מישהו מכיר את האתר הזה ? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר את האתר הזה ?

huber

Recommended Posts

www.zolgames.co.il

המחירים נראים ממש ממש זולים - ראיתי שם LBP בכ 160 ש"ח לדוגמא ולמרות שרב המשחקים שם או ישנים (לא משמעותי אם המשחק טוב) או ממש גרועים, יש פה ושם כמה "מציאות". השאלה היא אם הם אמינים או לא, ולכן גם אני אשמח לחוו"ד מניסיון של מישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן דובי , אבל אם זה היה במקום נורמאלי - לא הייתי מתנגד ללהזמין מהארץ פעם ב... במקום להתעסק עם חו"ל.

מה שכן , כמו שאמרתי ונאמר , המסביב קצת סקטצ'י ולא רציני.

לקחו מבנה של פורטל מכירות ודחפו לו פרטים.

אבל מה עם מס' עסק ? כתובת (אפילו אם זה בית של משהו - שתדע מי נגד מי) , שם כלשהו?

מדאיג משהו.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!

שמי יניב שרון ואני הבעלים של zolgames.

אנחנו כמובן חברה בע"מ - "דויד שרון שיווק פרוייקטים בע"מ" ע"מ מס 51-228761-6 ובעלי מספר ספק בישראכרט (4449179).

וכתובתנו היא רחוב שקולניק 3 רחובות.

אין מצב לעקוץ מישהו בשביל משחק ב 90 שקל מאחר ומיד למחרת נסגרת לנו הבאסטה...ולא לשם כך השקענו זמן כסף אנרגיה וטיסות לחו"ל.

יש לנו מחירים של טייקון משחקים מחו"ל - ואתם המרוויחים מזה.

בוודאי שלקחנו מערכת מוכנה עבור החנות (הגרפיקה זה כבר עניין של טעם) למרות היותי מתכנת שנים רבות אין שום סיבה שאכתוב מחדש את מה שאני יכול לשכור\לקנות עבור הצרכים של החנות.

אז כאמור - אנחנו חברה אמיתית, המשחקים חדשים מקוריים ובאריזה. כפי שאמרתם, אם המשחק לא יצא לפני שבוע זה לא הופך אותו לגרוע.

חפשו את המציאות עבורכם, כי בדיוק זו הנישה אליה אנו פונים. אין ולא יהיו כנראה משחקים חדשים במחיר רגיל באתר.

ישנם מספיק מקומות לקנות בהם משחקים ב 350 שקל...

אשמח לשמוע מכל אחר מכם ולתת לו את השירות הטוב ביותר שניתן וכמובן במחיר הזול ביותר שניתן!

יניב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שכולם רוצים לשאול אני מניח היא למה אין כתובת אליה אפשר לבוא ולראות את המוצרים? להזמין דרך האינטרנט ממקום חדש ולא מוכר זה לא בדיוק הדבר שכולנו להוטים לעשות ועד שלא יהיה משיהו אחד שראה פיזית שהכל "כשר" קשה לי להאמין שמישהו פה יקח את הסיכון.

ולפני שתתן את התשובה של "אנחנו חנות אינטרנט" תשתדל להבין שזה נשמע יותר רע מלא לענות בכלל. הייתי מציע לכם לתת לחברי הפורום אפשרות להגיע ולרכוש פיזית את המשחקים לפחות בהתחלה, ככה תבססו אמון עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם.

רק שתבין - אני אישית כבר רוצה לקנות לפחות 3 משחקים מהאתר שלך ולא עושה זאת בגלל החשש המובן מאליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפני שתתן את התשובה של "אנחנו חנות אינטרנט" תשתדל להבין שזה נשמע יותר רע מלא לענות בכלל.

מה? למה?

מה הבעיה בחנות אינטרנט בלי סניף פיזי?

אתה יודע כמה עשרות חנויות כאלה יש בארץ, שפועלות כבר שנים?

אגב,

http://tinyurl.com/c3lgfs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון - אני בטוח, אני אישית לא הייתי מזמין מחנות וירטואלית ללא שום המלצה ממישהו שכבר רכש שם או איזשהו אסמכתה אחרת תרגיע אותי, בייחוד כשהמחירים כ"כ נמוכים. אם יש משהו שלמדתי בחיים זה אם יש לי חשש שמקנן לי בראש עקב סימנים מחשידים (ומחיר מאוד נמוך זה הנורה הכי אדומה שיכולה להידלק אצלי אישית), כנראה יש משהו מאחורי זה. חוצמזה זה לא חנות "שפועלת כבר שנים" - עובדה שאף אחד כנראה לא שמע מהם ואני לא מצליח למצוא לא פה ולא בפורומים אחרים מישהו שקנה מהם ויכול להגיד לי שהכל "כשר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אשמח להיפגש פיזית עם כל אחד מכם ולהעביר לו את המשחק שיזמין ביד.

האמת אני מופתיע מעט. מצד אחד אנחנו חיים במדינה של קומבינטורים והחשדנות טבועה בנו, אבל המדהים הוא שלמרות העליונות היחסית שלנו בעולם ההי טק והאינטרנט (ואני בא משם) - אנחנו כ"כ מפחדים לצרוך מוצרים ברשת.

