למה לדעתי ויסטה טובה מWINDOWS7.... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לדעתי ויסטה טובה מWINDOWS7....

bad-sector

Recommended Posts

אני חייב להציף משהו, מחשבה כללית כזו...

אני יודע שזה נשמע תמוהה אבל אני פשוט לא להוט אחרי ה WINDOWS7 הזה כלל...

לא שאני לא שמח שמיקרוסופט הצליחה ליצור מערכת שלא שואבת נתונים,

אבל אני עובד בנייד שלי עם ויסטה SP1 ואני חייב להודות שאין לי ולו מילה רעה אחת להגיד על המערכת,

יציבה, מקרינה אמינות, פשוט יוצאת מהכלל בכל הנוגע למשחקים (שוב, המחשב חזק כמו שהיא דורשת זה אין ספק...)

ושלא נדבר על גלישה ועריכת תמונות....

בקיצור,

גם אם היום אני נמצא איפשהו בשלהי ספטמבר 09 אני לא כזה שש למחוק את הויסטה שלי...

לא יודע מה איתכם, נראה שכל חבלי הלידה של חלפו מזמן ומרוב השמצות לא עצרנו להבין שבעצם אין מערכת טובה מזו...

אישית, אין לי שום בעיה עם הויסטה שלי... - ההפך אני מקבל את התחושה שעכשיו למרות שהמערכת חזקה ויציבה מתמיד העם מכריח את מיקרוסופט להכין מערכת שתעבוד גם על מחשב בן שנתיים... -

XP יצאה לאור ב 2001, היא התייצבה באזור רבעון אחרון של שנת 2003, ועדיין היה מה לתקן עם SP3.

אז מיקרוסופט הפעם היו יותר חכמים - נתנו לצרכן הבכיין במקום להתלונן ולשלוח תקלות ולבנות מהם חבילת שירות - פשוט הוציאו את WINDOWS7 כבר בתחילת השנה רק במסווה "בטה" נתנו לנו לבכות על תקלות ותיקנו אותם וכך במקום לתקן ולהוציא מערכת הפעלה שבעקבות תלונות הלקוח יצא SP1 פשוט להגיש לנו את זה מוכן מבלי שנרגיש.

צר לי,

אני מצליח ללא ספק לראות איפה מצליח WINDOWS7 במקום שויסטה נכשלה,

אבל האם באמת היום כזו גרועה?

האם היא קיבלה את הצ'אנס ארוך הטווח שקיבלה XP?

לי אישית לא נראה.

אני מרוצה ממה שאני רואה, ויזואלית, ביצועים ויציבות.

לא מחפש יותר מזה.

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה אני לא חושב שויסטה רעה או משהו ההפך כל האנשים שהשמיצו אותה כנראה לא ניסו אותה ופשוט קראו על זה איפושהוא

מה שכן נראה לי שאני מעדיף את 7 מהסיבה הפשוטה שהיא שוקלת פחות וכמו שאמרת שאתה משתמש בויסטה על ככה ב7 יהיה אפשר להנות מאותם ביצועים כמו שלך על יותר חלש.

מה שיגרום לאפילו יותר אנשים להתחבר לאינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי windows 7 אני לא יודע אם להסכים איתך או לא כי לא ניסיתי בעצמי

ממה שהבנתי אחד החידושים יהיה בכל הקשור לרשת הביתית, ניהול זיכרון וכו.. וכיום שיש בהרבה בתים יותר ממחשב אחד אז לדעתי די שווה ולראות איך הכל יהיה בגרסה הסופית

הדעה שלי היא שאין טעם לשדרג מ - - windows 7 כי למרות שיש חידושים מענינים אין שום חידוש שבשבילו שווה להוצאי ~700 שקל על שדרוג

לגבי אני מסכים איתך בהחלט!! המערכת מצוינת, יציבה, נוחה אם כי הממשק קצת מבולגן ואחרי SP1 ממש אין את הבעיות שהיו בהשקה

כל המוניטין הרעה של המערכת נכונה לזמן ההשקה ולא למצבה הנוכחי כיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Win7 = Vista SP2 שאף אחד לא יאכיל אותכם סרטים, ההבדלים בינהם זניחים, אין שינוי במבנה הקרנל, אין מערכת קבצים חדשה, כמה שינויים קוסמטיים + כמה פיטשרים בתחום הנדסת האנוש.

