חדש בארץ! מכונית סינית ב 140,000 ש"ח בלבד - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש בארץ! מכונית סינית ב 140,000 ש"ח בלבד

Sting

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

RF SOS - עשיתי את העליות של הרי ירושלים (הר הטייסים, אם להיות ספציפי) עם 4 אנשים באוטו (כולל אותי) + מטען של בשר ובירות עם המכונית הזאת.

תרשה לי לפקפק ולא להאמין ? ברשותך .

עשיתי עליה בירושלים עם יונדאי גץ והיא בקושי החזיקה מעמד עם 1400 סמ"ק / וגם עם פיגו 205 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RF SOS - עשיתי את העליות של הרי ירושלים (הר הטייסים, אם להיות ספציפי) עם 4 אנשים באוטו (כולל אותי) + מטען של בשר ובירות עם המכונית הזאת.

כן כי זה שוקל כלכך הרבה שהיית חייב לציין את זה.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RF תפסיק להראות כמה אתה לא מבין כלום בנושא, מורידים הילוך וכל אוטו טס בעליה.

הבעייה היא במכוניות אוטומטיות שלא יודעות להוריד הילוך בעלייה (אבל אפשר להוריד ידנית) ובאנשים כמוך שכנראה מפחדים לעבור את ה3000 סל"ד או שבכלל לא מבינים שבעלייה צריך יותר כוח שזה אומר הילוך נמוך יותר.

עם האונו 45 כ"ס שלי עוד לא יצא לי לעלות לירושלים, אבל עם פיאט פנדה 1200 עם 65 כ"ס עלינו 4 אנשים ועקפנו את כולם, הכל שאלה של איזה הילוך אתה..

דרך אגב המכוניות שמתחממות בעלייה לירושלים הם אלה שנסעו לאט בהילוך גבוהה ולא אלה שנסעו בהילוך שלישי-רביעי על 4000 סל"ד+ במהירות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר מיצובשי לנסר - מכונית משפחתית אופרה ומשעממת, לעומת רכב עם מנוע מרכזי וגג נפתח... :silly:

זה כמו להגיד למה לקנות פורשה, יש שמה מקום רק ל2 אנשים, בזמן שבמיצובשי לנסר בשמינית מחיר יש מקום ל5..חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר שאתם מאמינים למה שאתם רושמים זה הכי חשוב

מכוניות של 10 שקל במבצע מספרים סיפורים על ירושלים ועליות נו באמת דיי אתם עושים צחוק מעבודה

את המושג Kick Down שמעת? במכונית ידנית אתה מוריד להילוך נמוך, לוקח תנופה ועולה כמו גדול, ובמכונית אוטומטית אתה עושה את זה. לא צריך הרבה כישרון בשביל זה - אתה פשוט דורך על הדוושה, ובשביל להתמודד עם כל הכוח שיש פתאום למנוע, תיבת ההילוכים תוריד אוטומטית הילוך ואתה תעשה את העליה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RF SOS

אני ממש מציע לך להרגיע, לי אישית אתה ממש מתחיל לעלות על העצבים.

ה FORTWO מכונית חמודה , (עם אפשרות שיפור קטלנית - ע"ע SMART FORTWO עם מנוע HAYABUSA).

חוץ מזה הנקודה העיקרית שלי היא שהתחלת להגזים בהתבטאויות שלך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...