה ושלושה קירות בטון, אולם עם פרוזדור, יש קליטה מלאה). עד כה אני מרוצה, ואם לא יהיו לי בעיות בימים הקרובים כנראה שאלך להזדכות על הראוטר הנוכחי שלי.

תודה על הטיפים חבר'ה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...