איפה הכי טוב לעשות פסיכו? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה הכי טוב לעשות פסיכו?

BedB0y

Recommended Posts

הודעת מעקב זה הודעה שמישהו כותב כי אין לו מה לתרום לת'רד

אבל הוא רוצה שהת'רד יופיע תחת "תגובות חדשות להודעות שלי" כי

זה מעניין אותו והוא גם רוצה לדעת מה יהיה בדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך משמעת עצמית (ואם אתה מתכנן ללמוד באוניברסיטה אתה חייב כזו), קח ספרים מחבר שעשה קורס כלשהו ותלמד לבד.

הרמה של החומר היא בסיסית למדי, כל מה שנדרש הוא תרגול על מנת שתוכל לפתור את התרגילים מהר ולא ליפול על דקויות למינהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל אחד יכול לפתוח ספר פסיכומטרי ולהתחיל ללמוד,לפעמים צריך את ההדרכה.כמובן שגם עם קורסים צריך לחרוש ת'תחת בבית.

גם מלמדים אותך שם שיטות לפתור במהירות תרגילים גם ככה יש לך איזה דקה לתרגיל בפסיכומטרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תלוי מאוד מה הנקודות החזקות שלך ומה הציון שאתה שואף אליו.

בתחומי העברית והאנגלית, הקורס מיותר לחלוטין - אין שם באמת משהו שמדריך יכול ללמד אותך. זו גם הסיבה שרוב הקורס מוקדש למתמטיקה (תקנו אותי אם אני טועה).

השיטות שמלמדים במתמטיקה, לרוב מיועדות לרמה הממוצעת של התרגילים, ואינן יעזרו בתרגילים הקשים יותר, היות וכותבי הבחינה מודעים לדברים הללו ולכן השאלות הקשות הן עם התחכמות כלשהי. אם לומדים לבד ומתרגלים מספיק, ניתן בהחלט להגיע לרמה בה מספיקים לפתור את כל השאלות ואפילו נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אתה לומד בקורסים ואחרי זה אתה חייב לתרגל את מה שלמדת לבד כדי להבין.

http://www.lachman.co.il//download/files/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F_%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%94.pdf

זה מבחן דוגמא של לחמן (איפה שאני עושה ת'פסיכו) תסכים איתי שחלק גדול מהשאלות אתה לא תספיק לפתור בזמן של דקה לשאלה בלי ידע בסיסי חזק במטמתיקה (שזה אומר לעשות לפחות 4 יחידות מטמתיקה בציון גבוה) אם אתה חלש במתמטיקה אתה יכול לחרוש ודעת אבל אחרת זה די קשה ומבלבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בקידום -> הי קיו -> יואל גבע... (חבר עשה בלחמן וראיתי את התירגול שלהם)

קודם כל כמו שנאמר - הגורם הכי חשוב זה אתה.

שנית לדעתי התירגול היה הכי איכותי ביואל גבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אתה לומד בקורסים ואחרי זה אתה חייב לתרגל את מה שלמדת לבד כדי להבין.

http://www.lachman.co.il//download/files/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F_%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%94.pdf

זה מבחן דוגמא של לחמן (איפה שאני עושה ת'פסיכו) תסכים איתי שחלק גדול מהשאלות אתה לא תספיק לפתור בזמן של דקה לשאלה בלי ידע בסיסי חזק במטמתיקה (שזה אומר לעשות לפחות 4 יחידות מטמתיקה בציון גבוה) אם אתה חלש במתמטיקה אתה יכול לחרוש ודעת אבל אחרת זה די קשה ומבלבל.

זה נכון שמתרכזים בעיקר במתמטיקה, אבל תרגול באנאלוגיות והשלמת משפטים בכיתה עם אנשים זה דיי קריטי כדי להבין כמו שצריך, לדעתי לפחות.

ולליאור, עשית שלוש פעמים במקומות שונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שיואל גבע טוב מאוד. גם מביאים בקורס הרבה חומרי לימוד שאמרו לי שהם מעולים.

זה נכון שרמת המבחנים הפסיכומטרים בארץ היא גבוהה מאוד ביחס לשאר המדינות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...