Accelero XTREME GTX 280 - רשמיים ראשונים -התקנה (עמוד 2) וטמפ'. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Accelero XTREME GTX 280 - רשמיים ראשונים -התקנה (עמוד 2) וטמפ'.

taotao

Recommended Posts

ההתקנה ורשמיים לגבי הטמפ'..

הכרטיס מסך מפורק אחרי כמה "מאות" ברגים ;D

p1000439.jpg

p1000442.jpg

הקירור "ערום"..

p1000446.jpg

בגדול (כן שכחתי לצלם :-X)..

התקנתי את הצלעות לזיכרונות אבל כמו בכל שאר הקירורים של AC אחד מהם החליט שהוא לא רוצה להישאר שם..

אז הרכבתי עליו בנפרד 3 ההיטסינקים מאלו של SCYTHE (אפשר לראות אותם בתמונות שכרטיס המסך מורכב כבר במערכת)..

התקנה של צלעות לזיכרון מאחורה (גם SCYTHE) במקום הפלטת אלומינים שהגיעה עם הקירור..

p1000454.jpg

בעקרון התקנתי את הקירור של הVRM ובנוסף לזה צירפתי גם צלעות משלי..

p1000452.jpg

p1000451a.jpg

p1000453.jpg

מבט מלמעלה על "הדבר" הזה..

p1000449y.jpg

התקנה במערכת..

p1000464i.jpg

p1000461.jpg

ונעבר לטמפ'..

בגדול ולצערי נמחקו לי התמונות של הIDEL עם הקירור סטוק..

אבל מסקירה קצרה שלי הוא הגיע ל80-75 מעלות בליבה בכיף..טמפ' סביבה באזור ה28+-..מאוורר על 40% - 1400+-RPM..בדיקה של15 דקות GPU בOCCT..

עכשיו עם הAccelero XTREME אני עומד על 50-52+- מעלות במאמץ באותם פרמטרים (אחוזים/RPM/טמפ' סביבה)..

שימו לב לטמפ' של הVRAM שעומדות על 100+-..טמפ' זהה-נמוכה בכמה מעלות בודדות מזו עם הקירור סטוק..וזה אחרי הוספה של צלעות ..

gtx260stocmidle.jpg

לכל אלו שקונים את הקירור אני מציע מראה לרכוש קירור יעודי לVRAM..והפלטה האחורית זה כבר עניין של טעם.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם זה גורם לכ.מ. להיות ב50 מעלות במאמץ - אז זה באמת ליגה.

שלי מגיע עד כמעט 90 במאמץ וגם עושה רעש של פן - אבל בגלל שאני בנאדם חיובי אני אסתכל על הדבר החיובי - הקירור שלי יפה (הSTOCK) והכ.מ. עושה את העבודה :yelclap:

מה לגבי OC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה גורם לכ.מ. להיות ב50 מעלות במאמץ - אז זה באמת ליגה.

שלי מגיע עד כמעט 90 במאמץ וגם עושה רעש של פן

כנראה לא היה לך כמו ה-S1

50 מעלות במאמץ זה עוד נחשב ל-"הרבה".

והוא רק עולה 100ש"ח.

---

וזה שהחום של הכרטיס מסך שלך מגיע ל-90 מעלות זה אומר

שאתה לא יודע איך לקנפג את מהירות המאוורר באופן ידני שיעבוד בצורה יעילה.

וחבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל285 ול260 החדש יותר (גירסת ה216 CORES) לא צריך בגלל היט סינק על הVRM לפי האתר של Cooling...

בעיקרון גם לא צריך היט סינק על הזכרונות לפי האתר שלהם, אבל זה כבר נראה לי מוגזם...

אני שמתי היט סיק על הVIVO ועל הזכרונות...

על הVRM לא שמתי כלום והכרטיס ממש קר.

http://www.arctic-cooling.com/catalog/product_info.php?cPath=2_&mID=237 - צד שמאל למטה, יש PDF עם הוראות התקנה לכל כרטיס...

[br]פורסם בתאריך: 2.05.2009 בשעה 20:17:49

אגב taotao, גם אצלך עושה רושם שהקירור הזה יותר שקט מהסטוק?

אני ממש חושב שהמחשב שלי טיפה יותר שקט עכשיו... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הבדיחה הזאת גם אני ראיתי..אבל הVRM מקוררים על ידי הקירור סטוק...וגם עם זה הטמפ' שלהם בשמיים..

ומה הטמפ' שךל הVRM שלך ?

ואכן הוא יותר שקט עכשיו...שלא נדבר עם מאמץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לא יודע עד כמה זה בדיחה, AC לא מחרטטים, תודה לאל הקירורים שלהם מוכיחים את עצמם עד היום.

תכלס גם כל המאורר הימני די מוקדש להם, והרי הכרטיסים האילו (ה285 וה260 החדש) קרים יותר מה280 וה260 הישן...

ולשאלה שלך, אני לא מצליח למצוא באברסט או GPU-Z את המעלות של הVRM... תוכל לכוון אותי פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...