מפרט לOC כבד ומשחקים ב2000 ש"ח לא כולל ציוד היקפי, מסך וכרטיס מסך. - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לOC כבד ומשחקים ב2000 ש"ח לא כולל ציוד היקפי, מסך וכרטיס מסך.

eSLC

Recommended Posts

רק שהוא לא בשביל אובר קלוק.

איזה אתה בן אדם , 5 עמודים בת'רד הזה ניסו לעזור לך להרכיב מחשב בשביל אובר קלוק

ובסוף אתה לוקח מעבד שלא תצליח לעשות לו אובר קלוק של 200 מגה הרץ אפילו. :-*

אבל הוא מעבד טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק שהוא לא בשביל אובר קלוק.

איזה אתה בן אדם , 5 עמודים בת'רד הזה ניסו לעזור לך להרכיב מחשב בשביל אובר קלוק

ובסוף אתה לוקח מעבד שלא תצליח לעשות לו אובר קלוק של 200 מגה הרץ אפילו. :-*

אבל הוא מעבד טוב...

פשוט פחדתי שאני יגיע למצב שאני אתחרט על זה שקניתי מעבד כל כך ישן/חלש אז העדפתי לקחת מעבד חדש ואולי לא טוב בOC כמו ה1700+, אבל לא להגזים 200Mhz, אפשר בקלות להגיע ל400Mhz ושתדע שאפילו ה200Mhz האלה משמעותיים זאת אומרת שלאחר הOC הזה של ה200Mhz קיבלת מעבד 2800+ אם 200 באס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק קח את הברטון לדעתי OC היא אופציה ולא דבר שצריך לבנות עליו מפרט, לפי מה ששמעתי הברטון לא רע לOC אבל אתה צריך איזה סטיפינג שטוב לזה אני לא זוכר את השם שאל בפורום OC ומודינג עשית בשכל שלקחת מארז זול יותר, למרות שהוא זול הוא מארז מדהים שיש בו הכול והתפנה לך עוד כסף לעוד 256 שתאמין לי שווים יותר מכול מארז ב500 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי זה מה שהזמנתי בסוף...

CPU : 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) BOX CPU [ ¤ 621.9 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 v2.0 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, 2.0) [ ¤ 550.87 ] 1

Memory : Twinmos - 512MB 3200 (TMD -50B) Memory [ ¤ 571.12 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6919 BLACK Front 300W Case [ ¤ 398.75 ] 1

כבר הזמנתי! :D ואם לא שמת לב לקחתי 512MB של , ד"א הזמנתי מזיגזאג 2000 לפי ההמלצות שלכם...

עדכון קטן - לאחר דיבור אם אורן מזיגזאג הוחלף הזיכרון אל הSamsung...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה! אפילו שלא עזרתי בכלל.

תתחדש! 8)

דרך אגב שמתי לב שיש לך במפרט את המארז: Comucase CI 6919 ואני מתכנן לקנות אותו.

איך הוא ?? מבחינת איוורור האם הוספת לו מאווררים ובכלל חוות דעת על המארז? תודה....! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט הסופי...

CPU : AMD Athlon XP 1700+ Tray CPU [ ¤ 337.9 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 v2.0 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 550.87 ] 1

Memory : Twinmos DDR-RAM 256MB 3200 Memory [ ¤ 301.14 ] 1

CPU Cooling : Thermaltake Volcano 11+ Xaser Edition Highest Performance Cooler for [ ¤ 169.93 ] 1

Cases : Chieftec Dragon DX-01BDU Front USB/1394 Black Tower (P/S not included) [ ¤ 451.18 ] 1

Power Supplies : TT420APD 2-fan APFC Power Supply [ ¤ 329.9 ] 1

Subtotal : ¤ 2140.92

את הזיכרון אני יקנה בצ'יפים של TMD אז לא לדאוג, ירדתי ל256MB כי תמיד אפשר להוסיף ומארז וספק נשארים לאורך זמן ואת הcomucase אני ממש לא אוהב ובנוסף לזה הצ'יפטק בעל טוב יותר...

זהו הערות אחרונות?

נ.ב...

התקשרתי לPCH ויש להם אך ורק את המעבד בסטפינג KIUHB מה אתם אומרים?

בספינגים אני לא מבין,אז אני אשמח אם מישהו אחר יתייחס לסטפינג ;D

תגיד, אתה עומס להפעיל את הוולקנו 11 על המקסימום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא ?? מבחינת איוורור האם הוספת לו מאווררים ובכלל חוות דעת על המארז? תודה....!

המארז מצוין, הכלובים של ההרדיסק ושל הסידירומים ניתנים לפירוק אין צורך להבריג את המאוררים למארז הם פשוט נתפסים על ידי פלסטיקים, המארז מבחינה של אופציות פנימיות מדהים פשוט יש בו כל כך הרבה "פיצ'רים", ובקיצור מומלץ בחום לכל נפש אומנם המראה החיצוני לא מדהים אך הוא לא נראה כזה נורא, והוספתי בינתיים רק מאורר אחד (ג'נרי) מקדימה ות'אמת לא הרגשתי בשיפור בכלל אם אתה רוצה להרגיש בשיפור מומלץ שתקנה מאורר חזק כמו למשל הSF2 וכדו'...

גם בזיגזג ה-COMPUCASE בא עם ספק של HEC?

אכן גם בזיגזאג הוא מגיע אם ספק של HEC 300W.

תגיד, אתה עומס להפעיל את הוולקנו 11 על המקסימום?

קניתי את הקירור האורגינלי של המעבד וכנראה עוד כמה ימים אני יקנה את הV11+ או את הAEROCOOL PHANTOM ורק לאחר מכן אני יעדכן...

ושוב תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...