שמעו מפרט בעיקר לעריכת מולטימדיה - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעו מפרט בעיקר לעריכת מולטימדיה

max_cool

Recommended Posts

חבר שלי מתכנן לקנות בקרוב מחשב חדש שישמש בעיקר לסוגים שונים של עריכה וקידוד וגם למשחקים ( ספורט ומרוצים בעיקר) זה מבוסס אז תעזרו לי כי אני לא ממש מנוסה בזה:

AMD DURON 1.2

GA-7VTXE-PLUS GIGABYTE 5PCI AC

256 PC266

MAXTOR 40 GB 7200 RPM

LG 52

PLEXTOR 40-12-40

ATI ALL IN WONDER FROM THE USA דוד שלו יביא לו

וזה הכל את כל השאר הוא אמר שהוא ישיג לבד אז מה דעתכם הערות יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבר שלי מתכנן לקנות בקרוב מחשב חדש שישמש בעיקר לסוגים שונים של עריכה וקידוד וגם למשחקים ( ספורט ומרוצים בעיקר) זה מבוסס אז תעזרו לי כי אני לא ממש מנוסה בזה:

AMD DURON 1.2

256 PC266

MAXTOR 40 GB 7200 RPM

LG 52

PLEXTOR 40-12-40

טוב,

1 צינת שהוא ישתמש בידוד ועריכה נכון?

לכן צריך מעבד חזק, כמה שיותר יותר טוב לכן תשקיע בו - או XP1700, או שתלך לאופצית הנורתווד המעולה. (אך היותר יקרה.)

- להרוחת ביצועים שנצרכים באמת, (קידוד) תלביש לו מאורר טוב על המעבד. נגיד CAK, של גלובל וין, או רדיאטור זן לאוברקלוק טוב.

(הנורטוד עדיף לאוברקלוק)

הלוח, אחלה לAMD, אבל אני היתי לקח אפוקס, אתה יודע, OC.

זיכרון סטנדרטי, קרושיל יספיק גם לאוברקלוק הזיכרון לא יגביל אותך. (לאינטל RDRAM )

מקסטור, אחלה שיהיה זה עם המיסב הנוזלי עדיף.

חבר שלך לא ירצה דיוידי<? אם לא האלגי אחלה.

פלקסטור, אממ סתם יקר. אם בא לך להתפשר על עשרים שניות צריבה, לך על ריקו, 20-40--10

אני לא מבין מה ההתלהבות מהAIW.

זה כולה כרטיס טוב עם כרטיס טוב.

תקנה נגיד איויר מדיה (אם יש תקציב אז יש יותר טובים.) , ו8500LE.

זהו, בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למעבד אולי אני אשכנע אותו לXP 1500 בגלל שהוא רוצה לשים ADSL ולקנות עכבר ומקלדת אופטיים וגם הגה כי הוא חולה משחקי ומרוצים.

ודבר אחד שאני בטוח שבו הוא לא יגע זה הOC כי הוא ממש שמרן הוא חושב שהבדל הכי קטן מעבר להגדרות היצרן זה קטסטרופה ממש והזיכרון נידמה שהוא יקח של מושקין או מיקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לו xp1500 במעבד

זיכרון אם לא לoc שים אפילו כי אם אין oc אז אין הבדל בזיכרונות

הרד דיסק הייתי לוקח סיגייט

אפשר לקחת כרטיס טלוויזיה באיכות גבוהה ולשים readon רגיל

ואל תחליף צורב זה צורב מעולה וזה לא העניין רק של 20 שניות הפרש אלא גם יותר מתקדמת בעיקר המנגנון לשיפור שיש רק בצורב הזה ובyamaha crw3200 אז בקיצור זהו פחות או יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה תמצא בדיוק 1500?

קח איזה בנדל של לוח + זכרון + מעבד מאיזה זיגזג או פאנדעז או פלונטר או כל מיני כאלה

וכרטיס מסך, לעריכת וכל העסק, אם כבר מביאים מאמריקה אז יש את זה שכולם המליצו עליו פה

משהו איזה האפוגמשהו (תתקנו אותי בכיף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה תמצא בדיוק 1500?