פשוט מימוש של ניסוי מוהביא של MS, הR2 של Windows 2008 Server מבוסס על קרנל 7, לא מיתגו את זה כWin 2009/2010 כי אין בזה צורך(והיו עורפים להם את הראש), על R2 הם ידרשו כמה עשרות דולרים לשדרוג מR1 במקרה הגרוע ביותר(ולקוחות גדולים יקבלו בחינם כמו תמיד).

ללא השם הרע של וויסטה, Win7 היה יוצא בתור SP2, או במקרה הכי קיצוני Vista SE בעלות של כמה דולרים, אבל בגלל כל הרעש שאנשים טיפשים עשו על Vista ללא שום ביסוס וללא שום נסיון הם יצתרכו לשלם כ150 דולר לשדרוג, ומחיר מנופח לרשיון מלא.

מבחינתי מעולם לא חוויתי בעיות כלשהן עם VISTA, הפעם היחידה שהמערכת קרסה הייתה אחרי עדכון על דעת עצמו של התוכנה המפגרת של לוג'ידרעק, "והfind solution אמר לי אוקיי היה ב24/06/08 עדכון דרייבר, ב30/06/08 דווח על בעיות עם הדרייבר, הפתרון תסיר את הדרייבר(עם לינק להסרה), ותחכה לגרסאה חדשה מהיצרן שלך" מה שאומר שמבחינתי אם הידע שלי במחשבים היה מסתכם בפייסבוק ומסנג'ר הכל נפתר.

מעבר לכך מאז RC1 המערכת לא קרסה לי פעם אחת מעבר לנסיון הOC שלי לשבור את ה4.2GHZ על אוויר), כלומר 3 שנים~ ללא שום קריסה.

המערכת לא כבדה(רצה על הנייד הישן שלי שהוא M420(קרי סלרון 1.6) ו512MB זכרון כבר כמעט 3 שנים ללא בעיות מיוחדות) כמו שטוענים, אין לה בעיות תאימות עם תוכנות שיוצרות מאז המילניום הנוכחי, ואלא אם אתם מתעקשים על לא להחליף את כרטיס הטלביזיה שלכם שקניתם ב1999 גם בעיות תאימות עם חומרה אין.

עם XP מRC1 והלאה, עד חצי הדרך לSP2 היו לי הרבה הרבה יותר בעיות ממה שהיה לי על מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שהתרד הזה יעורר זעם והשמצות למיניהם על ,

משהו הזוי לחלוטין שכולם מסכימים איתי...

בעצם אני אמור לבכות רק עם הנייד שלי הוא 1200 ואני ממש רציתי מערכת יותר יפה מ XP

או אם קניתי איזה נטבוק...

בקיצור, מחשב חזק וויסטה זה אחלה של דבר...

לי אישית אין תלונות עובד כבר 5 חודשים איתה ללא דופי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משתמש ויסטה מרוצה, ולדעתי ויסטה היא מערכת הפעלה מעולה.

יש לי בבית מחשב ישן פנטיום 4 סוקט 478 ו2GB 400MHZ וויסטה רצה לא פחות מהר מXP (אפילו לפעמים יש הרגשה שהיא רצה יותר מהר מXP).

ות'אמת לא הייתי ממליץ למישהו בעל מחשב עם ויסטה לבזבז יותר מ20$ לשדרוג, אני אישית עובד על 7 RC ואני מתכוון להתקין ויסטה SP2 שיוצאת בקרוב במקום (היא כבר הגיעה לשלב הסופי שיצא לציבור ב11-15 במאי) הWIN7RC.

אני אישית באמת שוקל לדלג על 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה מערכת מצוינת. הכי יציבה שראיתי עד היום. עובדת נפלא.

ווינדוס 7 רחוקה מזה. אפילו מאוד.

אבל בכל זאת כמו טיפש שדרגתי ל-7. ואתה יודע מה? תשאר על SP1. עדיף. כ"כ עדיף.

