חזירות ישראלי בטורנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזירות ישראלי בטורנט

old fart

Recommended Posts

אני משתמש בכל רוחב הפס להעלאה שלי(בערך כ25K לפעמים 30K) בלי הגבלה. אני מנסה להוריד טורנט.

חזיר ישראלי מנטביזיון מוריד ממני(אני מעלה אליו) ב-20 קיי(שזה כמעט 90 אחוז מרוחב הפס העלאה שלי אם לא יותר) ומעלה לי(ההעלאה שלו) ב0.2 מכל הישראלים ביחד אני מוריד במשהו כמו 6K. ושלא יגידו שזה הגבלה של הספקית, כי החזירים הישראלים - ובדקתי את זה מספר פעמים - מורידים ממני ב20K(אני מעלה להם ב20K לערך), למה אני מקבל מהם מהירות נמוכה? בגלל שהם שמים QOS על החיבור או מגבילים את מהירות ההעלאה - שאגב במהירויות שאני מעל(ואני על חבילה של 2 מגה וחצי) כמעט ולא מפריעות לי לגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות גם מהרבה סיבות אחרות מעבר ל "חזירות". אני למשל מעלה ברגע זה ממש 23 טורנטים במהירות ממוצעת של 0.86 קב"ש. אם בנאדם בודד יסתכל עלי הוא יראה 0.86 ק"ב העלאה (בממוצע), אבל הוא לא ידע שאני מנצל כמעט את כל רוחב הפס שלי להעלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות גם מהרבה סיבות אחרות מעבר ל "חזירות". אני למשל מעלה ברגע זה ממש 23 טורנטים במהירות ממוצעת של 0.86 קב"ש. אם בנאדם בודד יסתכל עלי הוא יראה 0.86 ק"ב העלאה (בממוצע), אבל הוא לא ידע שאני מנצל כמעט את כל רוחב הפס שלי להעלאה.

בנוסף, יש לא מעט אנשים שהם לא המשתמש היחידי על אותו חיבור. למשל אני חולק את האינטרנט שלי עם עוד 2 שותפים דרך .

אם הייתי נותן לutorrent שלי לנצל את מירב רוחב הפס אולי עוד מישהו אחד היה יכול לגלוש, אבל לא שלושתינו.

לפחות אתה רואה אנשים שמשתפים, יש הרבה כאלו שלא טורחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצדק מוחלט.

אני לא משתמש בטורנטים וכו', אבל כשאתה חי במדינת עולם שלישי ש20 קיי אפלוד נחשב חבילת TOP NOTCH, ומשלם על זה מחיר מופקע, אז אתה נותן 0.2

20 ואתה לא תצליח לגלוש...

שורש הבעיה הוא בספקיות האינטרנט בכלל ובבזק בפרט שמחזיקות את המדינה בביצים בכוונה על תשתיות שהיו בשנות ה90 באירופה וגם את זה בקושי מצליחים לתחזק עם עומסי יתר.

איך אומרים בבי"ס לפיזיותרפיה, תתרכז בבעיה עצמה, לא בסימפטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה זה הגבלה של הספק עצמו או שנובע מהגבלה שלו ושל המשתמש ביחד

יש ספקים שאם מורידים יותר מ100 קיי אז העלאה משפיעה יותר מדי וכל העלאה K משפיעה על המהירות

ממש מגוחך מה שקורה בארץ במקום שיפתחו את המהירות העלאה הפנימית בארץ ובכך להוריד את הנטל על המרכזיות בחול

הם עושים בדיוק הפוך ונאלצים לשלם על רוחב פס גדול יותר חיצוני בשביל מה ?

שישקיעו בארץ תוך כמה חודשים ירד הלחץ פלאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיזה אתרים את מוריד

אבל אני משתמש בTL ואני פותח את כול הרוחב שלי להעלאה

ואני מחפש את הישראלים

אני מעלה 5 טורנטים וברגע שיש משתמשים מארץ אני אני סוגר את קבצים שלא מורדים מאם ישראלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לתת לקליינט להחליט למי מגיע?

זה לא שאני מקביל זה פשוט קבצים שהשיתוף שלי כפול 4 ממה שהורדתי

ואני מעלה 5-8 קבצים אז יוצא שכול משתמש מקבל קצב נמוך אבל אם יש מהארץ אני נותן למשתמשים מארץ

ועוד דבר שאני סמתי לב שמשתמשים מארץ ומUSA מורידים ממני תמיד שאר המידנות לא מקבלות קצב ממני

משום מה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצדק מוחלט.

אני לא משתמש בטורנטים וכו', אבל כשאתה חי במדינת עולם שלישי ש20 קיי אפלוד נחשב חבילת TOP NOTCH, ומשלם על זה מחיר מופקע, אז אתה נותן 0.2

20 ואתה לא תצליח לגלוש...

שורש הבעיה הוא בספקיות האינטרנט בכלל ובבזק בפרט שמחזיקות את המדינה בביצים בכוונה על תשתיות שהיו בשנות ה90 באירופה וגם את זה בקושי מצליחים לתחזק עם עומסי יתר.

איך אומרים בבי"ס לפיזיותרפיה, תתרכז בבעיה עצמה, לא בסימפטום.

הכל עניין של כדאיות, התשתיות בארץ יכולות לסחוב יותר מ-20KBPS העלאה זה בטוח

ואני אישית מעלה על 70-80.

ברגע שתהיה כדאיות כלכלית לשווק בארץ חבילות בקווים סמטריים

או קצב הלוך גבוה לצרכנים פרטיים, ישווקו את החבילות.

אם אין בכך כדאיות, אין סיבה לשווק חבילות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...