קח איזה בנדל של לוח + זכרון + מעבד מאיזה זיגזג או פאנדעז או פלונטר או כל מיני כאלה

וכרטיס מסך, לעריכת וידאו וכל העסק, אם כבר מביאים מאמריקה אז יש את זה שכולם המליצו עליו פה

משהו איזה האפוגמשהו (תתקנו אותי בכיף)

יש בארץ 1500........

בחנות ליד נשיא המדינה לשעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD DURON 1.2

256 PC266

MAXTOR 40 GB 7200 RPM

LG 52

PLEXTOR 40-12-40

אז ככה : שילך על מעבד חזק יותר, עריכה ודחיסה של וידאו דורשים מעבד חזק ולכן כדאי להשיג אחד חזק ככל האפשר. כדאי גם 512 מ"ב זיכרון כי לכידה ועריכה של וידאו תופסים הרבה זיכרון. לגבי הכרטיס הזה שמבצע לכידת וידאו ויש לו TV TUNER, לדעתי תהיה בעיה עם כרטיס מארה"ב כי שיטת השידור העיקרית שלו תהיה NTSC, יכול להיות שהוא בכלל לא יפעל בישראל וגם אם כן, לא תהיה לו קליטה ב-NICAM STEREO. לא יודע אם יש להשיג בארה"ב כרטיסים כאלה שמתאימים לאירופה וישראל (כמו שיש מכשירים 220 וולט בחנויות מיוחדות) ולכן כדאי מאד לברר על זה לפני שקונים (זה ממש לא זול אבל אחלה כרטיס).

ה-CD ROM של לא משהו ואני בטוח שיש עוד כמה שיסכימו איתי. עדיף להחליף למשהו אחר (אולי ACTIMA).

עריכה : הערה מאד חשובה : אם החבר הזה שלך רציני בקטע של לכידת וידאו והוא רוצה איכות גבוהה אז שבשום אופן לא יקנה כרטיס טלויזיה PCI כמו מה שהציעו כמה משתמשים אחרים פה. אלא כרטיסים זבליים ביותר , איכות נמוכה, לא לוכדים באיכות טובה, יש בעיות ולפעמים גם אי אפשר להשתמש בתוכנות חיצוניות כדי לערוך או ללכוד בפורמט דחוס כמו MPEG. ה-ATI הוא מעולה, אולי הכי טוב בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכריס לכידה, Hauppauge WinTV

ולא מילה אחת יותר.

והכל זאת, הכרטיס עדיף על הAIW, (ואני אומר זאת בפה מלא) אבל יכול להיות שהשילוב הוא גם יותר יקר.

אני מציע שתשקיע ברמקולים איכותים.

מעניין איך הגעת למסקנה הזאת.. אני אמנם לא משתמש במשחקים ויש לי AIW עם מעבד גרפי חלש יחסית למה שמקובל היום למשחקים ותלת מימד והאיכות שלו ככרטיס היא ללא תחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וב אז אני אשכנע אותו ל512 מגה זיכרון פנימי כניראה של קינגסטון, והוא בטוח ירצה את הAIW כי יש לו את כל התכונות שהוא צריך ואולי הוא גם ישנה את הסידירום ורמקולים הוא מביא מהמחשב הישן (יש לו טובים) ובקשר לקנייה באמריקה הדוד שלו יביא לו רק את הכאטיס מסך בגלל שהוא לא מבין במחשבים והחבר שלי היה צריך לרשום לו בדיוק את כל הפרטים על הכרטיס שלא יעבדו עליו, ומארז הוא יקח אחדש גדול כי הוא כבר מתכנן להוסיף DVD וכמה דברים בשנה הבאה, ומסך יש לו כמו שלי מהמחשב הקודם ( SAMSUNG SYNCMASTER 750 17 אינ'ץ) ורק רציתי להודות לכל מישעזר לי אם המפרט ולמדתי כמה דברים על , והוא גם קונה מיקרופון בשביל כל מיני דברים ויש לו גם מצלמת (קצת ישנה אבל טובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...