ויסטה עובדת בין ממש טוב למצוין במחשבים חזקים - אבל מפה לקרוא לה המערכת הכי יציבה שראית עד היום?? המסקנה המתבקשת היא שפשוט לא ראית מספיק מחשבים + מערכות הפעלה...

כשהמחשב חזק ויסטה בד"כ מרגיש טוב, יציב, המחשב מגיב טוב ודברים עובדים חלק. אבל גם עם זה היה ככה - אצלנו בחברה לאט לאט העבירו מחשבים לויסטה בשנה האחרונה וברוב המכריע של המקרים המחשבים התחילו לעשות יותר בעיות מהמחשבים עם ה-. דברים קטנים, התרסקויות נדירות מאד, אבל עדיין - יותר בעיות ממחשבים עם .

אולי זה שווה את זה, תלוי מה הצרכים - אני באופן אישי עבדתי כמעט שנה עם ולא היו לי בעיות בכלל. ורציתי בשביל משחקים וכי אני לא אוהב דברים ישנים מדי.

עכשיו אני עובד עם 7, היציבות פחות או יותר זהה - ה-7 מגיב יותר טוב ויותר מהר לרוב הדברים. הוא מותקן יותר מהר, נראה יותר טוב (לא משמעותי, וגם עניין של טעם כנראה), יש לו כמה דברים קטנים בממשק שהופכים אותו ליותר נוח, די משמעותי בשבילי, אבל שוב, עניין של הרגל.

כל הדיון של מול 7 על מחשב נורמלי הוא מיותר, כי ה-7 לא עושה שם כמעט הבדל - אני לא חושב שיש מישהו שבאמת מאמין ששווה לשדרג ל-7 אם עובד אצלו טוב.

אבל אין מה לעשות, רוב המחשבים אצל הצרכנים הם לא מהשנתיים האחרונות - וכנראה שגם כשהם נקנו הם לא היו שיא הטכנולוגיה. זה פלח שוק ענק, שוויתר על ויסטה כבר, ומיקרוסופט עשו מהלך די חכם (פיתוח+שיווק, שם חדש וכו') כדי לזכות בנתח שוק הזה.

וזה עובד - ויסטה עבד בצורה מזוויעה על מחשבים בינוננים מינוס. מזוויעה. אותם מחשבים עובדים חלק וטוב עם 7. וזה לדעתי ההבדל הכי גדול, והסיבה היחידה לשדרג.

אז שוב, אני מאד מרוצה מ-7, כיף לי איתו יותר, אין לי בעיות בכלל, אבל המחשב שלי מספיק טוב בשביל לעבוד חלק עם ויסטה - אז כשתיגמר תקופת הבטא כנראה שאני אחזור בשקט לויסטה שלי.

אלא אם כן שדרוג ל-7 יהיה מאד זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה עובדת בין ממש טוב למצוין במחשבים חזקים - אבל מפה לקרוא לה המערכת הכי יציבה שראית עד היום?? המסקנה המתבקשת היא שפשוט לא ראית מספיק מחשבים + מערכות הפעלה...

כשהמחשב חזק ויסטה בד"כ מרגיש טוב, יציב, המחשב מגיב טוב ודברים עובדים חלק. אבל גם עם XP זה היה ככה - אצלנו בחברה לאט לאט העבירו מחשבים לויסטה בשנה האחרונה וברוב המכריע של המקרים המחשבים התחילו לעשות יותר בעיות מהמחשבים עם ה-XP. דברים קטנים, התרסקויות נדירות מאד, אבל עדיין - יותר בעיות ממחשבים עם XP.

אולי זה שווה את זה, תלוי מה הצרכים - אני באופן אישי עבדתי כמעט שנה עם ויסטה ולא היו לי בעיות בכלל. ורציתי ויסטה בשביל משחקים וכי אני לא אוהב דברים ישנים מדי.

עכשיו אני עובד עם 7, היציבות פחות או יותר זהה - ה-7 מגיב יותר טוב ויותר מהר לרוב הדברים. הוא מותקן יותר מהר, נראה יותר טוב (לא משמעותי, וגם עניין של טעם כנראה), יש לו כמה דברים קטנים בממשק שהופכים אותו ליותר נוח, די משמעותי בשבילי, אבל שוב, עניין של הרגל.