אין לי חנות פיזית (הכתובת היא הדירה הפרטית שלי!) מאחר וזה פשוט יהי על חשבונכם!

ברור לכל שאצטרך לגלם את הוצאות השכירות ארנונה חשמל עובדים וכו' במחיר הסופי לצרכן.

Huber - לך תבדוק אצל מנהל התפעול שלכם ב CD LOG מה העלות התפעולית של סניף אחד של הדילרים שלכם...

ואני שואל - למה לכם? למה לשלם יותר?

זו גם הסיבה שאני בחרתי להרוויח פחות על מוצר - אני מקבל מחירים של סטוקים ענקיים - משאיר מחירים נמוכים ומקווה למכור הרבה.

כולנו יוצאים נשכרים.

ועוד נקודה - נניח שמישהו מכם הזמין משחק ב100 שקל ולא קיבל אותו. טלפון קטן לישראכרט נסגר האתר ואני גם מועמד לחקירה פלילית.

מישהו יכול לשכנע אותי שה"אקזיט" זה כדאי לי?

בקיצור חבר'ה - אשמח לקבל הזמנה ולהעביר אותה פיזית אליכם, וכמובן מתחייב לתת לכם שירות הכי טוב שאפשר!

ואגב, Huber נדמה לי שבתפוז פידבקו אותנו וב ynet. סלח לי אחי או שאתה חשדן כרוני או שאתה גם מוכר משחקים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אשמח להיפגש פיזית עם כל אחד מכם ולהעביר לו את המשחק שיזמין ביד.

זה בדיוק מה שרציתי לשמוע ואם זה כך זה כנראה מה שאני אעשה - אבוא ואקנה פיזית במקום.

האמת אני מופתיע מעט. מצד אחד אנחנו חיים במדינה של קומבינטורים והחשדנות טבועה בנו, אבל המדהים הוא שלמרות העליונות היחסית שלנו בעולם ההי טק והאינטרנט (ואני בא משם) - אנחנו כ"כ מפחדים לצרוך מוצרים ברשת.

לא מפחדים לצרוך ברשת - מפחדים לצרוך ברשת ממקום יחסית חדש עם מחירים לא הגיוניים (יותר זול מחו"ל) וללא פידבקים מגורמים מוכרים. פשוט.

אין לי חנות פיזית (הכתובת היא הדירה הפרטית שלי!) מאחר וזה פשוט יהי על חשבונכם!

ברור לכל שאצטרך לגלם את הוצאות השכירות ארנונה חשמל עובדים וכו' במחיר הסופי לצרכן.

Huber - לך תבדוק אצל מנהל התפעול שלכם ב CD LOG מה העלות התפעולית של סניף אחד של הדילרים שלכם...

ואני שואל - למה לכם? למה לשלם יותר?

ההיגיון המסחרי פשוט ומובן, אני מספיק זמן בתחום ואין הרבה שאתה יכול לחדש לי - אבל כפי שאמרתי כשמדובר על חנות חדשה ולא מוכרת עם מחירים חריגים, צריך להיות טיפש לא להתנהג בזהירות.

זו גם הסיבה שאני בחרתי להרוויח פחות על מוצר - אני מקבל מחירים של סטוקים ענקיים - משאיר מחירים נמוכים ומקווה למכור הרבה.

כולנו יוצאים נשכרים.

אני עדיין מנסה להבין איך המחירים שלך יותר זול אפילו ממחירים של מקומות גדולים ומוכרים בחו"ל - אני לא ממש מצליח להאמין שאתה מקבל מחירים יותר טובים או קונים סטוקים יותר גדולים ממקומות כמו איביי או שאר המקומות מהם אני לרב מזמין משחקים בחו"ל (PLAYASIA למשל).

ועוד נקודה - נניח שמישהו מכם הזמין משחק ב100 שקל ולא קיבל אותו. טלפון קטן לישראכרט נסגר האתר ואני גם מועמד לחקירה פלילית.

מישהו יכול לשכנע אותי שה"אקזיט" זה כדאי לי?

כדאי, לא כדאי - למה להיכנס לכאבי ראש האלו? בישראל הכל אפשרי, למדתי את זה על הבשר שלי ושל מכרים שלי לצערי.

בקיצור חבר'ה - אשמח לקבל הזמנה ולהעביר אותה פיזית אליכם, וכמובן מתחייב לתת לכם שירות הכי טוב שאפשר!

ואגב, Huber נדמה לי שבתפוז פידבקו אותנו וב ynet. סלח לי אחי או שאתה חשדן כרוני או שאתה גם מוכר משחקים :P

תפקידי המוצהר (וזה לא סוד- רב חברי האתר מכירים אותי) הוא מנהל תיקי לקוחות בסידילוג. אם תיכנס לאתר שלנו תראה בבירור שאנחנו יבואני חומרה ותו לא - אין לנו שום נגיעה למשחקים בשום הקשר ככה שההאשמה שלך או החשד שלך מגיע ממקור מופרך ולא מבוסס. בבקשה:

http://cd-log.co.il/

שלחתי לך הודעה בפרטי - אם התשובה היא חיובית אני אמצא זמן באחד הימים הקרובים לקפוץ אליכם ולרכוש כמה משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...