מישהו מכיר את האתר הזה ? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את האתר הזה ?

huber

Recommended Posts

יניב , נראה לי אתה לא הסקת את המסקנות הנכונות.

אף אחד לא פנה באינטרסנטיות או נגד , אלא בבעיתיות שכל פרטי העסק שהם מינימום לא מופיעים באתר וזה לא נראה אמין וטוב.

אתה יכול לשנות את זה בדף אודות רציני ובהעלאת לינקים לפידבקים החיוביים (כמו שאמרת בואיי נט)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער אבל אין לי עדיין הרשאה לשלוח הודעות .

בקשר ל LBP - אתמול נרכש העותק האחרון וכרגע הוא לא נמצא במלאי. הוא מאוד מבוקש, אני מקווה לקבל עוד בהקדם.

מתוך הדף "אודותינו":

" אנחנו מחזיקים מלאי ע צ ו ם!! אלפי כותרים ברבבות עותקים. אנחנו ואתם כח קניה אדיר, ולכן אנחנו משיגים לכם מחירים בהתאם."

כבר מכרת את כל "רבבות" העותקים של LBP ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא משהו בחשבון/היגיון, הא...? ::)

אלפי כותרים כפול 10 עותקים לכותר בממוצע = רבבות עותקים.

אתה לא משהו בלשון עיברית הא...? :kopfpatsch:

אלפי כותרים ברבבות עותקים משמעו :שישנם אלפי כותרים כאשר לכל כותר ישנם רבבות עותקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא משהו בלשון עיברית הא...? :kopfpatsch:

אלפי כותרים ברבבות עותקים משמעו :שישנם אלפי כותרים כאשר לכל כותר ישנם רבבות עותקים.

אתה לא חושב שסביר להניח שאם הוא מאחסן את הכותרים בדירתו הפרטית אין לו מקום לרבבות עותקים של אלפי כותרים?

פלצנות היא לא חובה, היא זכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמחתי מאוד לראות את המחירים הזולים הללו!

קצב התעצבתי שעברתי בין המשחקים שלא מצאתי משחקים חדשים של השנה\שנה שעברה(לפרט 4 לאקס בוקס 360 במחיר מעולה!)

אשמח מאוד להזמין משחקים חדשים לקונסולות\מחשב שיהיו במחיר סביר(משחק מחשב יכול להישאר 200, אבל משחק קונסולה לא יכול לעבור את ה-250)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה ההתלהבות

חיפשתי כותרים לWII ולא ראיתי אף כותר נחשב גם לא ישנים נחשבים שנימכרים היום בחול בזול

ציוד עיקפי אין

ממש לא חושב שזה מיקרה של "מחירים לא הגיונים "

רוב הכותרים שראיתי הם אם מחירים הגיונים בהחלט לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני יכול רק לאחל לבחור בהצלחה,

ואני מאמין שעם הזמן, כשהוא יצבור ותק ושם בארץ הוא יוכל להכניס כותרים חדשים יותר במחירים טובים.

אז מכל הלב שיהיה לכם בהצלחה עם החנות הבייתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני יכול רק לאחל לבחור בהצלחה,

ואני מאמין שעם הזמן, כשהוא יצבור ותק ושם בארץ הוא יוכל להכניס כותרים חדשים יותר במחירים טובים.

אז מכל הלב שיהיה לכם בהצלחה עם החנות הבייתית.

מצתרף לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה תודה על הפירגון - אנחנו זקוקים לו :yelclap:

אנחנו כמובן מונעים משיקולים עסקיים ואנחנו לא עמותה אבל באמת שייש מצב ליצור כאן שוק חדש שבו אתם משיגים משחקים בזול.

ה"עסק הביתי" הזה השקיע המון המון זמן אנרגיה כסף וטיסות לחו"ל כדי להגיע להסכמים נדירים בשוק המקומי.

לכתחילה לא חיפשנו את המשחקים החדשים ביותר אלא את המחירים הזולים ביותר.

אנחנו בפירוש באוריינטציה של זול!!!

לרוב, היצרנים מורידים מחירים אחרי שהגל הראשון עבר, לחלק מהמשחקים זה ייקח שלושה חודשים וללהיטים גדולים יותר חצי שנה, אבל מה רע בלהשיג משחק

שאולי לא הרשתם לעצמכם לרכוש בגלל המחיר - בשליש מחיר אחרי זמן מה? בכל מקרה תמיד ננסה להשיג את הטוב ביותר במחיר הזול ביותר ואני מקווה שכל אחד יוכל למצוא עבורו מציאה או שתים באתר ;)

בכל מקרה אנו נשמח לעמוד לרשותכם ומתחייבים להמשיך ולפתח את נישת שוק המשחקים הזולים בישראל.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...