כל הדיון של ויסטה מול 7 על מחשב נורמלי הוא מיותר, כי ה-7 לא עושה שם כמעט הבדל - אני לא חושב שיש מישהו שבאמת מאמין ששווה לשדרג ל-7 אם ויסטה עובד אצלו טוב.

אבל אין מה לעשות, רוב המחשבים אצל הצרכנים הם לא מהשנתיים האחרונות - וכנראה שגם כשהם נקנו הם לא היו שיא הטכנולוגיה. זה פלח שוק ענק, שוויתר על ויסטה כבר, ומיקרוסופט עשו מהלך די חכם (פיתוח+שיווק, שם חדש וכו') כדי לזכות בנתח שוק הזה.

וזה עובד - ויסטה עבד בצורה מזוויעה על מחשבים בינוננים מינוס. מזוויעה. אותם מחשבים עובדים חלק וטוב עם 7. וזה לדעתי ההבדל הכי גדול, והסיבה היחידה לשדרג.

אז שוב, אני מאד מרוצה מ-7, כיף לי איתו יותר, אין לי בעיות בכלל, אבל המחשב שלי מספיק טוב בשביל לעבוד חלק עם ויסטה - אז כשתיגמר תקופת הבטא כנראה שאני אחזור בשקט לויסטה שלי.

אלא אם כן שדרוג ל-7 יהיה מאד זול.

הניסיון במערכות הפעלה מסתכם אצלי בווינדוס.

וכן, מבחינתי ויסטה היתה היציבה, המהירה והטובה ביותר.

למה?

-את תחילת דרכי התחלתי על WIN 98 המזעזע.

-לאחר מכן השתדרגתי לWINDOWS ME...שהתגלה כווינדוס הכי לא יציב בתולדות מיקרוסופט. למען האמת, אחרי 3 חודשי שימוש הווינדוס קרס ולא יכל לעלות יותר. אז עברתי ל-2000. שהיה גם מכוער, גם פרימיטבי וגם מזעזע.

-השדרוג הבא היה WIN XP, שבהתחלה היה מגניב עם הממשק הגראפי ה"חדש", אבל מהר מאוד התגלתה כמערכת הפעלה גרועה, איטית ובלתי יציבה. תוכנות שמתרסקות, מע' הפעלה שנתקעת, לא יודעת להתמודד עם תקלות קטנות, STARTUP איטי להחריד שפותח תכונות פונקציות ויישומים שבחיים לא היית מדמיין שייפתחו עם פתיחת הווינדוס [ולא, להגדר מה אתה פותח דרך Msconfig זה לא בדיוק User friendly למשתמש הממוצע]

-משם עברתי לWIN SP1. וזה היה חלום מבחינתי. עובדת מהר. יציבה. סטארטאפ של פחות מ-15 שניות. תוכנות עובדות מהר. הכל עובד מהר. פשוט כיף אחד גדול.

ועכשיו עברתי לWIN 7 RC שהיא פחות טבה לטעמי מVISTA...תוכנות עולות יותר לאט, הסטארטאפ יותר איטי, ולא הבחנתי בשימוש מופחת בזיכרון או בCPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתם מדברים אומנם לא רעה בכלל ועבדתי איתה שנה וחצי בלי טענות אבל מרגע שעברתי ל7 הרבה יותר טוב בוט מהיר תוכנות עולות לי לפני שלחצתי אליהם עיצוב יפה לדעתי.

אני מפה רק לגרסה הסופית של 7 ולא לשום דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו הזוי פה, אנשים כאן קצת חיים בחלום...

ויסטה זה משהו מסוג "One size fits all", הכל סגור ונעול וכל פעם שרוצים להדליק תוכנה העולם משחיר עליי כאילו עשיתי משהו רע...

מבחינת ביצועים היא סבירה אבל עם תקיעות בגלל כתיבות רבות לקשיח (זה כבר עבר במיליון פורומים), משהו שאין ב-XP (קל כמובן להגיד כאשר לה הייתה תקופת דגירה ושיפורים, אבל זו האמת).

המחשב שהרצתי עליו לאחרונה את זה המחשב שלי בצד, חשבתי "הפעם יש לי מחשב חדש, בוא נתקין!" התקנתי ומאותו רגע חיפשתי תרוץ למחוק אותו, את התרוץ מצאתי תוך יומיים שלושה...

בכל אופן, ניסיתי את חלונות 7, וזה באמת שיפור מדהים, היא נראית טוב ומהירה כמו , כנראה הבאה שלי... (ממליץ להשתמש ב-VM כדי לבחון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניסיון במערכות הפעלה מסתכם אצלי בווינדוס.

וכן, מבחינתי ויסטה היתה היציבה, המהירה והטובה ביותר.

למה?

-את תחילת דרכי התחלתי על WIN 98 המזעזע.

-לאחר מכן השתדרגתי לWINDOWS ME...שהתגלה כווינדוס הכי לא יציב בתולדות מיקרוסופט. למען האמת, אחרי 3 חודשי שימוש הווינדוס קרס ולא יכל לעלות יותר. אז עברתי ל-2000. שהיה גם מכוער, גם פרימיטבי וגם מזעזע.

-השדרוג הבא היה WIN XP, שבהתחלה היה מגניב עם הממשק הגראפי ה"חדש", אבל מהר מאוד התגלתה כמערכת הפעלה גרועה, איטית ובלתי יציבה. תוכנות שמתרסקות, מע' הפעלה שנתקעת, לא יודעת להתמודד עם תקלות קטנות, STARTUP איטי להחריד שפותח תכונות פונקציות ויישומים שבחיים לא היית מדמיין שייפתחו עם פתיחת הווינדוס [ולא, להגדר מה אתה פותח דרך Msconfig זה לא בדיוק User friendly למשתמש הממוצע]

-משם עברתי לWIN SP1. וזה היה חלום מבחינתי. עובדת מהר. יציבה. סטארטאפ של פחות מ-15 שניות. תוכנות עובדות מהר. הכל עובד מהר. פשוט כיף אחד גדול.

ועכשיו עברתי לWIN 7 RC שהיא פחות טבה לטעמי מVISTA...תוכנות עולות יותר לאט, הסטארטאפ יותר איטי, ולא הבחנתי בשימוש מופחת בזיכרון או בCPU.

כשאני מדבר על ניסיון במערכות הפעלה, אני מתכוון לקצת יותר מ'התקנתי ככה וככה עבד טוב/לא טוב'.

באופן אישי, המפגש הראשון שלי עם ויסטה היה עם לפטופ חזק של דל (2GH מעבד כפול ליבה, 2G זיכרון מהיר) והוא עבד מאד מאד גרוע. זה לא אומר כלום, זה מחשב אחד שלא עובד טוב עם ויסטה. ראיתי מספיק מחשבים שעובדים טוב עם ויסטה ומספיק מחשבים שלא.

גם אם ניסית את כל המערכות הפעלה של מיקרוסופט בעשור האחרון על המחשב שלך זה לא ממש יכול להעיד.

בין הצבא לעבודה הייתי מעודכן במצב של עשרות מחשבים (יותר כנראה) ואין מה לעשות, סטטיסטית ויסטה הייתה פחות יציבה מ- והמחשבים שהיא הייתה מותקנת עליהם בד"כ עבדו פחות טוב.

על פני מספר שנים ואלוהים יודע כמה מחשבים, כתבות, דיונים בפורומים ומה לא, זה די מוכח כבר ש- בגלגול האחרון שלה היא הדבר הכי יציב שאי פעם יצא ממיקרוספוט, אולי מאז הדוס.

אם עובד לך טוב ויציב, מעולה, לא רואה סיבה לעבור ל-7. אבל שוב, המרחק מפה ועד ההצהרה שהיא המערכת הכי יציבה שיש...

מאד רחוק. מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי מאד את , מצוינת, הרבה יותר טובה מXP.

7 זה התקדמות, בעיקר מבחינת ממשק המשתמש, ובכלל ההקשבה לצרכי הלקוח.

אני עובד על הבטא מאז שהיא יצאה, ואני מאד מרוצה. להגיד ששווה לשדרג מויסטה? אני לא יודע זה תלוי בטעם, אני אישית אשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...